تهران، بلوار فردوس غربی سازمان برنامه جنوبی کوچه بغیری ساختمان اداری ارکیده

لوگو چکاوک شهر

درباره ما

اولین بودن یک شیوه تفکر است

نام شرکت: نوآوران چکاوک شهر

نوع شرکت: مسئولیت محدود

شماره ثبت: ۵۶۱۷۶۷

شناسه ملی : ۱۴۰۰۹۳۰۰۴۱۵

تاریخ تاسیس: ۱۳۹۹/۰۴/۲۹

تلفن تماس: ۹۱۰۳۰۶۲۲-۰۲۱

وب سایت: www.Chakavakshahr.ir

آدرس ایمیل: Info@chakavakshahr.ir

مدیر اجرائی : مهندس علیرضا مخمری 

بنیانگذاران :مهندس ثریا صفرزاده، مهندس علیرضا مخمری 

فرهنگ کاری و ارزش‌های سازمانی
دوست باشیم

با تمام سختی‌های کار، سعی می‌کنیم محیط شاد و دوستانه‌ی خود را حفظ کنیم و در کنار هم چالش‌ها را پشت سر بگذاریم. محیطی سالم و بدون حاشیه یک فضای ایده آل برای فعالیت ساختیم

قابل اعتماد باشیم

مسئولیت‌پذیری و مورد اعتماد بودن، به ما کمک می‌کند با واقعیت‌ها روبه‌رو شویم  و با کمک همدیگر بر اساس بهبود وضعیت در شرایط مدیریت بحران، بهتر تصمیم‌گیری کنیم. 

عاشق باشیم

ما عشق را سرلوحه‌ی خود قرار داده‌ایم چون معتقدیم که تنها عشق است که به ما انگیزه و قدرت می‌بخشد و باعث رشد اهداف‌مان می‌شود. عشق سالم و بدون حاشیه تجربه‌ای شیرین هر‌فرد است

جسور باشیم
برای رسیدن به موفقیت‌های بزرگ‌، از بلندترین موانع عبور می‌کنیم و لحظه‌ای دست از تقلا و تلاش برنمی‌داریم.
ساده باشیم
برای رسیدن به موفقیت‌های بزرگ‌، از بلندترین موانع عبور می‌کنیم و لحظه‌ای دست از تقلا و تلاش برنمی‌داریم.
قابل احترام باشیم
روابط ما در چکاوک شهر، بر پایه و اساس اخلاق، روحیه‌ی کار گروهی و احترام متقابل و همیشگی چیده شده است.

۱۰ سال پیش اما اوضاع اینگونه نبود

در سال ۱۳۹۴، داستان چکاوک شهر  از یک آرزوی کوچک با ۲ نفر که سرمایه‌ای جز دانش و امید نداشتند شروع شد. نفوذ تدریجی اینترنت به خانه‌ها و فراهم شدن زیرساخت‌های لازم برای ارائه سرویس‌های اینترنتی، به تیم کوچک ما، جهت و انگیزه می‌داد. از همان ابتدا می‌دانستیم مسیر پیش‌‌رو سخت است و ناهموار؛ بنابراین یاد گرفتیم امیدوارانه و در قالب یک تیم منسجم تلاش کنیم. حل مسائل ناممکن و سخت با تفکری متفاوت ماموریت اصلی این تیم در عرصه وب دیجیتال می‌باشد. شکست‌ها و موفقیت‌ها، تلخی‌ها و شیرینی‌ها و خاطرات خوب و بد زیادی را تجربه کردیم.

در سال ۱۳۹۹ ثبت رسمی شرکت اقدام کردیم، امروز به محصولات و خدماتمان، و فراتر از آن به خانواده‌ی چند صد نفره خود افتخار کنیم. ما همواره ارزشمندترین سرمایه خود را نیروی انسانی متخصص و متعهد میدانیم که توانایی به کارگیری ابزارهای متنوع برای ارائه خدمات ویژه مختلف را دارد.

چکاوک شهر به عنوان سامانه هوشمند سازی کسب و کار آغاز به کار کرد و با ارائه‌ی راهکار های آنالیز شده به کسب و کار‌ها توانسته در تجاری سازی ایده‌ها و توسعه کسب و کارهای سنتی به تجارت الکترونیک قدم بردارد.

در حال حاضر شرکت چکاوک شهر متشکل از دپارتمان های:
طراحی و توسعه وب سایت ، بهینه سازی و سئو سایت، خدمات میزبانی وب هاستینگ، مارکتینگ، آموزش مهارت محور، کارخانه محتوا 

۰ +
محتوای تولید شده
۰ +
پروژه طراحی سایت
۰ +
کلمه صفحه اول گوگل
۰ +
بیزینس پلن

زندگی در چکاوک شهر 

تولد‌های گروهی

به مناسب تولد اعضا جشن برگزار میکنیم

تفریحات سالم

فراهم سازی بازی‌های رقابتی در اوقات استراحت

مسافرت‌های گروهی

برگزاری کمپین‌های گردشگری 

کارت های تخفیف

ارائه کارت های تخفیف پوشاک و سینما

مهندس علیرضا مخمری

مدیرعامل هلدینگ چکاوک شهر 

به یاری ایزد منان، شرکت چکاوک شهر  در راستای ماموریت و چشم انداز خود با تکیه بر دانش متخصصین بومی، سرلوحه تفکر و تعهد خود را مشتری محوری قرار داده است تا با رشد و اعتلای دانش و تجربه بیش از یک دهه فعالیت و با ایجاد محیطی شفاف و مشارکت‌پذیر در درون سازمان در راستای رضایت مشتریان و توسعه بازارهای ملی گام بردارد. ما در چکاوک شهر صداقت و سلامت سازمانی را سرلوحه‌ی فعالیت‌های شبانه‌روزی خود قرار داده‌ایم تا از پشتیبانی قابل اعتماد و همگامی مطمئن برای مشتریان که ارزشمند‌ترین دستاورد‌های ماست محافظت کرده و گسترش دهیم. ما در چکاوک شهر  مشتریان را تنها نمی‌گذاریم و از ابتدا تا سرانجام و حتی پس از به نتیجه رسیدن هر پروژه، قدم به قدم در کنارشان خواهیم بود. ما تلاش کرده‌ایم در تمام بخش‌های هلدینگ چکاوک شهر ، از فروش تا پشتیبانی فنی، امنیت و زیرساخت، با شنیدن صدای مشتری و پیگیری درخواست مشتریان تا حصول رضایت کامل، مشتری را قطب نمای حرکت خود قرار دهیم. طرح‌ریزی استراتژی‌های توسعه محور و تهاجمی باعث گردید در مدت زمان اندک، مسیر‌های طولانی را پشت سر گذاشته و با تفویض اختیار و طراحی چارت سازمانی افقی و تمرکز بر تصمیم‌گیری‌های غیرمتمرکز، سازمانی چابک را بنا کنیم تا با سرعت و شتاب روز افزون قرن بیست و دوم، هم‌راستا حرکت نماید. ما با فراهم سازی بستری مناسب برای بروز خلاقیت‌ها و مدیریت بومی دانش توانسته ایم‌ به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های خدمات حوزه وب و شرکت خلاق شناخته شده و به عنوان یکی از رهبران این بازار بزرگ در عرصه رقابت حضور یابیم. رضایت مشتریان، رمز موفقیت ما در آینده خواهد بود چرا که پیشرفت در کنار یکدیگر، هم افزایی و خلق ارزش بیشتری را برای همه‌ ذینفعان خواهد داشت. ما خانه‌ی امن رویاهای ‌آنلاین شما را خواهیم ساخت.

اهداف
چشم انداز

ما در چکاوک شهر معتقدیم تجارت یک مهارت است و با آموزش‌های اصولی و برنامه‌ریزی می‌توان به درآمدهای بالایی دست یافت. از این‌رو این مجموعه با تشکیل تیم‌های مختلف در زمینه مشاوره کسب و کار، طراحی سایت، منتورینگ، بهینه سازی و سئو، آموزش‌های مهارت محور  و مارکتینگ حامی توسعه کسب و کارهای ایرانی و سرمایه گذار ایده‌های نوین می باشد. برای رسیدن به این هدف در تلاشیم تا در کنار راهکارهای به‌روز و کاربردی، خدمات و امکانات مورد نیاز را برای تسهیل تجاری سازی و مهارت‌آموزی، هر روز بهتر از گذشته فراهم کنیم. 

مجوزات و لوح ها

کتاب های تخصصی چاپ شده

برخی از مشتریان

ماجرای ما به اینجا ختم نمی شود. در همین چند ماه پیش پا در مسیری گذاشتیم و میدانیم که در انتهای آن، دیگر چکاوک شهر سابق نیستیم تحول های ما را دنبال کنید