سئو سایت و بهینه سازی سایت

19 بازدید

سئو سایت و بهینه سازی سایت

طراحی وب سایت بدون سئو و بهینه سازی تنها یک صفحه اینترنتی بدون بازدید در فضای مجازی است.

تیم با تجربه و آگاه  چکاوک شهر  درزمینه بهینه سازی سایت قبل از انجام فرآیند بهینه سازی در مورد صنعت شما تحقیق میکنند و از وضعیت سایت ، محتوا ، رتبه شما در موتورهای جستجو و رقبای کارییتان گزارشی کامل تهیه میکنند و با تکیه بر تجربه و تخصص خود در زمینه بهینه سازی سایت خدماتی برای بهبود رتبه در موتورهای جستجو به شما ارائه میدهند.جهت اطمینان از قابل فهم بودن وب سایت شما برای موتور های جستجو و از آن مهم تر اطمینان از برقراری ارتباط کاربران با شما محتوای وب سایتتان را بر اساس اصول سئو استاندارد می کنیم.

D

برتری چکاوک شهر در سئو سایت چیست؟

  • استانداردسازی محتوا توسط کارشناسان سئو
  • معرفی سایت در دنیای اینترنت
  • موثرترین تبلیغات مجازی و ویدیوها
  • بالارفتن بازدیدکنندگان و افزایش فروش و خدمات سایت
  • رعایت نکات و قوانین مطرح شده در سایت های مرجع
  • افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو
  • تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی
  • افزایش لینک های ورودی به سایتتان
  • ارائه ویدیو های مرتبط و بهینه سازی شده
  • طراحی تصاویر مرتبط و برچسب دار

سئو تاکتیک های منحصر بفردی دارد که در به روز نگهداشتن سایت اهمیت ویژه ای دارد. استفاده از محتوای خوب و مناسب به همراه به کار گیری استراتژی های درست، می تواند شما را در صفحه ی اول موتور های جستجو قرار دهد.

همه روزه میلیون ها نفر در گوگل به دنبال یافتن پاسخ برای کالاها و خدمات مورد نیاز خود هستند حال اگر شما بتوانید در کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار خود رتبه ای خوب داشته باشید، بهترین و هدفمند ترین مخاطبان را به سمت سایت خود جذب می کنید. اما فقط داشتن رتبه کافی نیست!

هزینه برای خدمات سئو فقط برای داشتن رتبه نیست، بلکه شما هزینه می کنید که کسب وکارتان را توسعه دهید. مجموعه چکاوک شهر  به شما این کمک را می کند که شما علاوه بر گرفتن رتبه، بهترین بازدهی ممکن را از سئو نیز داشته باشید.

برخی از خدمات سئو سایت و بهینه سازی سایت چکاوک شهر

 بهینه سازی محتوا

تمرکز روی کلمات کلیدی در تهیه محتوا و بهینه کردن کمی و کیفی محتوای صفحات سایت (یعنی جمله بندی های صحیح،استفاده از عکس ها و…) تا ربات های جستجو گر به راحتی بتوانند زمینه کاری شما را تشخیص دهند.

نحوه صحیح لینک سازی

با دریافت لینک های اصولی و با کیفیت از سایت های معتبر افزایش بازدید و ترافیک بالاتری برای شما ایجاد خواهیم کرد.

  UX طبق استانداردهای روز

رعایت اصول UX کاربر را مدت زمان بیشتری در سایت شما نگه می دارد و تاثیر زیادی بر سئو دارد.اهمیت UX تا حدی است که گوگل برای بررسی رفتار کاربرها در بازدید از سایت وبهبود آن بخش مستقل ایجاد کرده است.

فعالیت در شبکه‌های اجتماعی

آنالیز وضعیت و میزان محبوبیت شما در شبکه های اجتماعی را جهت بیشتر دیده شدن سایت شما انجام می دهیم.

 معرفی وب‌ سایت

نقشه سایت شما را در موتوهای جستجو ثبت می کنیم و محتوای آن را به درستی به موتورهای جستجو معرفی می کنیم تا از لحاظ سئو جایگاه موفقی داشته باشید و گامی در راستای اهدافتان بردارید.

 الگوریتم های گوگل

ما با رعایت اصول و استراتژی الگوریتم های گوگل به بهبود سئو سایت کمک میکنیم تا جزیی از بهترین نتایج جستجو قرار گیرید.

در دنیای تجاری امروز کسب و کار شما باید در فضای مجازی دیده شود. مطمئن باشید این رقبای شما هستند که از نبود شما در صفحه اول گوگل سود میبرند.ما شما را در این جایگاه قرار میدهیم.بعد از انجام سئو تمرکز ما روی پشتیبانی سئو سایت مورد نظر می باشد ، تا جایگاه خود را در صفحه اول گوگل حفظ کند. همین حالا می توانید اقدامات لازم را برای کسب موفقیت انجام دهید.