تهران، بلوار فردوس غربی سازمان برنامه جنوبی کوچه بغیری ساختمان اداری ارکیده

لوگو چکاوک شهر

رفع خطای “پیش نمایش قادر به بارگذاری نیست” المنتور

رفع خطای "پیش نمایش قادر به بارگذاری نیست" المنتور

رفع خطای “پیش نمایش قادر به بارگذاری نیست” المنتور امروز می خوام روش هایی رو به کاربران عزیز آموزش بدم در مورد رفع خطای پیش نمایش قادر به بارگذاری نیست و یا Preview Could Not Be Loaded تا آخر این مطلب همراه من باشید.

آموزش رفع خطای “پیش نمایش قادر به بارگذاری نیست” المنتور

چند راه کار ساده و کاربردی و یک روش بسیار کاربردی که بارها خودم تست کردم و در هیچ سایتی این روش را ندیدم.رفع خطای "پیش نمایش قادر به بارگذاری نیست" المنتور

۱- رفع مشکل در قالب

ابتدا بررسی کنید قالب فعال روی سایت شما با المنتور سازگاری دارد یا خیر برای مشاهده این ویژگی به توضیحات قالب مراجعه نمایید در صورت عدم سازگاری قالب با المنتور می‌بایست قالب خود را تغییر دهید. این کار در اولین قدم برای رفع خطای “پیش نمایش قادر به بارگذاری نیست” المنتور لازم می باشد.

در صورت عدم تغییر قالب می‌بایست  برای رفع خطا و سازگاری قالب با المنتور در کدهای قالب تغییراتی اعمال نمایید درصورتی که آشنایی به کد نویسی و توابع قالب ندارید شرکت چکاوک شهر این خدمات را برای شما انجام خواهد داد.

۲- غیر فعال کردن افزونه های جانبی

راه آسان دیگر آن افزونه‌های نصبی خود را به غیر از المنتور و المنتور پرو را غیر فعال کنید و سپس چک کنید . اگر مشکل حل شد برای پیدا کردن افزونه مخرب تک تک آن‌ها را به ترتیب فعال کنید و صفحه خود را مجدد ریلود کنید تا بتوانید افزونه مخرب را پیدا کنید. این کار یکی از قدم های مورد نیاز شما برای رفع خطای “پیش نمایش قادر به بارگذاری نیست” المنتور می باشد.

۳- رفع مشکل htaccess و رفع خطای “پیش نمایش قادر به بارگذاری نیست” المنتور

نیازی نیست که شما کار خاصی انجام دهید کافیست افزونه کش خود را غیر فعال کنید و بعد از آن در مسیر پیشخوان وردپرس > تنظیمات > پیوند های یکتا کلیک کنید و بروزرسانی را یک بار کلیک کنید بدون اینکه تنظیمات را دستکاری کنید و بعد از رفع مشکل اگر افزونه کش دارید فعال و کش آن را یکبار پاک کنید.

اما یک روش دیگر هم وجود دارد که وارد فایل در هاست خود شوید ابتدا از htaccess خود بک آپ بگیرید و سپس پاک کنید و مجدد وارد پیوند‌های یکتا شوید و بروز رسانی را انجام دهید.

۴- پاک کردن کش افزونه‌های کش و یا کش مرورگر

اول در تنظیمات افزونه‌ی  WP-Rocket  وارد می‌شویم این افزونه یکی از افزونه‌های کش برای وردپرس است. البته این افزونه رایگان نیست و کش مورد نظر را حذف کرده و  بعد برای این که کش‌های مرورگر را از بین ببریم کلید‌های ترکیبی Ctrl+F5 را زده و مشکل حل می‌شود.حذف کش در وردپرس

فرقی ندارد که در سایت خود از چه افزونه های کشی استفاده کردید شما باید در هر صورت افزونه نصب شده را فعال و غیر فعال کنید و المنتور خود را چک کنید.

تغییر روش بارگذاری ویرایشگر

در این روش وارد تنظیمات در پیشخوان وردپرس > المنتور > تنظیمات >  پیشرفته شوید و سپس تغییر روش بارگذاری ویرایشگر را فعال کنید.

نحوه تغییر روش بارگذاری ویرایشگر

بررسی نسخه PHP سرور و محدودیت حافظه آن

برای این منظور میتوانید وارد تنظیمات هاست خود شوید و تنظیمات زیر را انجام دهید.

ابتدا وارد هاست خود شوید و طبق تصویر زیر وارد Domain Setup شوید.

نسخه php سرور

Domain Setup

در هاست

بعد وارد صفحه زیر خواهید شد که روی دامنه خود کلیک کنید.

انتخاب دامنه

در قسمت First PHP نسخه پی‌اچ‌پی خود را روی بالاترین نسخه قرار دهید.

رفع خطای "پیش نمایش قادر به بارگذاری نیست" المنتور

افزایش نسخه php برای المنتور

سپس روی PHP Settings کلیک کنید.

تنظیمات PHP

سه گزینه مورد نظر را ارتقا دهید و حافظه php خود را افزایش دهید تا صفحات المنتوری به طور کامل لود شود.

افزایش حافظه سرور برای المنتور

رفع خطای "پیش نمایش قادر به بارگذاری نیست" المنتور

مطالب مرتبط:

رفع خطای تابع پیدا نشدن ناحیه محتوایی the_content در المنتور

دیدگاه‌ خود را بنویسید

فهرست مطالب

معیارهای یک سایت حرفه ای