تهران، بلوار فردوس غربی سازمان برنامه جنوبی کوچه بغیری ساختمان اداری ارکیده

لوگو چکاوک شهر

سامانه پیام کوتاه گرین

هر آنچه با پنل اس ام اس قابل تصور است!

گرین یک سامانه پیامکی معمولی نیست! یک ابزار قدرتمند است برای آنکه مشتری را جذب کنید، از او نگهداری کنید، یک رابطه پایدار بسازید و خدمات بهتری ارائه دهید. وقت آن رسیده که نگاهی بزرگ‌تر به پیام کوتاه داشته باشیم.

 

ارسال پیامک

دکل BTS

مشاغل

کلمه کلیدی

کدپستی

ارسال تکی

ارسال پیام صوتی

ارسال کد تایید

ارسال از روی نقشه

ارسال ایمیل انبوه

گزارشات ارسال را با گرین دریافت کنید

به پنل اس‌ام‌اس یک پیامک متصل شوید و را گزارشات ارسال را دریافت و مدیریت کنید.

سامانه پیام کوتاه گرین

پیام های دریافتی خود را با گرین مشاهده کنید

مشاهده پیام های دریافتی از سمت مخاطبان در پنل پیامکی یک نیاز اصلی در هر سامانه است. شما دراین قسمت میتوانید پیام های دریافتی به کلیه خطوط اختصاصی موجود در پنل خود رامشاهده نمایید. برای دریافت پیام از سمت مخاطبین با شماره اختصاصی شما باید یک خط به نام خودتان داشته باشید تا شماره خود را به مخاطبین بدهید تا آنها پیام را به آن شماره ارسال کنند.

slider-102

درباره تلفن ابری بیشتر بدانید

امروزه با بالا رفتن پایداری و سرعت اینترنت و رشد بیش از پیش این تکنولوژی و شبکه های اجتماعی همه چیز به صورت اینترنتی در آمده است. در همین راستا نیز تلفن های معمولی به تلفن های اینترنتی و سیستم های سانترال به مرکز تلفن VoIP تغییر کرده اند.

در میان تمام سرویس های مرکز تلفن ویپ بروزترین و ساده ترین سیستم که هم به لحاظ پشتیبانی مناسب باشد و هم به لحاظ کارکرد بتواند مطمئن عمل کند مرکز تلفن ویپ ابری است. در واقع مرکز تلفن ویپ ابری همان مرکز تلفن محلی است ولی شما دیگر نیاز به نصب و خرید سرور ندارید. به این معنی که سرور بر روی یک سرویس دهنده اینترنت میزبانی می شود و شما هزینه سرور و برق آن را نخواهید داشت. در عوض نیاز به یک اینترنت معمولی دارید که تماس ها را مدیریت کنید.

مرکز تلفن ابری یا مرکز تماس ابری به جای اینکه در محل شرکت شما نصب گردد به عنوان یک سرویس پایدار اینترنتی در اختیار شما قرار میگیرد. این فناوری در اروپا و آمریکا با نام Hosted PBX یا Cloud PBX نامیده میشود. مرکز تلفن ابری می تواند از طریق سیپ ترانک به شبکه مخابراتی کشور متصل شود.

کمتر خواندن بیشتر بخوانید

خدمات هوشمند

شما سزاوار یک تجربه عالی از پنل پیامکی هستید

۲۴/۷

از شما پشتیبانی میکنیم

هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه‌روز در کنارتان هستیم. به هر سوال و مشکلی مربوط به پنل اس ام اس شما پاسخ می‌دهیم.

۹۸٪

مشترکین از ما راضی هستند

ما مشتری‌های خوشحال بسیاری داریم. امیدواریم استفاده از پنل اس ام اس ملی‌پیامک، لبخند رضایت شما را نیز به همراه داشته باشد.