تهران، بلوار فردوس غربی سازمان برنامه جنوبی کوچه بغیری ساختمان اداری ارکیده

لوگو چکاوک شهر

خرید نمایندگی پنل اس ام اس

با اخذ نمایندگی پنل اس ام اس می‌توانید به صورت مستقل و از طریق سایت اختصاصی، فروش پنل پیامک را شروع کنید.

برای کسب درآمد از طریق نمایندگی پنل اس ام اس نیاز به دانش خاصی نبوده و فراز اس‌ام‌اس راهنمای استفاده از نمایندگی پنل اس ام اس و آموزش‌های لازم برای فروش سامانه پیامک را از طریق ویدیو آموزشی و کتاب الکترونیکی در اختیارتان قرار می‌دهد.

افزایش تعداد فروشگاه‌های اینترنتی و استفاده از وب‌سرویس ارسال پیامک برای تایید شماره موبایل و تشکر از خرید و تقاضای بالا در حوزه بازاریابی پیامکی نشان‌دهنده این است که با اخذ نمایندگی پنل ارسال پیامک می‌توانید سهمی از این بازار گسترده را داشته باشید و درآمد کسب کنید.

 

امکاناتی که با خریدن پنل پیامک در اختیار شما قرار میگیرد

امکانات منحصر بفردی که در اختیار شما قرار می‌دهیم تا از طریق نمایندگی پنل پیامک فراز اس‌ام‌اس درآمد بیشتری کسب کنید.

۰۱

ایجاد نا محدود کاربر

بابت ساخت کاربر و فروش نمایندگی پنل اس ام اس هیچ هزینه اضافه‌ای پرداخت نمی‌کنید.

۰۲

اپلیکیشن ارسال پیامک (رایگان)

اپلیکیشن ارسال پیامک با برند شما به صورت رایگان و اختصاصی برای شما ساخته می‌شود.

 

۰۳

دائمی و مادام العمر

نمایندگی پنل پیامک به صورت مادام العمر است و تنها یک مرتبه هزینه نمایندگی پیامک را پرداخت می‌کنید.

۰۴

نمایندگی فروش دستگاه ذخیره شماره

با خرید نمایندگی سامانه پیامک قیمت دستگاه ثبت شماره موبایل مشتریان برای شما ارزان‌تر خواهد بود.

 

۰۵

نمایندگی فروش تلفن ثابت

نمایندگی فروش خط تلفن ثابت مجازی همراه با سانترال مجازی برای شما به صورت رایگان فعال می‌شود.

 

۰۶

خط خدماتی اشتراکی (بدون سفته)

بابت ساخت کاربر و فروش نمایندگی پنل اس ام اس هیچ هزینه اضافه‌ای پرداخت نمی‌کنید.

۰۷

طراحی سایت فروش پنل

با تهیه نمایندگی پنل پیامک فوق پیشرفته یک سایت با قالب پیامکی به صورت رایگان به شما داده می‌شود.

 

۰۸

ایجاد نا محدود کاربر

برگزاری جلسات ویدئویی ماهیانه برای تحلیل سئو و مشاوره از طریق skype

 

۰۹

فروش پنل به مبلغ دلخواه

هیچ محدودیتی از سمت ما برای قیمت گذاری فروش پنل یا پیامک وجود ندارد.
 
نمایندگی پنل اس ام اس را انتخاب کنید و آینده کاری خود را همین امروز بسازید

نمایندگی فوق پیشرفته

۱,۲۰۰,۰۰۰هزار تومان

۷۹۰,۰۰۰ هزار تومان

نمایندگی فوق پیشرفته

۱,۲۰۰,۰۰۰هزار تومان

۷۹۰,۰۰۰ هزار تومان

چرا نمایندگی پنل اس ام اس FarazSMS را انتخاب کنیم؟
calender
سایت با نام برند و لوگو خودتان

راه‌اندازی سامانه پیامک با نام برند دلخواه

book
انتخاب تعرفه دلخواه برای پنل پیامک

فروش پنل اس ام اس با قیمت و تعرفه دلخواه

پنل اس ام اس دائمی و مادام العمر

بهترین کیفیت پشتیبانی و نوآوری در خدمات

چرا نمایندگی پنل پیامک گرین؟

همین الان برای خرید نمایندگی پنل پیامکی ثبت نام کنید و یک کسب و کار سود آور را شروع کنید، ما در این مسیر همراه شما هستیم و آنچه برای موفقیت در فروش پنل پیامکی نیاز دارید را به شما آموزش می دهیم.

همچنین در صورتی که مشکلی برای استفاده از نمایندگی پنل اس ام اس وجود داشته باشد تا ۳۰ روز می توانید از گارانتی بازگشت وجه استفاده کنید.

سوالات متداول نمایندگان سامانه پیامکی

مهم‌ترین ویژگی منحصر به فرد فراز اس ام اس پشتیبانی پیگیر برای رفع مشکلات است.

اکثر افرادی که از شرکت ما نمایندگی سامانه پیامک خریداری می‌کنند قبلا از جای دیگری نمایندگی سامانه پیامکی داشته‌اند که تجربه ناخوشایندی برایشان بوده است و به دلیل اینکه سایت‌ها دیگر پاسخگو نبودند، سامانه پیامکی آنها آپدیت نمی‌شود و منسوخ بوده است مجددا نمایندگی پنل پیامکی از شرکت ما تهیه کرده‌اند.

همچنین ما سعی می‌کنیم به عنوان رهبر بازار در نوآوری و خلاقیت پیشرو باشیم. شاید برایتان جالب باشد که اولین اپلیکیشن ارسال پیامک اندروید، دستگاه ذخیره شماره موبایل و افزونه های اختصاصی کاربردی برای وردپرس اولین بار توسط شرکت زرین ارتباطات آسیا (پنل پیامک فراز اس ام اس) ارائه شده است و افزونه‌های پیامکی ما فقط با کاربران مستقیم و نمایندگان ما سازگار است و با سایر سامانه‌های پیامکی فعال نیست.

هزینه مشاوره اختصاصی سئو سالیانه ۱۲ میلیون تومان (ماهیانه یک میلیون تومان) است که جلسات به صورت ماهانه از طریق اسکایپ برگزار می‌شود.

این مشاوره فقط به نمایندگان سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس بوده و جلسه به صورت خصوصی بین نماینده و آقای غفاری (مدیر فراز اس ام اس) می‌باشد که تمام راهکارهایی که برای سئو سایت فراز اس‌ام‌اس انجام شده است به شما آموزش داده می شود.

در طول مدت جلسه راهکار برای ماه آینده به صورت دقیق به شما ارائه می‌شود و در ماه بعدی از شما در خصوص اقدمات انجام شده پیگیری می‌شود.

مدت زمان جلسه به گونه‌ای است که به تمام سوالات و دغدغه‌‎های شما پاسخ داده شود و آموزش‌های لازم برای سئو به شما یاد داده شود.

لزوما نیازی به خرید این سرویس در خرید نمایندگی پنل پیامک نیست و شما می‌توانید هر زمان که نیاز به دریافت این سرویس داشتید آن را سفارش دهید.

از آنجا که سایت ما در اکثر کلمات کلیدی مرتبط با پنل اس ام اس  رتبه قابل قبول در گوگل داریم می‌توانیم مشاور شما باشیم تا شما نیز به جایگاه قابل قبولی دست یابید.

استفاده کاربران از موبایل روز به روز نسبت به قبل بیشتر می‌شود. ما اپلیکیشن ارسال پیامک اندروید با لوگو، برند، رنگ سازمانی، تلفن تماس و… خودتان را می‌توانیم به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار دهیم.

نمایندگان عزیز فراز اس ام اس  در صورتی که ۳۰ کاربر فعال داشته باشند اپلیکیشن ارسال پیامک به صورت رایگان برای آنها فعال خواهد شد.

می‌بایست از طریق تیکت پشتیبانی درخواست خود را ثبت نمایید و آخرین نسخه اپلیکیشن اندروید فراز اس ام اس با برند شما خدمت شما تحویل داده می‌شود و در صورتی که در آینده اپ اندروید فراز اس ام اس آپدیت شود و شما تمایل به دریافت آپدیت اپ با برند خود داشته باشید می‌بایست هزینه توسعه مجدد را پرداخت نمایید.

اپلیکیشن ارسال پیامک دقیقا مشابه سامانه پیامک فراز اس ام اس است با این تفاوت که رنگ سازمانی شما قرار داده می‌شود و لوگو شما نمایش داده می شود و اطلاعات تماس و… از شما خواهد بود.

بله، شما می‌توانید به تعداد نامحدود کاربر و نماینده تعریف نمایید و بابت ساخت پنل پیامک کاربری یا نمایندگی پنل پیامک هیچ هزینه‌ای به فراز اس‌ام‌اس پرداخت نمی‌کنید.

بله، هر دامنه یا ساب دامنه‌ای می‌توان انتخاب کرد تا صفحه ورود کاربران شما از طریق آن آدرس انجام شود و هیچ اسمی از سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس نباشد.

بابت این مورد هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌شود و حتی شما می‌توانید چندین دامنه برای ورود به سامانه پیامکی به صورت رایگان داشته باشید.

در پنل SMS نمایندگی نیز می‌توانید اطلاعات تماس و حساب و آدرس فیزکی محل حضورخودتان خودتان را وارد کنید و هیچ اسمی از شرکت زرین ارتباطات آسیا (فراز اس‌ام‌اس) برای کاربران شما نمایش داده نمی‌شود.

برای خرید شارژ کاربران الزامی وجود ندارد که شما از قبل از ما شارژ پیامکی خریداری کنید درصورتی‌که سامانه نمایندگی شما شارژ داشته باشد، کاربر شما به درگاه بانکی شما متصل می‌شود و در غیر این صورت به درگاه سامانه پیامکی ما متصل شده و سود شما محاسبه‌شده و بلافاصله به حساب شما افزوده می‌شود.

پاسخگویی به سوالات شما و رفع مشکلات کاربران شما بر عهده سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس است و شما با خرید نمایندگی پنل اس ام اس تحت حمایت ما هستید و ما به شما اطمینان می دهیم که تمام تلاشمان را انجام می دهیم که سوالات کاربران شما را در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ دهیم و از طریق تیکت پشتیبانی شما را برای رفع مشکلات کاربرانتان راهنمایی کنیم.

اما پاسخگویی به تیکت و تماس تلفنی کاربران جهت حفظ برند، لحن پاسخ و… بر عهده نماینده و مدیر پنل پیامکی است.

خیر، پنل پیامک به صورت دائمی و مادام العمر است، نیازی به پرداخت هزینه بابت تمدید نمایندگی در سال‌های آتی وجود ندارد.

ما برای نمایندگان پنل پیامک تسهیلاتی وجود دارد که می‌توانند از آن برای افزایش فروش و رشد بیشتر از مشاوره های رایگان ما استفاده کنند.

شرایط دریافت تسهیلات ویژه حمایتی نمایندگانی که در هر سال حداقل ۵۰۰ کاربر فعال جذب کنند به عنوان نماینده فعال سال معرفی شده و مشتریان آن منطقه به ایشان معرفی می شود.

در شرکت زرین ارتباطات آسیا پشتیبانی و آپدیت‌های دائمی و نوآوری را ازجمله مهم‌ترین ارزش‌های کاری ما هستند.