طراحی سایت

طراحی سایت حرفه ای با امکانات مختلف می تواند کسب و کار شما را توسعه و افزایش درآمد غیرفعال برای شما به همراه داشه باشد. تیم طراحی سایت چکاوک شهر تمام نیاز های شما را فضای مجازی برآورده می سازد.

اگر به دنبال جذابیت سایت  فروش بیشتر اجرای ایده خاص  پشتیبانی پایدار قرارداد مدت دار  تضمین کیفیت 

هستید با ما تماس بگیرید

چرا چکاوک شهر را انتخاب کنید ؟

تیم طراحی سایت چکاوک شهر با بیش از 1000 نمونه کار در حوزه های مختلف کسب و کاری بر دانش و مهارت اجرا و مخاطب شناسی کسب و کار ها بهترین سایت را ارائه می دهد، با توجه به بخش های مختلف همراه شما هستیم در تمام مراحل کسب و کار. 

چرابا وردپرس سایت طراحی میکنیم؟

بسیاری از کاربران تنها وردپرس را با قالب های آماده میشناسند که اشتباه تفکری است. وردپرس توسط شرکت های بزرگ جهانی در حال رشد و توسعه است و با هر بروز رسانی های مختلف اعم از sql - php- css  و باگ های امنیتی، توسعه دهندگان این cms را با اخرین تغیرات سازگار می نمایند. و از همه مهتر شما وابسته به یک شخص یا شرکت نیستید و میتوانید به پشتیبان های دیگر واگذار کنید. پس با تحقیق بیشتر اقدام به طراحی سایت کنید.

چه اقداماتی در طراحی سایت انجام می شود؟

طراحی سایت از ابتدا نیاز سنجی تا انتهای انجام تمام امکانات و خروجی صحیح انجام میشود. در صورتی که اختلالی در خروجی مشاهده شود بصورت رایگان اصلاح می گردد.

برای شروع به چه چیز هایی نیاز دارید ؟

برای شروع طراحی سایت ابتدا به هاست و دامنه جهت نمایش وب سایت در فضای اینترنت نیاز دارید. و پس از آن کافیست ایده کسب و کار خود را مکتوب نمایید تا روند اجرا دقیق تر انجام شود.

آیا سئو نیز شامل طراحی سایت می شود؟

زمانی که سایت طراحی می شود بطور پیشفرض بهینه سازی و سئو ON page  انجام می شود. لذا سئو کلمه کلیدی و رتبه بندی درگوگل شامل طراحی سایت نمی شود.

در چه حوزه هایی طراحی سایت انجام می دهید؟

تیم طراحی با توجه به مهارت در امور طراحی سایت میتواند در حوزه های مختلفی سایت طراحی نماید لذا کافیست موضوع و نیاز خود را مطرح کنید تا رتبه A++ سایت برای شما طراحی گردد.

کتاب های به چاپ رسیده

مجوزات و لوح ها

تخصص ما - طراحی سایت

رضایت حسن انجام کار

بنا به سیاست شرکت، افشای اطلاعات محرمانه امکان پذیر نمی باشد لذا تعداد محدودی در سایت قرار گرفته است 

01
تصمیم بگیرید

تصمیم شما برای ورود به فضای اینترنت چیست ؟ درآمد ؟ شهرت؟

02
ایده و مدل کسب و کار

90 % کسب و کارها شکست می خوردند میدانید چرا ؟الان با ما تماس بگیرید

03
طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای سایتی که تمام نیازهای کاربران و هدف شما را تامین کند.

طراحی سایت شرکتی

بسیاری از شرکت ها برای معرفی خدمات خود نیازمند فضایی با ثبات و دارای امکاناتی در توسعه خدمات هستند و از همه مهم تر مالکیت اطلاعات و…. در اختیار شرکت قرارداده شود . متاسفانه با تغیر قوانین و تحریم ها بسیاری از اپلیکیشن ها و سایت ها دچار مشکلات می شود و تنها راه برای ارائه خدمات پایدار طراحی سایت شرکتی می باشد سایت شرکتی به معنای طراحی سایت بر اساس خدمات ارائه شده آن شرکت می باشد و می تواند مدل های مختلفی نظیر طراحی سایت حقوقی، طراحی سیات آتلیه، طراحی سایت پزشکی، طراحی سایت گردشگری، طراحی سایت خدمات تعمیرات، طراحی سایت گل فروشی، طراحی سایت مزون و کسب وکار های مختلف که هر کدام نیاز های متفاوتی برای ارائه خدمات دارند. این مجموعه با دانش فنی می تواند علاوه بر طراحی سایت شرکتی کسب و کار شما را به درستی راهبری و به درآمد زایی برساند، کمترین هزینه بیشترین بازخورد برای هر کسب وکاری الزامیست.

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی با تمام امکانات مطابق با نیاز کسب و کار شما بصورت فروش دیجیتال و فروش فیزیکی محصولات طراحی می شود. طراحی سایت فروشگاهی بر مبنای استاندارد ها و بهینه سازی داخلی و سئو 2 کلمه کلیدی  رشد کسب و کار شما را تضمین میکنیم. در نظر داشته باشید فروشگاه اینترنتی که دارای طراحی حرفه ای و کارپسند به علاوه امکانات سایت میتواند فروش چند برابر را برای شما به همراه سازد. نکته ای که 90% صاحبان کسب و کار در سایت فروشگاهی به آن توجه نمی کنند و باعث از بین رفتن هزینه ها می شود این تصور است که با طراحی سایت  قرار است فروش میلیونی داشته باشند اما طراحی سایت فروشگاهی به تنهایی کافی نیست و تولید محتوا ( بارگزاری با کیفیت محصولات )، سئو ، دیجیتال مارکتینگ و برندینگ  نیز باید انجام شود و اگر مسیر درستی با راهبری درستی انجام نشود بلاشک کسب و کار در فضای مجازی با شکست روبرو خواهد شد. ما اینجا هستیم تا شما را از ابتدای طراحی سایت ، راهبری ، امکانات، پلن های تبلیغاتی ، سئو، تولید محتوا ، و حتی مسائل مجوزات و مالی و مالیاتی را همراه شما هستیم و در صورتی که کسب و کار شما دارای بیزینس پلن مشخصی باشد این مجموعه بصورت حمایت  در طراحی سایت فروشگاهی با شما همکاری خواهد نمود.

طراحی سایت فروشگاهی

هزینه طراحی سایت

شرکت چکاوک شهر در راستای حمایت از کسب و کارها خدمات طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی را در کمترین هزینه قرارداده درحالی که تضمین کیفیت و خروجی نهایی بر اساس رضایت مشتریان بالاترین سطح کیفی می باشد. تمام استانداردهای مربوط به سئو ، ریسپانسیو، الگوریتم های مهم در تمام پلن ها رعایت می شود.

ویژگی های سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

سایت فروشگاهی با نرم افزار اتوماسیون قابلیت خرید آنلاین را برای کاربران مهیا می کند و همه اطلاعات در مورد محصولات از قبیل ویژگی، روش استفاده، قیمت، تصویر و … در دسته بندی مشخصی قرار می گیرد. طراحی به دو روش قابل انجام است:

  1. طراحی سایت با ایجاد کالای فیزیکی
  2. طراحی سایت با کالای دیجیتال

سایت فروشگاه اینترنتی مثل یک ویترین محصولات را همراه با جزئیات، قیمت و ویژگی ها به نمایش کاربران در می گذارد و به خاطر تنوع محصولات و قیمت ها مدام به روزرسانی می شود.

امکانات سایت فروشگاهی

برای داشتن یک فروشگاه موفق اولین گام تا جایی که امکان دارد سایت را طبق نیاز مشتریان داشته باشید بطوری که مشتری ترجیح دهد از سایت شما خریداری کند طی تجربیات به دست آمده مشتریان موقع خرید به غیر قیمت پارامترهای دیگر هم برایشان مهم است. امکان دارد برخی از امکانات در ظاهر کوچک باشد ولی همین کمک می کند که مشتریان شما بیشتر شود.

قابلیت اتصال به درگاه های متفاوت پرداخت

مهم ترین تفاوت بین سایت معمولی و فروشگاهی اتصال به درگاه پرداخت بانکی است. داشتن این امکان برای سایت واجب است ولی تفاوت در تعداد و نوع درگاه پرداخت بانکی است. بعنوان مثال برخی از سایت های فروشگاهی این امکان را دارد تا به چند درگاه مستقیم و واسط متصل و تراکنش را پیگیری کنید. همچنین امکان اتصال درگاه های ارزی و خارجی را دارد.

قابلیت جستجوی سریع محصولات در فروشگاه

مشتری مدتی را در سایت جستجوی محصول می کند ولی اگر در چند لحظه اولیه پیدا نکرد ممکن است فروشگاه را ترک کند پس با امکان قابلیت جستجوی سریع محصولات این امتیاز را به سایت خود می دهید تا مشتری در لحظات اول خریدش را انجام دهد.

مدیریت حرفه ای و راحت محصولات

سایت فروشگاهی حرفه ای این امکان را به مدیر می دهد که طور دسته جمعی تغییرات را روی محصولات اعمال کند و یا بدون تغییر دستی تخفیف را ایجاد نماید.

قابلیت چندین گزینه برای پرداخت

برخی از کاربران ترجیح می دهند از طریق درگاه بانکی یا کارت به کارت هزینه را پرداخت کنند. اگر در زمان ثبت سفارش مشتری امکان انتخاب روش پرداخت باشد با رضایت بیشتری محصول را خرید می کند.

امکان اعمال تخفیف و کوپن روی قیمت محصولات

با اعمال قابلیت تخفیف در فروشگاه اینترنتی دیگر نیاز نیست دستی قیمت های تغییر یافته را وارد سایت کنید با وارد کردن مقدار تخفیف یا کوپن قیمت به صورت اتوماتیک محاسبه و به خریدار نمایش داده می شود.

دسترسی به گزارش سایت و فروش

برای اینکه بهتر بدانید در ماه چقدر فروش داشته اید، محصولات پرفروش و کم فروش کدام ها است، کدام صفحه از سایت بازدید و نرخ تبدیل بیشتری داشته نیاز است این قابلیت را در سایت بوجود بیاورید. این همان چیزی است که بدون نیاز به شخص دیگر و هزینه اضافی فروش را بهتر می کند.

ایجاد امنیت بالایی برای فروشگاه اینترنتی

برخی از سیستم های طراحی و ساخت سایت به صورت مرتب از اطلاعات شما بک آپ می گیرند تا در صورتی بوجود آمدن مشکل از قبیل آتش سوزی، سرقت و …. اطلاعات از بین نرود.

امکان برقراری ارتباط آنلاین با مخاطب

مشتری در خرید اینترنتی محصول را از نزدیک نمی بیند و سوالاتی از قبیل آیا محصول گارانتی دارد؟ جنسش از چیست؟ تاریخ انتضای آن چه زمانی است؟

مشتری به دنبال این است که زود جواب سوالاتش را بگیرد وگرنه ممکن است سایت بدون خرید ترک کند. بهترین ابزار و امکان همان سیستم چت آنلاین برای سایت‌ است. با کمک آن، می‌توانید در همۀ صفحات سایت در کنار کاربر باشید و همان لحظه جواب سؤالش را بدهید. یک سایت فروشگاهی خوب، امکان اضافه کردن این قابلیت را دارد.

قابلیت ارتباط با شبکه های اجتماعی

قابلیت فیلتر نتایج جستجو

قابلیت دسته بندی و برچسب گذاری محصولات

قالیت ایجاد چندین گزینه برای حمل و نقل و ارسال محصول

ایجاد تالار گفتگو برای مشتریان ثابت

قابلیت نمایش اسلایدی تصاویر محصولات

ویژگی های سایت فروشگاهی

* مورد پسند کاربر باشد

* قابلیت سازگاری فروشگاه اینترنتی با موبایل

* قابلیت وضوح بالای عکس و فیلم

* قابلیت ایجاد دیگاه و نظرات توسط کاربران

* قابلیت ایجاد لیست کالای محبوب

* ایجاد گزینه پیشنهادات ویژه

* قابلیت یافتن در فروشگاه (برای منتظر نماندن ارسال خرید)

* اطلاعات دقیق حمل و نقل

* ایجاد سیاست بازگشت کالا

* قابلیت دسترسی به صفحه تماس با ما

* ایجاد گزینه پرداخت پیشرفته در سایت فروشگاهی

* سوالات متداول

* ایجاد ویژگی های امنیتی

      – گواهینمامه SSL : اتصال بین کاربر و وبت سایت است

      – احراز هویت دو عاملی : نام کاربری/ رمز عبور از طریق ایمیل یا متن ارسال و یک لایه امنیتی بوجود می آید.

      – استفاده از فایروال : یک دیوار بین دو شبکه و اجازه عبور و مرور و مسدود کردن ترافیک مخرب را می دهد.

     – پیوند رازداری در فوتر سایت : تضمین به مشتری که داده ها با افراد ثالث اشتراک گذاری نشود.

ویژگی های سایت شرکتی 

طراحی سایت شرکتی

امروزه یکی از وب سایت هایی که بسیار در بستر اینترنت در حال فعالیت هست وب سایت شرکتی است که قدرتمندتر از هر نوع وب سایتی در سطح اینترنت بعنوان نماینده از شرکت عمل می کند.

سایت شرکتی معرفی کننده شما در فضای مجازی با یک محل گرافیکی که امکان پیاده سازی هر نوع طرحی برای شما فراهم می کند.

برای طراحی سایت شرکتی از سیستم مدیریت محتوایی زیر استفاده می شود:

پلتفرم انعطاف پذیر

متن باز یا اپن سورس

پوسته و قالب های متنوع

آپدیت خودکار

دارای توسعه دهنده‌های زیاد

دسترسی سریع و آسان به نصب نرم افزار

امکانات سایت شرکتی

برای طراحی سایت شرکتی یک سری ویژگی ها و آیتم هایی وجود دارد که به طور عمومی در طراحی سایت باید رعایت شود ولی یک تعداد آیتم هم وجود دارد که بنابر هر شغل و حرفه ای متفاوت است. امکاناتی که تقریبا در همه سایت ها باید رعایت شود به چهار دسته تقسیم بندی می شود که عبارتند از:

صفحات کلی و عمومی شامل:

صفحه ثبت نام

نمونه محصولات و خدمات شرکت

صفحه اخبار و اطلاعات شرکت

صفحه درباره ما

صفحه نظرسنجی محصولات

گالری تصاویر

صفحه ای برای درج گارانتی محصول در صورت وجود

صفحه تماس با ما شامل اطلاعات تماس تلفنی و آنلاین و آدرس با شرکت

راهنمای استفاده از محصولات

توضیحی بر تاریخچه شرکت

قسمت مدیریت محتوا

قابلیت برچسب گذاری مطالب

قابلیت ایجاد و انتشار مطلب

قابلیت تغییر دستی url برای فرایند سئو

قابلیت افزایش مطلب به صفحات مختلف سایت

قابلیت دسته بندی مطالب و ایجاد زیر دسته

قابلیت افزایش زیر منو به طور مگا منو و یا آبشاری

قابلیت ایجاد فرم مالی

قابلیت ایجاد فوتر و فهرست برای سفارشی کردن صفحات

قابلیت ثبت فیش واریزی توسط کاربر در پنل کاربر

قابلیت ارسال ایمیل به کاربران

قابلیت ایجاد زمانبندی مطلب طی تاریخ مشخص برای انتشار

قابلیت ایجاد نوشته رمزدار

قابلیت نمایش نویسنده و تاریخ انتشار مطلب

 

قسمت مدیریت کاربران و روش ارتباط با ما در سایت

قابلیت ایجاد پنل کاربری و ویرایش اطلاعات کاربران

قابلیت درج نظرات کاربران

قابلیت طراحی فرم تماس با ما برای ارتباط سریع کاربران با مدیر سایت

قابلیت ثبت نام کاربران به تعداد نامحدود

قابلیت بررسی نظرات کاربران پیش از انتشار در سایت

قابلیت غیرفعال کردن نظرات در صفحات مشخص و یا کل سایت

قابلیت ایجاد سطح دسترسی مختلف برای همکاران

قابلیت ایجاد نقشه گوگل در صفحه اصلی یا صفحه تماس با ما

مدیریت بخش رسانه

قابلیت ویرایش محتوای قسمت رسانه

قابلیت ایجاد گالری برای تصاویر، فیلم و فایل صوتی

قابلیت ایجاد کدهای لازم برای بهینه سازی تصاویر و رعایت سئو

 

برای اینکه یک سایت شرکتی حرفه ای داشته باشیم باید این ویژگی ها را رعایت کنیم که عبارتند از:

هاستینگ مناسب

برای درک بهتر یک فضای مجازی میزبان که همه اطلاعات و دیتاهای سایت را نگهداری می کند. سرعت لود، آپ تایم، امنیت و …. به صورت مستقیم به هاستینگ ارتباط دارد.

قابلیت ایجاد امنیت

برای طراحی سایت نیاز به درگاه بانکی و خرید وفروش و پرداخت آنلاین دارید همچنین اطلاعات محرمانه دارید به همین جهت امنیت فاکتور مهمی است که باید به آن توجه بسیار شود.

قابلیت سرعت لود بالا

بهترین زمان برای لود یک صفحه کمتر از 5 ثانیه است و یکی از فاکتورهای مهم برای سایت است.

قابلیت طراحی و شکل ظاهری سایت

متناسب با زمینه کاری، زیبا و ساده باشد تا کاربر پس از وارد شدن به راحتی با خدمات و محصولات آشنا شود.

سئو سایت

از مهمترین فاکتورهای سایت که شما را در بالای نتایج جستجو قرار داده و یا از دایره رقابت حذف می کند. برای طراحی سایت شرکتی همه اصول سئو باید رعایت شود و با تولید محتوای مناسب در صفحه اول قرار بگیرید.

قابلیت آپتایم

آپتایم زمانی است که سایت در دسترس است ولی امکان دارد سایت با مشکلاتی مواجه و از دسترس خارج شود قابلیت آپتایم این زمان را کوتاه می کند.

قابلیت ریسپانسیو

یکی دیگر از ویژگی های مهم سایت است با ریسپانسیو همه دستگاه های دیجیتال خصوصا موبایل نشان داده می شود با رعایت نکردن این اصول امکان از دست دادن بسیاری از مشتریان است.

قابلیت انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی

قابلیت نمایش اطلاعات در قسمت های اصلی

قابلیت ایجاد نقشه

از لحظه ورود کاربر تا خروج باید یک نقشه راه ساده وجود داشته باشد .