تولید محتوا سایت

آیا می‌دانید تولید محتوا چیست؟ تفاوت بازنویسی محتوا با تولید محتوا را می‌دانید؟ چند درصد از افرادی که مدعی تولید محتوا هستند اصول تولید محتوا سایت را می‌دانند؟ بسیاری از صاحبان کسب و کار به دلیل عدم اطلاع از اصول و قواعد تولید محتوا هر نوع محتوایی را مورد قبول می‌دانند و حتی نمی‌دانند چطور یک محتوا را تست نمایند تا از کپی نبودن آن مطمئن شوند. شما چطور می‌دانید؟ ادامه مطلب را بخوانید.

اگر کارشناس تولید محتوا هستید.....

برای درک بهتر و آموزش کامل تولید محتوای اختصاصی پیشنهاد می‌کنیم دوره‌های تخصصی محتوا نویسی شرکت نمایید.

تولید محتوا سایت
تولید محتوا هدفمند

تولید محتوا هدفمند پول ساز

به چه محتوایی هدفمند می‌گویند؟ تولید محتوا به معنای خلق اطلاعات دست اول و در اختیار دیگران قراردادن است، به عبارت دیگر محتواها در انواع مختلف تولید می‌شوند، تولید محتوای متنی برای سایت و شبکه‌های اجتماعی، تولید محتوا ویدئویی برای شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های اشتراک ویدئو و حتی سایت‌های آموزشی، تولید محتوای پادکست مانند کتاب صوتی و اپلیکیشن‌های صوتی، تولید محتوا اینفوگراف بیانگر انتقال اطلاعاتی به مخاطبین هستند تمام محتواها بر اساس هدفی تولید می‌شوند این هدف می‌تواند کسب درآمد، شهرت، برند‌سازی و …. باشد. تولید محتوای هدفمند محتوایی است که شما را به آنچه می اندیشید برساند و کاربران را به خرید کالا و خدمات ترغیب کند.
استراتژی‌هایی که در تولید محتوا پول ساز انجام می‌شود بسیار حساس و با برنامه‌ریزی تهیه و تدوین می‌شود به عبارت دیگر باید بدانید روال ابتدایی و انتهایی محتوای شما چیست و چگونه و برای چه مخاطبی تولید می‌شود. این محتواها بسیار تاثیرگذار در خرید کالا و خدمات هستند. برای درک بهتر به این مثال توجه کنید فروش بلیت علی بابا برای فروش کالا و خدمات خود مانند سایر برندهای تبلیغات در شاخه‌های مختلف انجام داده اما آنچه متمایز می‌کند کاراکتر و اینفوگراف‌هایی که برای تبلیغات استفاده می‌کند و حتی در تبلیغات ویدئویی از دید بصری کاربران استفاده و کاراکترهای فروش بلیت را در ذهن ماندگار می‌سازد. با این حال هم به فروش خدمات و کالای خود می‌پردازد. اگر از شما بپرسم فروش بلیت هواپیما کدام سایت را پیشنهاد می‌کنید؟

تولید محتوا متنی سایت

تولید از نظر واژگان به معنای پدید آوردن، ایجاد و زادن معنی شده است. بنابراین عبارت تولید محتوا به معنی یک محتوای ارزشمند، باکیفیت و منحصر به فرد است که برای مخاطبان هدف خود ایجاد می‌گردد. برای تولید محتوای یکتا می‌توان یک تحلیل کلی انجام داد که مخاطبان چه نیازها و دغدغه‌‌هایی دارند و چگونه می‌توان با تولید محتوای مناسب، تمام سوالاتی که در ذهنشان دارند را برطرف کرد. هرچقدر به نیازهای مخاطبان خود بیشتر و بهتر پاسخ دهید می‌توانید مخاطبان بیشتری را جذب کسب‌ و‌ کارتان کنید.
تولید محتوا متنی سایت برای اهداف مختلفی نوشته می‌شود 103 نکته در تولید محتوای متنی وجود دارد که تاثیر بسزایی بر روی مخاطبانی که به محتوای متنی علاقه دارند می‌گذارد، علاوه بر استانداردهای نگارش و ادبیات و تصاویر و… باید اصول سئو سایت نیز در آن رعایت شود تا علاوه بر مخاطبین در موتورهای جستجو (سئو سایت) نیز به نمایش در آید. آیا تفاوت محتوای معمولی با محتوای یونیک را می‌دانید؟ مخاطبین به محتواهای متنی دست اول که حاوی اطلاعاتی که دنبالشان هستند بیشتر علاقه نشان می‌دهند و از آنجایی که 80 درصد محتواهای سایت‌ها کپی از یکدیگر هستند کاربران با تشخیص این موضوع که پس از بررسی چند سایت محتواهای آن‌ها مشابه یکدیگر هستند اعتماد خود را به سایت از دست می‌دهند. راه حل چیست؟ تولید محتوای متنی یونیک که به صورت بازنویسی نباشد می‌تواند به جذب مخاطبین کمک بسیاری کند از طرف دیگر 103 نکته تولید محتوا نیز رعایت شده باشد.

تولید محتوا متنی سایت
تولید محتوا ویدئویی سایت

تولید محتوا ویدئویی سایت

ویدئوها بسیار مورد اهمیت قرار گرفته‌اند کاربران بیشتر وقت خود را در شبکه‌های اجتماعی یا در سایت‌های اشتراک ویدئو به تماشای انواع فیلم‌های سرگرمی، آموزشی و… می‌پردازند، در این بین شرکت‌ها و صاحبان مشاغل با تولید محتوای ویدئویی با کاربران خود تعامل ایجاد می‌کنند از طرف دیگر کاربران درک بهتری از کالا و خدمات به دست می‌آورند ضعف این محتواها حجم مصرفی اینترنت کاربر است و لود سنگین در ویدئوهای حجم بالا، ما در این مجموعه با ترفندهایی ضمن تولید محتوای ویدئویی، حجم آنها را کم می‌کنیم و از کیفیت آن کاسته نمی‌شود.
با تولید محتوا ویدئویی کسب و کارتان را توسعه دهید برند‌سازی کنید و آنچه در ذهن دارید به مخاطبان منتقل کنید محصول یا خدمات خود را به نمایش بگذارید 1000 برابر فروش خود را افزایش دهید و نگذارید نام برند شما از ذهن مخاطب پاک شود. شرکت چکاوک شهر با تیم تولید و تدوین ویدئو می‌تواند شما را در تولید محتوای ویدئویی برای شبکه‌های اجتماعی، تیزر تبلیغاتی، تدوین ویدئوهای خدمات و محصولات شما را انجام دهد.

تولید پادکست و کتاب صوتی

تولید محتوا صوتی (پادکست)

آن دسته مخاطبان که علاقه‌مند به محتوای شنیداری هستند را می‌شناسید؟ مخاطبین شما جزو این دسته هستند؟ بسیاری از اپلیکیشن‌ها و سایت‌های جدید دارای محتوای صوتی برای معرفی خود هستند. مزیت محتوای صوتی نسبت به محتوای ویدئویی لود سریعتر و حجم مصرفی اینترنت کمتری می‌باشد. بیشتر در سایت‌های کتاب صوتی و رادیویی استفاده می‌شود. اما در نظر داشته باشید بسیاری از مخاطبین به دلیل کمبود زمان امکان مشاهده ویدئو یا خواندن متن را ندارند اما می‌توانند در حال رانندگی یا جابجایی در مترو و… به محتوای صوتی شما گوش دهند. قدرت جذب این مخاطبین را دست کم نگیرید، 254 نکته در تولید محتوای صوتی وجود دارد که شرکت چکاوک شهر با دارا بودن تجهیزات و استودیو ضبط و گویندگان حرفه‌ای در تولید محتوای صوتی شما همراهتان باشد.

بر چه اساس محتوا تولید میشود؟

قبل از تولید محتوا نیاز سنجی میشود که هدف از تولید محتوا چیست؟ مخاطب کیست؟ 

برای تولید محتوا نیاز به چه مواردی هست؟

با توجه به نوع محتوای درخواستی شما اطلاعات اولیه را در اختیار ما قرار می‌دهید و پس از آن با برنامه‌ریزی و استراتژی‌های مجموعه سناریو تولید محتوا در اختیار شما قرار داده می‌شود.

آیا محتوا‌های تولیدی شرکت چکاوک شهر کپی هستند؟

خیر، در قدم اول براساس نیاز شما تحقیقات انجام می‌شود و در صورتی که نیاز به استفاده از رفرنس‌های خارجی بود، از ترجمه آن‌ها استفاده می‌شود.

روش انجام و ثبت سفارش؟

ابتدا شما درخواست خود را برای ما ارسال می‌کنید و کارشناسان ما با شما تماس و نیاز سنجی می‌کنند. اطلاعات مبلغ و زمان نیز در تماس تلفنی به اطلاع شما می‌رسانیم. پس از تایید هزینه واریز و سناریو محتوا را در اختیار شما قرار می‌دهیم که در صورت تایید سناریو شروع به تولید محتوا می‌کنیم.

مشتریان فعال
+
پروژه های موفق
+
اعضای تیم تولید محتوا
+
سابقه تولید محتوا
+

کتاب های تخصصی چکاوک شهر

مجوزات و لوح‌ها

تعرفه تولید محتوا

تولید محتوا متنی
تولید محتوا متنی

50.000 تومان

هر محتوا 1000 کلمه ای

 • بر اساس مخاطب شناسی
 • محتوای 1000 کلمه‌ای
 • هدف گذاری محتوایی
 • بر اساس اصول سئو
 • 3 تصویر مرتبط
انتخاب پلن
محتوای ویدئویی
محتوای ویدئویی

200.000 تومان

به ازای هر دقیقه

 • انتشار در شبکه‌های اجتماعی
 • طراحی تیزر معرفی
 • تدوین حرفه‌ای
 • صدا گذاری
 • فیلم برداری
انتخاب پلن
تولید محتوای صوتی
تولید محتوای صوتی

20.000 تومان

به ازای هر دقیقه

 • افکت گذاری صدا
 • 15 گوینده مختلف
 • 10 مجری توانمند
 • تدوین حرفه‌ای
 • صدا گذاری
انتخاب پلن
مشاوره کنید

در صورتی که نمی‌دانید کدام محتوا مناسب هدف شماست با ما تماس بگیرید مشاوران آماده پاسخگویی 02166050709

ما برای شما ارزش قائل هستیم

ما به شما و کسب و کارتان ارزش قائل هستیم و در تلاشیم بهترین محتوا تولید کنیم. شما هم به کسب و کارتان ارزش قائل هستید؟

ثبت درخواست

ما می‌توانیم بهترین‌ها را رقم بزنیم برای ثبت درخواست می‌توانید با شماره 09351277893 تماس بگیرید.

به ما بگویید....

چه چیزی شما را از انجام کارتان باز می‌دارد؟ بگویید تا بهترین راه حل را انتخاب کنیم. کارشناس حل مشکلات 09120506377