تولید محتوا سایت

آیا میدانید تولید محتوا چیست ؟ تفاوت بازنویسی محتوا با تولید محتوا را میدانید؟ چند درصد از افرادی که مدعی تولید محتوا هستند اصول تولید محتوا سایت را میدانند؟ و بسیاری سوال دیگر که باید بدانید تا بتوانید تولید محتوای یونیک برای سایت خود تولید نمایید. بسیاری از صاحبان کسب و کار به دلیل عدم اطلاع از اصول و قواعد تولید محتوا هر نوع محتوایی را مورد قبول میدانند و حتی نمیدانند چطور یک محتوا را تست نمایند تا از کپی نبودن آن مطمئن شوند. شما چطور میدانید ؟ ادامه مطلب را بخوانید

اگر کارشناس تولید محتوا هستید.....

برای درک بهتر و آموزش کامل تولید محتوای اختصاصی پیشنهاد میکنیم دوره های تخصصی محتوا نویسی شرکت نمایید

تولید محتوا سایت
تولید محتوا هدفمند

تولید محتوا هدفمند پول ساز

به چه محتوایی هدفمند میگویند؟ تولید محتوا به معنای خلق اطلاعات دست اول  و در اختیار دیگران قراردادن است، بعبارت دیگر محتواها در انواع مختلف تولید میشود، تولید محتوای متنی برای سایت  و شبکه های اجتماعی ، تولید محتوا ویدئویی برای شبکه های اجتماعی و سایت های اشتراک ویدئو و حتی سایت های آموزشی، تولید محتوای پادکست مانند کتاب صوتی و اپلیکیشن های صوتی، تولید محتوا اینفوگراف بیان گر انتقال اطلاعاتی به مخاطبین هستند تمام محتوا ها بر اساس هدفی تولید میشوند این هدف میتواند کسب درآمد، شهرت، برند سازی و …. باشد. تولید محتوای هدفمند محتوایی است که شما را به آنچه می اندیشید برساند و کاربران را به خرید کالا و خدمات ترغیب کند. 

استراتژی هایی که در تولید محتوا پول ساز انجام میشود بسیار حساس و با برنامه ریزی تهیه و تدوین می شود بعبارت دیگر باید بدانید روال ابتدایی و انتهایی محتوای شما چیست و چگونه و برای چه مخاطبینی تولید می شود. این محتواها بسیار تاثیرگذار در خرید کالا و خدمات هستند. برای درک بهتر به این مثال توجه کنید فروش بلیت علی بابا برای فروش کالا و خدمات خود مانند سایر برندهای تبلیغات در شاخه های مختلف انجام داده اما آنچه متمایز می کند کاراکتر و اینفوگراف هایی که برای تبلیغات استفاده می کند و حتی در تبلیغات ویدئویی از دید بصری کاربران استفاده و کاراکتر های فروش بلیت را در ذهن ماندگار می سازد. با این حال هم به فروش خدمات و کالای خود می پردازد . اگر از شما بپرسم فروش بلیت هواپیما کدام سایت را پیشنهاد میکنید؟

تولید محتوا متنی سایت

تولید از نظر واژگان به معنای پدید آوردن، ایجاد و زادن معنی شده است. بنابراین عبارت تولید محتوا به معنی یک محتوای ارزشمند، باکیفیت و منحصر به فرد است که برای مخاطبان هدف خود ایجاد می­‌گردد. برای تولید محتوای یکتا می‌توان یک تحلیل کلی انجام داد که مخاطبان چه نیازها و دغدغه‌­هایی دارند و چگونه می­‌توان با تولید محتوای مناسب، تمام سوالاتی که در ذهنشان دارند را برطرف کرد. هرچقدر به نیازهای مخاطبان خود بیشتر و بهتر پاسخ دهید می‌توانید مخاطبان بیشتری را جذب کسب­ وکارتان کنید.

تولید محتوا متنی سایت برای اهداف مختلفی نوشته میشود 103 نکته در تولید محتوای متنی وجود دارد که تاثیر بسزایی بر روی مخاطبینی که به محتوای متنی علاقه دارند می گذارد، علاوه بر استانداردهای نگارش و ادبیات و تصاویر و… باید اصول سئو سایت نیز در آن رعایت شود تا علاوه بر مخاطبین در موتورهای جستجو (سئو سایت) نیز به نمایش درآید. آیا تفاوت محتوای معمولی با محتوای یونیک را میدانید؟ مخاطبین به محتواهای متنی دست اول که حاوی اطلاعاتی که دنبالشان هستند بیشتر علاقه نشان می دهند و از آنجایی که 80 درصد محتوا های سایت ها کپی از یکدیگر هستند کاربران با تشخیص این موضوع که پس از بررسی چند سایت محتواهای آنها مشابه یکدیگر هستند اعتماد خود را به سایت از دست می دهند. راه حل چیست؟ تولید محتوای متنی یونیک که بصورت بازنویسی نباشد می تواند به جذب مخاطبین کمک بسیاری کند از طرف دیگر 103 نکته تولید محتوا نیز رعایت شده باشد.

تولید محتوا متنی سایت
تولید محتوا ویدئویی سایت

تولید محتوا ویدئویی سایت

ویدئو ها بسیار مورد اهمیت قرار گرفته اند کاربران بیشتر وقت خود را در شبکه های اجتماعی یا در سایت های اشتراک ویدئو به تماشای انواع فیلم های سرگرمی، آموزشی و…  می پردازند، در این بین شرکت ها و صاحبان مشاغل با تولید محتوای ویدئویی  با کاربران خود تعامل ایجاد می کنند از طرف دیگر کاربران درک بهتری از کالا و خدمات به دست می آورند ضعف این محتواها حجم مصرفی اینترنت کاربر است و لود سنگین در ویدئو های حجم بالا، ما در این مجموعه با ترفندهایی ضمن تولید محتوای ویدئویی، حجم آنها را کم میکنیم و از کیفیت آن کاسته نمی شود. 

با تولید محتوا ویدئویی کسب و کارتان را توسعه دهید برند سازی کنید و آنچه در ذهن دارید به مخاطبان منتقل کنید محصول یا خدمات خود را به نمایش بگذارید 1000 برابر  فروش خود را افزایش دهید و نگذارید نام برند شما از ذهن مخاطب پاک شود. شرکت چکاوک شهر با تیم تولید و تدوین ویدئو میتواند شما را در تولید محتوای ویدئویی برای شبکه های اجتماعی، تیزر تبلیغاتی، تدوین ویدئوهای خدمات و محصولات شما را انجام دهد

تولید پادکست و کتاب صوتی

تولید محتوا صوتی (پادکست)

آن دسته مخاطبینی که علاقه مند به محتوای شنیداری هستند را میشناسید؟ مخاطبین شما جزو این دسته هستند ؟ بسیاری از اپلیکیشن ها و سایت های جدید دارای محتوای صوتی برای معرفی خود هستند مزیت محتوای صوتی نسبت به محتوای ویدئویی لود سریعتر و حجم مصرفی اینترنت کمتری می باشد. بیشتر در سایت های کتاب صوتی و رادیویی استفاده می شود. اما در نظر داشته باشید بسیاری از مخاطبین به دلیل کمبود زمان امکان مشاهده ویدئو یا خواندن متن را ندارند اما میتوانند در حال رانندگی یا جابجایی در مترو و… به محتوای صوتی شما گوش دهند. قدرت جذب این مخاطبین را دست کم نگیرید، 254 نکته در تولید محتوای صوتی وجود دارد که شرکت چکاوک شهر با دارا بودن تجهیزات و استودیو ضبط  و گویندگان حرفه ای در تولید محتوای صوتی شما همراهتان باشد. 

بر چه اساس محتوا تولید میشود؟

قبل از تولید محتوا نیاز سنجی میشود که هدف از تولید محتوا چیست؟ مخاطب کیست؟ و... 

برای تولید محتوا نیاز به چه مواردی هست؟

با توجه به نوع محتوای درخواستی شما اطلاعات اولیه را در اختیار ما قرار میدهید و پس از ان با برنامه ریزی و استراتیژی های مجموعه سناریو تولید محتوا در اختیار شما قرار داده میشود

آیا محتوا های تولیدی شرکت چکاوک شهر کپی هستند ؟

خیر، بر اساس نیاز شما تحقیقات انجام می شود در صورت لزوم از رفرنس های خارجی ترجمه می شود.

روش انجام و ثبت سفارش ؟

ابتدا شما درخواست خود را برای ما ارسال میکنید و کارشناسان ما با شما تماس و نیاز سنجی میکنند . اطلاعات مبلغ و زمان نیز در تماس تلفنی به اطلاع شما میرسانیم. پس از تایید هزینه واریز و سناریو محتوا را در اختیار شما قرار میدهیم که در صورت تایید سناریو شروع به تولید محتوا میکنیم.

مشتریان فعال
+
پروژه های موفق
+
اعضای تیم تولید محتوا
+
سابقه تولید محتوا
+

کتاب های تخصصی چکاوک شهر

مجوزات و لوح ها

تعرفه تولید محتوا

تولید محتوا متنی
تولید محتوا متنی

50.000 تومان

هر محتوا 1000 کلمه ای

 • محتوای 1000 کلمه ای
 • 3 تصویر مرتبط
 • بر اساس اصول سئو
 • بر اساس مخاطب شناسی
 • هدف گذاری محتوایی
انتخاب پلن
محتوای ویدئویی
محتوای ویدئویی

200.000 تومان

به ازای هر دقیقه

 • صدا گذاری
 • فیلم برداری
 • تدوین حرفه ای
 • طراحی تیزر معرفی
 • انتشار در شبکه های اجتماعی
انتخاب پلن
تولید محتوای صوتی
تولید محتوای صوتی

20.000 تومان

به ازای هر دقیقه

 • صدا گذاری
 • افکت گذاری صدا
 • تدوین حرفه ای
 • 15 گوینده مختلف
 • 10 مجری توانمند
انتخاب پلن
مشاوره کنید

در صورتی که نمیدانید کدام محتوا مناسب هدف شماست با ما تماس بگیرید مشاوران آماده پاسخگویی 02166050709

ما برای شما ارزش قائل هستیم

ما به شما و کسب و کارتان ارزش قائل هستیم و در تلاشیم بهترین محتوا تولید کنیم. شما هم به کسب و کارتان ارزش قائل هستید؟

ثبت درخواست

ما میتوانیم بهترین ها را رقم بزنیم برای ثبت درخواست میتوانید با شماره 09351277893 تماس بگیرید

به ما بگویید....

چه چیزی شما را از انجام کارتان باز میدارد؟ بگویید تا بهترین راه حل را انتخاب کنیم . کارشناس حل مشکلات 09120506377