افزونه mailchimp

افزونه mailchimp

این پلاگین به بازدیدکنندگان امکان اشتراک گذاری در خبرنامه را به طور ساده داده است یعنی افزونه قادر است ایمیل ها را از وبسایت وردپرسی شما دریافت کرده و به آنها خبرنامه ی مورد نظر را ارسال کند و دیگر نیاز به وارد کردن ایمیل کاربران به صورت دستی یا فایل اکسل نمی باشد.

این افزونه به شما کمک می کند تا لیست های mailchimp خود را رشد دهید و از طریق روش های مختلف خبرنامه های بهتری بنویسید. میتوانید فرم های انتخابی خوب ایجاد کنید یا با هر فرم موجود در سایت خود، مانند نظر، تماس یا فرم تسویه حساب، ادغام کنید.

 

برخی از ویژگی های افزونه mailchimp

1-در چند ثانیه به حساب خود متصل شوید.

2- فرم های ثبت نام ظاهری زیبا، کاربر پسند و بهینه سازی شده برای موبایل دارند. شما کنترل کاملی بر فیلد های فرم دارید و میتوانید هر چیزی را که دوست دارید به mailchimp ارسال کنید

3-ادغام شدن با برخی از پلاگین ها ( فرم تماس 7، ووکامرس، گرویتی فرم،….)

برای مطالعه : افزونه guttenberg

افزونه Mailchimp premium

Mailchimp برای وردپرس دارای یک افزونه premium است که چندین مزیت اضافی دارد.

1.فرم های متعدد

2.ادغام تجارت الکترونیک پیشرفته برای ووکامرس

3.ایمیل اطلاع رسانی

4.راهی آسان برای استایل دادن به فرم های خود

5.گزارشات و آمار دقیق

Mailchimp چیست ؟

یک سرویس خبرنامه است که به شما امکان می دهد تا زمانی که کمتر از 2000 مشترک داشته باشید رایگان است یعنی می توانید بلافاصله و بدون پرداخت هزینه کار خود را با آن شروع کنید و کسب و کارتان را گسترش دهید.

این افزونه به شما اجازه می دهد تا سایت وردپرس خود را با حساب mailchimp خود یکپارچه کنید.

اگر هنوز از mailchimp استفاده نمیکنید، ایجاد یک حساب کاربری 100% رایگان است و فقط 30 ثانیه زمان میبرد. و میتوانید از مخزن وردپرس دانلود و نصب کنید.

 

 

پشتیبانی سایت وردپرسی شما

کارشناسان شرکت چکاوک شهر با بیش از 10 سال سابقه در زمینه طراحی سایت، تسلط کامل به پلاگین ها، توابع وردپرسی، قالب ها شمارا در رفع مشکلات پیش آمده و پشتیبانی دوره ای یاری می کند. کافیست با ما تماس بگیرید

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 4 =