تهران، بلوار فردوس غربی سازمان برنامه جنوبی کوچه بغیری ساختمان اداری ارکیده

لوگو چکاوک شهر

درباره ما

هسته اولیه شرکت نوآوران چکاوک شهر از سال ۱۳۹۰ در صنعت فناوری اطلاعات شکل گرفت. حل مسائل ناممکن و سخت با تفکری متفاوت ماموریت اصلی این شرکت در عرصه آی تی می باشد. چکاوک شهر یک سازمان چابک است که با پشتوانه نیروی انسانی توانمند و شرکای کلیدی معتبر خود، به منظور آسان سازی و ایجاد تحول دیجیتال به ارائه سرویس های حمایتی مطابق با استانداردهای جهانی به صورت مستمر، با سرعت بالا و هزینه مناسب می پردازد. ما همواره ارزشمندترین سرمایه خود را نیروی انسانی متخصص و متعهد میداند که توانایی به کارگیری ابزارهای متنوع برای تولید محصولات مختلف را دارد. چکاوک شهر به عنوان اولین  سامانه هوشمند سازی کسب و کار آغاز به کار کرد و با ارائه‌ی راهکار های آنالیز شده به کسب و کار ها توانسته در تجاری سازی ایده ها و توسعه کسب و کار های سنتی به تجارت الکترونیک قدم بردارد.

در جهت دیگر  با برگزاری دوره های آموزشی مهارت محور برای افراد بدون سابقه کار زمینه ورود این افراد به بازار کار را توسعه بخشیده است. در سال ۱۳۹۹ پلتفرم جدید مبنی بر آموزش های آنلاین و حضوری به نام “استادیاری” راه اندازی شد و تیم جدیدی اداره‌ی امور  آموزش آکادمی را به‌دست گرفت و با ارائه‌ی محتوای تخصصی و به‌روز، هدایت افراد مستعد و علاقمند را به سمت شکوفایی استعداد و ورود به بازار کار، رسالت خود قرار داد.

ما در چکاوک شهر  معتقدیم تجارت یک مهارت است و با آموزش های اصولی و برنامه ریزی میتوان به درآمد های بالایی دست یافت. از این رو این مجموعه با تشکیل تیم های مختلف در زمینه راه اندازی، منتورینگ، امور اداری، آموزش، و مارکتینگ حامی توسعه کسب و کار های ایرانی و سرمایه گذار ایده های نوین می باشد. برای رسیدن به این هدف در تلاشیم تا در کنار راهکار های  به‌روز و کاربردی، خدمات و امکانات مورد نیاز را برای تسهیل تجاری سازی و مهارت‌آموزی ، هر روز بهتر از گذشته فراهم کنیم.

چشم انداز و اهداف از دیدگاه ما توسعه کسب و کار ها و پایداری در شرایط های اقتصادی برای زندگی بهتر افراد و از طرف دیگر با توسعه کسب و کار ها به ایجاد غیر مستقیم اشتغالزایی افراد دارای مهارت فراهم کرده باشیم.