آشنایی با افزونه Buddy Press وردپرس

قابلیت های افزونه Buddy Press وردپرس

آیا به دنبال نرم افزار شبکه های اجتماعی مدرن، قوی و پیچیده هستید؟ افزونه Buddy Press وردپرس مجموعه ای از اجزای مشترک در یک شبکه اجتماعی معمولی است و از طریق سیستم افزونه گسترده وردپرس، امکان افزودن ویژگی های اضافی را فراهم می سازد.

افزونه BuddyPress با هدف سازندگان و توسعه دهندگان سایت، بر سهولت ادغام، سهولت استفاده و توسعه پذیری تمرکز دارد. این نرم افزار عمداً قدرتمند و در عین حال باورنکردنی ساده برای استفاده شبکه اجتماعی است که توسط مشارکت کنندگان در وردپرس ساخته شده است.

افزونه Buddy Press وردپرس 

مزایای استفاده از افزونه Buddy Press وردپرس

اعضا می توانند در سایت شما ثبت نام کنند تا پروفایل های کاربری ایجاد کنند، مکالمات خصوصی داشته باشند، ارتباطات اجتماعی برقرار کنند، گروه ها را ایجاد و تعامل کنند و موارد دیگر. BuddyPress که واقعاً یک شبکه اجتماعی در یک جعبه است، به شما کمک می کند تا خانه ای برای شرکت، مدرسه، تیم ورزشی یا سایر جامعه جایگاه خود بسازید.

BuddyPress به سازندگان سایت و توسعه دهندگان کمک می کند تا ویژگی های انجمن را به وب سایت های خود اضافه کنند. این برنامه دارای یک API سازگاری قوی با تم است که تمام تلاش خود را می کند تا هر صفحه محتوای BuddyPress را تقریباً با هر موضوع وردپرس به نظر برساند. به احتمال زیاد شما نیاز دارید که یک ظاهر طراحی را به تنهایی تنظیم کنید تا همه چیز بکر به نظر برسد.

پیشنهاد مطالعه: معرفی قابلیت های افزونه Guttenberg

تم های این افزونه فقط تم های وردپرس با الگوهای اضافی هستند و با کمی کار، شما به راحتی می توانید تم مورد نظر خود را نیز ایجاد کنید! تعداد انگشت شماری از قالب های این افزونه به آسانی برای بارگیری از WordPress.org در دسترس است و موارد دیگر نیز از طراحان  تم شخص ثالث در دسترس است.

افزونه BuddyPress همچنین دارای پشتیبانی داخلی از Akismet و bbPress ، دو افزونه بسیار محبوب و بسیار قدرتمند وردپرس است. اگر از هر دو استفاده می کنید ، از صفحات تنظیمات آنها دیدن کنید و مطمئن شوید همه چیز به دلخواه شما پیکربندی شده است.

نصب های فعال 200+  هزار
نسخه وردپرس 4.9 یا بالاتر
آزمایش شده تا 5.8.1
نسخه PHP 5.6 یا بالاتر

https://fa.wordpress.org/plugins/buddypress/

پشتیبانی سایت وردپرسی شما

کارشناسان شرکت چکاوک شهر با بیش از 10 سال سابقه در زمینه طراحی سایت، تسلط کامل به پلاگین ها، توابع وردپرسی، قالب ها شمارا در رفع مشکلات پیش آمده و پشتیبانی دوره ای یاری می کند. کافیست با ما تماس بگیرید

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × پنج =