طراحی سایت

طراحی سایت حرفه ای با امکانات مختلف می تواند کسب و کار شما را توسعه و افزایش درآمد غیرفعال برای شما به همراه داشه باشد. تیم طراحی سایت چکاوک شهر تمام نیاز های شما را فضای مجازی برآورده می سازد.

اگر به دنبال جذابیت سایت  فروش بیشتر اجرای ایده خاص  پشتیبانی پایدار قرارداد مدت دار  تضمین کیفیت 

هستید با ما تماس بگیرید

چرا چکاوک شهر را انتخاب کنید ؟

تیم طراحی سایت چکاوک شهر با بیش از 1000 نمونه کار در حوزه های مختلف کسب و کاری بر دانش و مهارت اجرا و مخاطب شناسی کسب و کار ها بهترین سایت را ارائه می دهد، با توجه به بخش های مختلف همراه شما هستیم در تمام مراحل کسب و کار. 

چرابا وردپرس سایت طراحی میکنیم؟

بسیاری از کاربران تنها وردپرس را با قالب های آماده میشناسند که اشتباه تفکری است. وردپرس توسط شرکت های بزرگ جهانی در حال رشد و توسعه است و با هر بروز رسانی های مختلف اعم از sql - php- css  و باگ های امنیتی، توسعه دهندگان این cms را با اخرین تغیرات سازگار می نمایند. و از همه مهتر شما وابسته به یک شخص یا شرکت نیستید و میتوانید به پشتیبان های دیگر واگذار کنید. پس با تحقیق بیشتر اقدام به طراحی سایت کنید.

چه اقداماتی در طراحی سایت انجام می شود؟

طراحی سایت از ابتدا نیاز سنجی تا انتهای انجام تمام امکانات و خروجی صحیح انجام میشود. در صورتی که اختلالی در خروجی مشاهده شود بصورت رایگان اصلاح می گردد.

برای شروع به چه چیز هایی نیاز دارید ؟

برای شروع طراحی سایت ابتدا به هاست و دامنه جهت نمایش وب سایت در فضای اینترنت نیاز دارید. و پس از آن کافیست ایده کسب و کار خود را مکتوب نمایید تا روند اجرا دقیق تر انجام شود.

آیا سئو نیز شامل طراحی سایت می شود؟

زمانی که سایت طراحی می شود بطور پیشفرض بهینه سازی و سئو ON page  انجام می شود. لذا سئو کلمه کلیدی و رتبه بندی درگوگل شامل طراحی سایت نمی شود.

در چه حوزه هایی طراحی سایت انجام می دهید؟

تیم طراحی با توجه به مهارت در امور طراحی سایت میتواند در حوزه های مختلفی سایت طراحی نماید لذا کافیست موضوع و نیاز خود را مطرح کنید تا رتبه A++ سایت برای شما طراحی گردد.

کتاب های به چاپ رسیده

مجوزات و لوح ها

تخصص ما - طراحی سایت

رضایت حسن انجام کار

بنا به سیاست شرکت، افشای اطلاعات محرمانه امکان پذیر نمی باشد لذا تعداد محدودی در سایت قرار گرفته است 

01
تصمیم بگیرید

تصمیم شما برای ورود به فضای اینترنت چیست ؟ درآمد ؟ شهرت؟

02
ایده و مدل کسب و کار

90% کسب و کارها دچار شکست میشوند میدانید چرا ؟ الان با ما تماس بگیرید

03
طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای سایتی که تمام نیازهای کاربران و هدف شما را تامین کند.

طراحی سایت شرکتی

بسیاری از شرکت ها برای معرفی خدمات خود نیازمند فضایی با ثبات و دارای امکاناتی در توسعه خدمات هستند و از همه مهم تر مالکیت اطلاعات و…. در اختیار شرکت قرارداده شود . متاسفانه با تغیر قوانین و تحریم ها بسیاری از اپلیکیشن ها و سایت ها دچار مشکلات می شود و تنها راه برای ارائه خدمات پایدار طراحی سایت شرکتی می باشد سایت شرکتی به معنای طراحی سایت بر اساس خدمات ارائه شده آن شرکت می باشد و می تواند مدل های مختلفی نظیر طراحی سایت حقوقی، طراحی سیات آتلیه، طراحی سایت پزشکی، طراحی سایت گردشگری، طراحی سایت خدمات تعمیرات، طراحی سایت گل فروشی، طراحی سایت مزون و کسب وکار های مختلف که هر کدام نیاز های متفاوتی برای ارائه خدمات دارند. این مجموعه با دانش فنی می تواند علاوه بر طراحی سایت شرکتی کسب و کار شما را به درستی راهبری و به درآمد زایی برساند، کمترین هزینه بیشترین بازخورد برای هر کسب وکاری الزامیست.

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی با تمام امکانات مطابق با نیاز کسب و کار شما بصورت فروش دیجیتال و فروش فیزیکی محصولات طراحی می شود. طراحی سایت فروشگاهی بر مبنای استاندارد ها و بهینه سازی داخلی و سئو 2 کلمه کلیدی  رشد کسب و کار شما را تضمین میکنیم. در نظر داشته باشید فروشگاه اینترنتی که دارای طراحی حرفه ای و کارپسند به علاوه امکانات سایت میتواند فروش چند برابر را برای شما به همراه سازد. نکته ای که 90% صاحبان کسب و کار در سایت فروشگاهی به آن توجه نمی کنند و باعث از بین رفتن هزینه ها می شود این تصور است که با طراحی سایت  قرار است فروش میلیونی داشته باشند اما طراحی سایت فروشگاهی به تنهایی کافی نیست و تولید محتوا ( بارگزاری با کیفیت محصولات )، سئو ، دیجیتال مارکتینگ و برندینگ  نیز باید انجام شود و اگر مسیر درستی با راهبری درستی انجام نشود بلاشک کسب و کار در فضای مجازی با شکست روبرو خواهد شد. ما اینجا هستیم تا شما را از ابتدای طراحی سایت ، راهبری ، امکانات، پلن های تبلیغاتی ، سئو، تولید محتوا ، و حتی مسائل مجوزات و مالی و مالیاتی را همراه شما هستیم و در صورتی که کسب و کار شما دارای بیزینس پلن مشخصی باشد این مجموعه بصورت حمایت  در طراحی سایت فروشگاهی با شما همکاری خواهد نمود.

طراحی سایت فروشگاهی
دریافت نماد اعتماد و درگاه پرداخت

نماد اعتماد الکترونیک و لوگوی ساماندهی (وزارت ارشاد) و درگاه پرداخت الکترونیک از سامانه پرداخت یار IDpay  برای سایت شما دریافت میکنیم. دریافت این نماد ها نیازمند مجوزات کسب و کد مالیاتی می باشد. 

مشاوره مارکتینگ رایگان

با داشتن استراتژی فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ شانس دیده شدن کسب و کارتان را چند برابر کنید مشاوران شرکت چکاوک شهر بعد از یک جلسه رایگان مشاوره و بررسی نیاز ها و خواسته های شما استراتژی منحصر به فرد برای بازاریابی آنلاین کسب و کار و برند شما ارائه می دهد.

امکانات سایت فروشگاهی

ایجاد پنل مدیریت

ایجاد پنل مدیریت

پنل مدیریت فروشگاه اینترنتی باید به گونه ای تنظیم شود که فرد یا افرادی که فروشگاه را مدیریت می نمایند به راحتی تنظیمات بصری و فنی مناسبی را بر روی آن اعمال کنند در فروشگاه اینترنتی یک یا چند محصول به صورت آنلاین به فروش می رسد، پنل های مدیریت فروشگاه اینترنتی بر اساس نوع محصول و نیاز سایت مختلف است اما در بعضی موارد آپشن های مشترکی دارد که به تعریف گوشه ای از آن می پردازیم. پنلهای مدیریت فروشگاه اگر استاندارد و مطابق با فاکتور های بین المللی باشد به افراد اجازه می دهد به راحتی اقدام به تغییر آپشن های مختلف فروشگاه توسعه و تنظیم آن به صورت حرفه ای نماید.

سیستم مدیریت درگاه های پرداخت بانکی

سیستم مدیریت درگاه های پرداخت بانکی

بیشتر درگاه های پرداخت واسط با ارائه قابلیتی به نام درگاه پرداخت اینترنتی،کاری کردن که بتوانید یک صفحه از این سایت ها را به عنوان صفحه پرداخت خودتان در نظر گرفته و فرم دلخواهی برای پرداخت آنلاین وجه در اینترنت طراحی کنید علاوه بر این برخی درگاه های واسط پا فراتر گذاشته و امکان ایجاد فروشگاه از این طریق را نیز فراهم کردن که قادر به فروش محصولات به صورت دانلودی یا فیزیکی نیز هستند.

کاربر پسند باشد

کاربر پسند باشد

هدف این است که به خریداران کمک کنیم تا سریعتر و بدون اینکه به پیچیدگی های غیر ضروری برسند و راه را برای خرید مسدود کنند، به آنچه می خواهند برسند. فروشندگان آنلاین ، فقط چند دقیقه و یا حتی می توان گفت چند ثانیه برای فروش محصولاتشان زمان دارند. با ارائه دسته بندی های خرید ، فیلترها و قابلیت مقایسه ، بر تجربه کاربر متمرکز شوید.

امکان اضافه نمودن نظرات مشتری را فراهم کنید

امکان اضافه نمودن نظرات مشتری را فراهم کنید

مشتریان قبل از خرید هر محصول به نکته و نظرات سایر افرادی که محصول را خریداری نموده اند، توجه می کنند؛ لذا شما باید بخشی را در سایت برای نظرات مشتریان قرار دهید تا اعتماد مشتریان از ارائه خدمات دوچندان شود. این نکته مهم را در زمان سفارش طراحی سایت فروشگاهی در نظر بگیرید که فروشگاه شما به این امکانات مجهز باشد.

امکان اعمال تخفیف و کوپن روی قیمت محصولات

امکان اعمال تخفیف و کوپن روی قیمت محصولات

با اعمال قابلیت تخفیف در فروشگاه اینترنتی دیگر نیاز نیست دستی قیمت های تغییر یافته را وارد سایت کنید با وارد کردن مقدار تخفیف یا کوپن قیمت به صورت اتوماتیک محاسبه و به خریدار نمایش داده می شود.

دسته بندی کالاها

دسته بندی کالا ها

در وب سایت های فروشگاهی، از طبقه بندی برای سازماندهی و طبقه بندی محصولات برای ارائه بهتر به مشتریان استفاده می شود چیزی شبیه به فروشگاه های سنتی. زمانی که وارد یک فروشگاه لباس می شوید، توسط قفسه ها و رگال، محصولات بر اساس جنس، کاربرد، نوع و بعضا قیمت مرتب شده اند. برای فروشگاه آنلاین نیز همینطور است.

لوگوی تایید زرین پال

لوگوی تایید زرین پال

سعی کنید از درگاه پرداخت های معروف و امن برای فروشگاه اینترنتی خود استفاده کنید. انتخاب درگاه پرداخت امن به کاربر حس اعتماد بیشتری می دهد. البته این نکته را در نظر بگیرید که برخی از این درگاه ها درصدی را در همان زمان پرداخت به عنوان کارمزد برداشت می کنند. اما برخی دیگر در پایان هر ماه این هزینه را از شما دریافت می کنند. انتخاب یکی از این دو بستگی به خودتان دارد.

ایجاد فروشگاه اینترنتی سازگار با موبایل

ایجاد فروشگاه اینترنتی سازگار با موبایل

فرقی نمی کند که میلیون ها صفحه محصول داشته باشید یا 5 تا؛ ایجاد یک تجربه مناسب برای موبایل برای خریداران شما باعث بهبود فروش و رتبه بندی بالقوه شما خواهد شد.

دیدگاه ها و نظرات ایجاد شده توسط کاربران

دیدگاه ها و نظرات ایجاد شده توسط کاربران

حدود 95 درصد از خریداران نظرات ایجاد شده توسط کاربران درباره ی یک محصول را می خوانند؛ و 57٪ از مصرف کنندگان فقط در صورتیکه فروشگاه یا کسب و کار موردنظر 4 ستاره یا بیشتر داشتته باشند از آن وب سایت استفاده می کنند.داشتن نظرات منفی اغلب می تواند مثبت باشد. تحقیقات نشان داده است که محصولاتی که نظرات منفی در آن نسبت به آن محصول وجود ندارد از طرف مشتریان به عنوان سانسور تلقی شده و فرض خود را بر این می گذارند که نظرات و دیدگاه های مثبت جعلی است.شرکت های آینده نگردر ایجاد سایت های فروشگاهی خود از دیدگاه ها و نظرات مشتریان به عنوان محتوای تولید شده توسط کاربر استفاده می کنند تا اقبال اجتماعی ایجاد کنند و کاربران و طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کنند.

ایجاد لیست کالای محبوب

ایجاد لیست کالای محبوب

امکان ایجاد لیست تمایلات در جذب مخاطب و افزایش فروش بسیار سودمند است. به ویژه برای حوزه هایی مانند مد، کتاب و یا خرید هدیه در مناسبت های خاص.
می توان این لیست را به صورتی طراحی کرد که بتوان آنرا به اشتراک گذاشت و یا هنگام موجود بودن برای مشتری پیغام فرستاده تا هر موقع که خواست خرید را انجام دهد.

یافتن در فروشگاه

یافتن در فروشگاه

همه سایت های فروشگاهی فروشگاه های فیزیکی ندارند. بعضی اوقات شما نمی خواهید منتظر بمانید تا کالای مورد نظر شما ارسال شود. شما دسترسی فوری می خواهید.
گاهی خریداران فقط به صورت آنلاین به تحقیق می پردازند و سپس خرید را بصورت حضوری انجام می دهند.

این امر به ویژه برای فروشگاه های محلی بسیار مفید است که مشتریانشان بدانند آنها چه کالایی را در حال حاضر موجود دارند و این برای آنها نسبت به فروشگاه های آنلاین بزرگ یک ارجحیت محسوب می شود.

دسترسی به صفحه تماس با ما

دسترسی یه صفحه تماس با ما

هنگامی که نوبت به ایجاد سایت فروشگاهی می رسد، هیچ چیزی بیشتر از صفحه ” ارتباط با ما ” به ویژه در هنگام فروش کالاهای رده بالا یا محصولات فنی دارای اهمیت نیست.
هرگز وسیله و روش تماس مشتری با شما و یا دسترسی به پشتیبانی سایت را سخت نکنید و راه های مختلفی برای دستیابی مشتری به شما از جمله تلفن ، ایمیل و فرم آنلاین را هنگام طراحی وب سایت در نظر بگیرید.
در ضمن دقت داشته باشید که حتماً پیوندهای صفحات اجتماعی و نقشه گوگل مپ را برای درج مکان شرکت در قسمت فوتر و یا صفحه تماس با ما اضافه کنید.

نماد اعتماد الکترونیک

نماد اعتماد الکترونیک

یکی از راه های افزایش فروش و جذب مشتری، داشتن نماد الکترونیکی است. حتی برای دریافت درگاه آنلاین مستقیم نیز شما به اینماد نیاز دارید. از طرفی امروزه کلاهبرداری های اینترنتی در فروشگاه های اینترنتی زیاد دیده می شود؛ بنابراین با داشتن این نماد در سایت، مشتریان اعتماد بیشتری خواهند کرد و فروش محصولات بالاتر می رود. اگر هنوز برای دریافت اینماد اقدام نکرده اید، محتوا راهنمای تصویری دریافت اینماد به شما کمک خواهد کرد.

امکان خرید راحت

امکان خرید راحت

یکی دیگر از ویژگی های سایت فروشگاهی خوب، امکان خرید راحت برای مشتری است. مشتری باید بتواند به راحتی محصول مورد نظرش را پیدا کرده و بدون نیاز به طی کردن مراحل پیچیده و سخت، آن را خریداری کند. تنها در این صورت است که مشتری برای خرید دوباره از سایت بر می گردد.

همچنین امکانی را فراهم کنید که محصولات مرتبط نیز به کاربر نشان داده شود؛ به این ترتیب مشتری با دیدن سایر محصولات احساس نیاز کرده و برای خرید آن اقدام می کند.

ارسال رایگان محصول

سیاست های ارسال رایگان محصول داشته باشید

شما می توانید برای جذب بیشتر مشتری و افزایش فروش، امکان ارسال رایگان را فراهم کنید. البته به این نکته توجه کنید که نباید این کار ضرری به سود شما وارد کند. به عنوان مثال می توانید سقف خریدی را مشخص کنید و اگر سفارش مشتری به آن حد رسید، ارسال را رایگان کنید.

از سایت خود پشتیبانی سریع و آسان کنید

از سایت خود پشتیبانی سریع و آسان کنید

برخی از فروشگاه های اینترنتی به دلیل پشتیبانی ضعیف و دیر هنگام، مشتری های خود را از دست می دهند و استقبال چندانی از این سایت ها نمی شود؛ بنابراین برای حل این مشکل می توانید از پشتیبانی آنلاین در وب سایت خود استفاده نمایید تا سوالات مشتری را حتی در زمان خرید، پاسخ دهید. ابزار های مختلفی برای ارتباط آنلاین با کاربران سایت وجود دارد که برای آشنایی با هرکدام می توانید محتوا بهترین ابزار چت سایت را مطالعه کنید.

گزینه‌ ورود کاربر، سبد خرید و جستجوی محصول

گزینه‌ ورود کاربر، سبد خرید و جستجوی محصول

وقتی که یک کاربر وارد یک سایت فروشگاهی می‌شود باید بتواند فرم ورود، بخش جستجوی کالا و سبد خرید را در کنار هم مشاهده کند. هر مشتری باید رمز ورود و نام کاربری اختصاصی داشته باشد. فروشگاه‌های اینترنتی که محصولات زیادی برای ارائه دارند بهتر است حتما بخشی را به جستجوی کالا اختصاص دهند تا مشتری بتواند به راحتی محصول مورد نظر خود را بیابد.

از رضایت مشتریان استفاده کنید

از رضایت مشتریان استفاده کنید

قرار دادن رضایت مشتریان قدیمی می تواند نظر مشتریان بلقوه را جلب کرده و آنها را به خرید تشویق کند. به این ترتیب هنگامی که کاربران از رضایت مشتریان قبلی شما اطمینان حاصل کنند، اقدام به خرید خواهند کرد.

امکانات سایت شرکتی

پاسخگویی بهتر به نیاز مشتریان

پاسخگویی بهتر به نیاز مشترین

شما با طراحی سایت شرکتی این امکان را برای مشتریان خود فراهم می کنید که راحت تر با شما در ارتباط باشند و لازم به حضور فیزیکی آن ها در شرکت نباشد. شما می توانید وب سایت خود را با توجه به نیاز مشتریان طراحی کنید و مشتریان بسیاری را به سمت سایتتان جذب نمایید.

ارسال پیامک و ایمیل برای اعضا

ارسال پیامک و ایمیل برای اعضا

از طریق پیامک و ایمیل نیز می توانید با اعضا و کاربران وب سایتتان در ارتباط باشید و آن ها را در جریان فعالیت هایتان قرار دهید. در صورت فعال سازی پیامک و ایمیل بر روی وب سایت ، پیام عضویت ، فراموشی رمز عبور و … برای اعضا ارسال می گردد.

 

ارائه خدمات بدون محدودیت زمانی و مکانی

ارائه خدمات بدون محدودیت زمانی و مکانی

طراحی وبسایت شرکتی مزایا فراوانی برای کسب و کار شما دارد. یکی از این مزایا این است که مشتریان بیشتری از سراسر نقاط کشور به صورت شبانه روزی از وب سایت شما دیدن خواهند کرد و هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی برای مشتریان وجود نخواهد داشت.

 

افزایش فروش و درآمد

افزایش فروش و در آمد

با طراحی سایت شرکتی، فرصت های بازاریابی و تبلیغات نیز برای شما فراهم می شود و فروش محصولات و خدمات در هر زمان و در هر مکان برای افراد ایجاد می شود. شما با ساخت سایت شرکتی یک عرصه عالی را برای فروش محصولات و عرضه خدمات ارائه می کنید و بازار هدف گسترده تری را ایجاد می کنید.

گالری تصاویر

گالری تصاویر

برای معرفی بهتر خدمات شرکت، در این بخش باید تصاویر متفاوت از محصولات و سرویس های شما قرار بگیرد تا بازدیدکنندگان جذب سایت شما شوند. این تصاویر در طراحی سایت شرکتی شامل تصاویر همکاران، بخشهای مختلف شرکت، تندیس ها و… نیز می شود.

کاهش هزینه های تبلیغات چاپی

کاهش هزینه های تبلیغاتی چاپی

همچنین طراحی سایت شرکتی برای شما بسیار مقرون به صرفه است، زیرا به راحتی می توانید تغییرات لازم را بدون پرداخت هزینه در سایت خود اعمال کنید. در صورتی که اگر وبسایت نداشته باشید باید برای تغییر محتوای رسانه چاپی، زمان و هزینه های مادی زیادی صرف نمایید.

یک سایت با طراحی خوب و محتوای هدفمند می تواند تا حد زیادی مکمل تبلیغات چاپی باشد. همچنین مشتریان شما می توانند از طریق وبسایت شما، کاتالوگ، تصاویر و یا ویدئو های شما را تماشا کنن

سوالات متداول

سوالات متداول

در این قسمت سوالات احتمالی مشتریان به همراه پاسخ قرار می گیرد همچنین امکان درج سوالات کاربران نیز فراهم می شود این قسمت در طراحی سایت شرکتی بسیار حائز اهمیت است، زیرا باعث می شود مشتریان اعتماد لازم را به کسب و کار شما پیدا کنند. همچنین می توانید از پرسش کاربران ایده گرفته و به تولید محتوای جدید بپردازید و می توانید به مخاطبین خود کمک کنید و آن ها را درگیر برند خود کنید. حتی می توانید با استفاده از این بخش، میزان رضایت مشتریان و کیفیت خدمات و محصولات خود را بسنجید

اتصال به درگاه مستقیم بانکی سایت ساز

اتصال به درگاه مستقیم بانکی سایت ساز

شما می توانید در سایت های شرکتی – اداری ، نماد اعتماد الکترونیک دریافت کنید و سپس درگاه پرداخت مستقیم بانکی را نیز فعال نمایید. در این صورت می توانید در سایتتان تراکنش هایی مستقیم به حساب بانکی خودتان یا شرکتتان داشته باشید.

 

تماس با ما

تماس با ما

در طراحی سایت شرکتی مهم ترین و اصلی ترین بخش برای ارتباط با مخاطبان و بازدیدکنندگان، صفحه ی تماس با ما است. اهمیت این بخش بسیار بالاست و این کار نیاز به مهارت و تجربه کافی دارد. این صفحه دارای اطلاعاتی نظیر آدرس دفتر مرکزی، آدرس شرکت، دورنگار، شماره تماس و ایمیل می باشد که بازدیدکنندگان با استفاده از آن ها می توانند با شما ارتباط برقرار کنند. طراحی این قسمت باید به گونه ای باشد که مخاطبان در کمترین زمان و به راحتی بتوانند با شما در ارتباط باشند.

طراحی سایت شرکتی
سایت کاریابی و استخدام

ویژگی های سایت کاریابی و استخدام

 • – آپلود و بارگذاری رزومه شخصی 
 • – قرار دادن لینک نمونه کار
 • – معرفی صوتی و تصویری خود
 • – ثبت آگهی رایگان و جستجوی رزومه کارجویان
 • – ارائه بستر اطلاع رسانی گسترده و سریع 
 • – ثبت نام آسان 
 • – رزومه ساز حرفه ای
 • – اطلاع رسانی فرصت های شغلی 
 • – آشنایی با شرکت ها
 • – اخبار و موضوعات کار و استخدام
سایت بازاریابی

ویژگی های سایت بازاریابی

 • – بررسی بازار
 • – پیش بینی بازار
 • – جلب رضایت مشتری
 • – فروش
 • – خدمات
 • – ارتباط
 • – صرفه جویی
 • – برند سازی
 • – برقراری ارتباط خوب با مشتریان
 • – همیشه اطلاعات خود را به روز نگهدارید
سایت بیمه

ویژگی های سایت بیمه

– اتوماتیک سازی فعالیت ها( تمدید بیمه نامه یا پرداخت قسطی)

 • – امکان نصب ماژول RSS برای دریافت اخبار بیمه 
 • – بخش تماس با ما به همراه آدرس شعبات و نمایندگی ها
 • – معرفی انواع بیمه و شرح خدمات و شرایط آنها
 • – افزودن بخش وبلاگ 
 • – گالری تصاویر شرکت و سوابق فعالیت ها
 • – امکان برگزاری نظرسنجی های آنلاین
 • – طراحی صفحه معرفی خدمات شرکت
 • – افزودن قابلیت دسته بندی انواع بیمه
 • – رعایت اصول سئو و بهینه سازی
 • – فرم درخواست مشاوره و راه های ارتباطی مختلف
 • – امکان ارائه پیشنهاد توسط وبسایت بر اساس جستجوهای کاربر
سایت شرکتی

ویژگی های سایت شرکتی

 • – پاسخگویی بهتر به نیاز مشتریان
 • – ارسال پیامک و ایمیل برای اعضا
 • – ارائه خدمات بدون محدودیت زمانی و مکانی
 • – افزایش فروش و درآمد
 • – گالری تصاویر
 • – کاهش هزینه های تبلیغاتی چاپی
 • – سوالات متداول
 • – اتصال به درگاه مستقیم بانکی سایت ساز
 • – صفحه تماس با ما

در صورتی که حوزه کاری شما در لیست بالا نبود از قسمت سایت سفارشی با مشاوران ما در ارتباط باشید

سایت مواد غذایی

ویژگی های سایت مواد غذایی

 • – دسترسی آسان به بخش های مختلف سایت
 • – ایجاد باشگاه مشتریان 
 • – مشخص کردن بخشی برای معرفی شرکت و خدمات و فعالیت ها
 • – معرفی محصولات و ارائه توضیح مختصر درباره هر کدام
 • – معرفی خط تولید و نحوه تولید محصولات
 • – ساعات کاری و آدرس خود را به وضوح نشان دهید
 • – تنظیم پروفایل رسانه های اجتماعی
 •  
سایت لوازم خانگی

ویژگی های سایت لوازم خانگی

 • – دسته بندی محصولات 
 • – منوی محصولات
 • – فیلتر پیشرفته محصولات لوازم منزل
 • – صرفه جویی در زمان و مکان
 • – امکان انجام سفارش به صورت 24 ساعته
 • – امکان دستیابی به مشتری بدون محدودیت مکانی
 • – کاهش هزینه های اضافی
سایت پوشاک

ویژگی های سایت پوشاک

ایجاد دسته بندی و زیر دسته دقیق کالا ها
ایجاد کالا با ویژگی های متغییر (رنگ ، سایز،طرح)
قیمت گذاری محصولات بر اساس واحد پولی
اعمال تخفیف بر روی هر محصول
نمایش پُرفروش ترین محصولات
تعیین محصولات ویژه، پیشنهادات ویژه
نمایش محصولات مرتبط با دسته بندی همان محصول
نمایش موجودی محصول در انبار
عضویت آسان کاربران در سایت
سبد خرید فروشگاه اینترنتی
صفحه پرداخت آنلاین و ایمن
انتخاب روش های پرداخت گوناگون
انتخاب روش های ارسال کالا از راه های متفاوت
مشاهده و پیگیری خریدهای انجام شده
ایجاد کد تخفیف برای کاربران
افزودن محصولات به لیست علاقه مندی ها
نظردهی وامتیازدهی به هر محصول
پشتیبانی و چت آنلاین مشتریان
سرچ باکس و جست و جوی پیشرفته
عضویت در خبرنامه سایت

سایت کالا دیجیتال

ویژگی های سایت کالا دیجیتال

آرامش فوق العاده تمام روح من، مانند این صبحان خوشایند بهاری که من از تمام قلب من لذت می برم، گرفته ام.

در صورتی که حوزه کاری شما در لیست بالا نبود از قسمت سایت سفارشی با مشاوران ما در ارتباط باشید

سایت املاک

ویژگی های سایت املاک

 • – امکان مشاهده تصویر ملک
 • – سپردن ملک توسط فروشنده برای فروش، تعیین و قیمت کارشناسی ملک
 • – خدمات تیم مشاوره حقوقی و ملکی
 • – بایگانی بزرگ و کامل
 • – سیستم جستجوی پیشرفته املاک
 • – امکان مقایسه املاک گوناگون با یکدیگر
 • – محاسبه کمیسیون فروش ملک

در صورتی که حوزه کاری شما در لیست بالا نبود از قسمت سایت سفارشی با مشاوران ما در ارتباط باشید

سایت وبلاگی

ویژگی های سایت وبلاگی

 • – داشتن بخش نظرات کاربران برای تعامل بین نویسنده و کاربر
 • – اشتراک گذاری مطالب در شبکه‌های اجتماعی
 • – بخشی برای معرفی نویسنده‌های مطالب
 • – درج تاریخ و ساعت انتشار مقالات
 • – آرشیو مطالب
سایت خبرگزاری

ویژگی های سایت خبرگزاری

 • – سیستم عالی برای گردش خبر
 • – امکان گزارشات اخبار به صورت گزارش ، یادداشت ، مصاحبه و ….
 • – محیط قدرتمند برای ویرایش خبر و هم چنین یک محیط زیبا برای بروز رسانی برخی از اخبار های سیاسی و اقتصادی و…
 • – نمایش اخبار در بازه زمانی خاص
 • – مطالب پر بحث و پر بازدید
 • – پیشخوان روزنامه ها

در صورتی که حوزه کاری شما در لیست بالا نبود از قسمت سایت سفارشی با مشاوران ما در ارتباط باشید

سایت کلینیک دامپزشکی

ویژگی های سایت کلینیک دامپزشکی

 • – قرار دادن اطلاعات لازم از حیوانات و دام ها
 • – فروش آنلاین مواد غذایی و دارو
 • – جذب مشتری از سرتاسر نقاط شهر
 • – ارائه فرم تماس با ما و درباره ما
 • – امکان ویزیت آنلاین بین مشتری و شما
 • – امکان درج تصاویر و فیلم از نحوه درمان و خدمات
 • -قابلیت قرار دادن فرم دیدگاه برای ثبت نظرات و درخواست های مشتریان
سایت پزشکی

ویژگی های سایت پزشکی

 • – اطلاعات جامع درباره پزشکان
 • -مشخص کردن نوع تخصص و فوق تخصص دکتر مربوطه
 • – آدرس و شماره تلفن مطب یا مرکز درمانی
 • – روز و ساعت خدمت رسانی پزشک
 • – امکان نوبت دهی آنلاین
 • – تشکیل پرونده پزشکی الکترونیکی
 • – پرسش و پاسخ های متداول
 • – معرفی امکانات و تجهیزات 
سایت روانشناسی

ویژگی های سایت روانشناسی

 • – داشتن ارتباط مناسب با مخاطبان 
 • – حل شدن سریع مشکل دریافت مشاوره در هر کجا
 • – دسترسی به روانشناس هم زبان و هم فرهنگ
 • – مقرون به صرفه بودن
 • – تنوع حوزه های مشاوره 
 • – داشتن مشاوران حرفه ای و با سلیقه

در صورتی که حوزه کاری شما در لیست بالا نبود از قسمت سایت سفارشی با مشاوران ما در ارتباط باشید

سایت رستوران و کافه

ویژگی های سایت رستوران و کافه

 • – امکان رزرو آنلاین میز
 • – امکان نمایش منو
 • – امکان آنلاین فروش غذا
 • – نمایش تصاویر غذا و محصولات
 • -برندینگ رستوران و کافه
 • – فیلتر جستجو بین غذا ها
 • – ثبت نظر برای محصولات و غذاها
 • – پنل کاربریحرفه ای و پشتیبانی کاربران 
 • – سیستم آنالیز آمار بازدیدکنندگان
 • – امکان درج لینک شبکه های مجازی
سایت باربری

ویژگی های سایت باربری

 • – اسلایدر تصاویر و آلبوم تصاویر
 • – قسمت معرفی مشتریان و پرسش های متداول 
 • – کنترل پنل با رابط کاربری آسان
 • -معرفی خدمات وبلاگ آموزشی
 • – فرم تماس و صفحه درباره ما
 • – انتشار اخبار و صفحه ساز حرفه ای معرفی پرسنل
 • – امکان ثبت درخواست اینترنتی
 • – قابلیت ثبت نام برای هر یک از کاربران
 • – قابلیت برنامه ریزی برای تمام ماشین ها
 •  
سایت هتل

ویژگی های سایت هتل

 • – بخش مشاهده امکانات و سرویس های هتل
 • – نمایش قیمت هر شب اقامت برای انواع اتاق ها
 • – پرداخت اینترنتی
 • – امکان اتخاب  اتاق
 • – مشاهده وضعیت اتاق های پرو خالی
 • – مشاهده تصویر و ویدیو از اتاق ها و فضای اطراف هتل
 • – معرفی اماکن دیدنی اطراف هتل
 • – تاریخچه و مدت فعالیت هتل
 • – صفحه تماس با ما
 • – قوانین و مقررات هتل
سایت خدماتی

ویژگی های سایت خدماتی

 • – منوی خدمات
 • – سفارش آنلاین خدمات
 • – توصیه مشتریان
 • – دسته بندی خدمات با توجه به موقعیت جغرافیایی
 • – فرم های تماس
 • – امکان چت آنلاین 
 • – در دسترس بودن خدمات

در صورتی که حوزه کاری شما در لیست بالا نبود از قسمت سایت سفارشی با مشاوران ما در ارتباط باشید

سایت آموزش مجازی

ویژگی های سایت آموزش مجازی

 • – ارائه آموزش به افراد مختلف در حوزه های متفاوت و متنوع
 • – ایجاد کلاس های آموزشی به صورت برخط و کاملا آنلاین
 • – ثبت نام آنلاین برگزاری کلاس های آنلاین
 • – برگزاری دوره های آموزشی آنلاین
 • – سیستم امتیاز دهی به آموزش ها ،اساتید و کاربران 
 • – دست بندی آموزش ها
 • – فروش بسته های آموزشی
سایت آموزشی

ویژگی های سایت آموزشی

 • – ارائه آموزش به افراد مختلف در حوزه های متفاوت و متنوع
 • – ایجاد کلاس های آموزشی به صورت برخط و کاملا آنلاین
 • – ثبت نام آنلاین برگزاری کلاس های آنلاین
 • – برگزاری دوره های آموزشی آنلاین
 • – سیستم امتیاز دهی به آموزش ها ،اساتید و کاربران 
 • – دست بندی آموزش ها
 • – فروش بسته های آموزشی
سایت آزمون آنلاین

ویژگی های سایت آزمون آنلاین

 • – برنامه ریزی و زمان بندی خودکار
 • – ایجاد الگوی ارزیابی
 • – ایجاد بانک سوالات پر بازده
 • – ترتیب بندی انواع سوالات بر اساس سطح دشواری
 • – دستور العمل های به کار برده شده در آزمون 
 • – روند تایید آسان
 • – قابلیت شخصی سازی ارزیابی
 • – ادغام سازی با سیستم مدیریت یادگیری
 • – اطلاع رسانی لحظه ای در زمینه ی زمان بندی امتحانات 
 • – نظارت سطح بالا

در صورتی که حوزه کاری شما در لیست بالا نبود از قسمت سایت سفارشی با مشاوران ما در ارتباط باشید

سایت ورزشی

ویژگی های سایت ورزشی

 • – بخش مقالات، اطلاعیه ها
 • – ارسال/ دریافت خبرنامه 
 • – امکان عضویت و ثبت نظر برای کاربران
 • – گالری ویدیو و تصاویر
 • – بخش نظر سنجی
 • – بخش اعلام نتایج زنده
 • – ارائه توضیحات مربوط به رشته ورزشی از تاریخچه تا آموزش کامل آنلاین
 • – امکان آشنا شدن بازدیدکنندگان سایت با اعضا و تیم های باشگاه 

در صورتی که حوزه کاری شما در لیست بالا نبود از قسمت سایت سفارشی با مشاوران ما در ارتباط باشید

سایت تعمیرات موبایل

ویژگی های سایت تعمیرات موبایل

 • – تحلیل و بررسی نیاز مشتریان 
 • – برقراری ارتباط با مشتری
 • – جذب مخاطب از طریق تبلیغات
 • – اهمیت برندینگ در فضای مجازی 
 • – قرار دادن بخش نظر دهی
 • – قرار دادن گالری تصاویر 
 • – فعال کردن درگاه ایمن
 • – پشتیبانی در وب سایت تعمیرات موبایل
 • -قرار دادن قسمت پرسش و پاسخ
سایت تعمیرات لپ تاپ

ویژگی های سایت تعمیرات لپ تاپ

 • – تحلیل و بررسی نیاز مشتریان 
 • – برقراری ارتباط با مشتری
 • – جذب مخاطب از طریق تبلیغات
 • – اهمیت برندینگ در فضای مجازی 
 • – قرار دادن بخش نظر دهی
 • – قرار دادن گالری تصاویر 
 • – فعال کردن درگاه ایمن
 • – پشتیبانی در وب سایت تعمیرات لپ تاپ
 • -قرار دادن قسمت پرسش و پاسخ
سایت تعمیر لوازم دیجیتال

ویژگی های سایت تعمیر لوازم دیجیتال

 • – تحلیل و بررسی نیاز مشتریان 
 • – برقراری ارتباط با مشتری
 • – جذب مخاطب از طریق تبلیغات
 • – اهمیت برندینگ در فضای مجازی 
 • – قرار دادن بخش نظر دهی
 • – قرار دادن گالری تصاویر 
 • – فعال کردن درگاه ایمن
 • – پشتیبانی در وب سایت تعمیرات لوازم دیجیتال
 • -قرار دادن قسمت پرسش و پاسخ

در صورتی که حوزه کاری شما در لیست بالا نبود از قسمت سایت سفارشی با مشاوران ما در ارتباط باشید

سایت وکلا

ویژگی های سایت وکلا

 • – داشتن بخش رزو آنلاین برای مشاوره
  – داشتن بخش رزومه‌ی وکلا
  – داشتن یک وبلاگ در مورد اخبار و مسائل حقوقی متعدد
  – پنل مدیریتی آسان و در دسترس
  – تجربه‌ی کاربری مناسب
  – سیستم پرداخت آنلاین
  – سیستم عضویت موکلان
سایت حقوقی

ویژگی های سایت حقوقی

 • – ایجاد بلاگ های متنوع در زمینه های حقوقی
  – ایجاد سیستم پرسش و پاسخ آنلاین
  – ایجاد سیستم تالار گفتگو
  – ایجاد سیستم رزرو وقت مشاوره همراه پرداخت آنلاین
  – ایجاد سیستم ثبت پرونده حقوقی و ارسال به وکیل
  – ایجاد سیستم پرداخت آنلاین برای مشاوره تلفنی
  – اپلیکیشن بانک سوالات حقوقی
 • – تبدیل شدن به مرجع معتبر در زمینه مسائل حقوقی

در صورتی که حوزه کاری شما در لیست بالا نبود از قسمت سایت سفارشی با مشاوران ما در ارتباط باشید

سایت بازاریابی

ویژگی های سایت بازاریابی

 • – بررسی بازار
 • – پیش بینی بازار
 • – جلب رضایت مشتری
 • – فروش
 • – خدمات
 • – ارتباط
 • – صرفه جویی
 • – برند سازی
 • – برقراری ارتباط خوب با مشتریان
 • – همیشه اطلاعات خود را به روز نگهدارید
سایت تجاری

ویژگی های سایت تجاری

 • – اطلاعات تجاری ضروری
 • -اطلاعات تماس
 • – سوالات متداول
 • – دسترسی به بخش های مختلف از طریق منو
 • – نقد ها و نظرات نوشته شده توسط کاربران
 • – وجود ابزار پشتیبانی برای کاربران
 • – وجود انواع محتوا در صفحات سایت
 • – شناخت درست و دقیق مخاطب

در صورتی که حوزه کاری شما در لیست بالا نبود از قسمت سایت سفارشی با مشاوران ما در ارتباط باشید

سایت تور و سفر

ویژگی های سایت تور و سفر

– رزرو آنلاین بلیط

– معرفی پکیج های خدماتی

 • – طراحی قسمت های مختلف از رنج قیمت های تور
 • -نمایش سرویس های آژانس مسافرتی 
 • – تقسیم بندی تور ها
 • – دسته بندی کردن هتل ها
سایت آژانس هواپیمایی

ویژگی های سایت آژانس هواپیمایی

 • – معرفی شهر ها و کشور های داخلی و خارجی
 • – ارائه تورهای ویژه و لحظه آخری
 • – امکان رزرو بلیط های داخلی و خارجی به صورت آنلاین
 • – نمایش ساعت کشور ها
 • – رزومه و اطلاعات کارمندان
 • – نمایش پرطرفدار ترین تور ها
 • – ارائه بلیط هواپیما و قطار و اتوبوس
 • – ارائه اطلاعات و وسایل لازم برای سفر ها
سایت گردشگری

ویژگی های سایت گردشگری

 • – تعریف تورهای گردشگری داخلی و خارجی
 • – رزرو آنلاین هتل در شهرهای مختلف
 • – رزرو آنلاین بلیط هواپیما
 • – مشخصات هتل ها، قیمت ها و امکانات آنها
 • – معرفی مراکز و اماکن گردشگری به همراه گالری تصاویر و ویدیو
 • – بخش تالار گفتگو وبسایت
 • – ارسال خبرنامه به اعضای سایت جهت اطلاع رسانی از جدیدترین تورهای گردشگری
 • – معرفی و تبلیغ جاذبه های گردشگری
سایت رزرو

ویژگی های سایت رزرو

 • – جزئیات دقیق و معتبری از هتل ها در اختیار شما قرار دهند
 • – تصاویر هتل را نشان می دهد
 • – امکان کنسلی و شفاف بودن سیاست لغو رزرو هتل
 • – برخورداری از امکان پشتیبانی تلفنی
 • – قابلیت پرداخت آسان و بی دردسر –  نظرات کاربران 
 • – بخش سوالات متداول کاربران

در صورتی که حوزه کاری شما در لیست بالا نبود از قسمت سایت سفارشی با مشاوران ما در ارتباط باشید