معرفی افزونه انتقال سایت WP Staging Pro

صفر تا صد کار با افزونه انتقال سایت WP Staging Pro

در این مقاله از چکاوک شهر قصد داریم طریقه نصب و استفاده از افزونه انتقال سایت WP Staging Pro را به طور کامل به شما آموزش دهیم. اگر مدیر سایت باشید حتما بارها و بارها برایتان پیش آمده که بخواهید از سایتتان کپی یا کلون تهیه کنید. در چنین شرایطی افزونه WP Staging Pro یا دبلیو پی استیجینگ پرو به کمک شما می آید.

اغلب کاربران و مدیران وب سایت های مختلف از ما می پرسند برای تهیه کپی یا کلون سایت وردپرسی خود از چه ابزاری استفاده کنیم؟ در پاسخ باید بگوییم قبل هر چیز باید نیازهایتان را مورد بررسی قرار داده و طبق آن ابزار مناسب را انتخاب کنید.

افزونه انتقال سایت WP Staging Pro

افزونه انتقال سایت WP Staging Pro

با توجه به نکات گفته شده در ابتدای مقاله، در این بخش پلاگین WP Staging Pro را بیشتر به شما معرفی می کنیم. WP Staging Pro یک ابزار قوی و کاربردی برای تهیه کپی یا کلون از سایت وردپرسی شماست. این پلاگین قدرتمند از تمام اطلاعات مهم شما از قبیل دیتابیس، عکس، فایل های صوتی و… کپی تهیه می کند. نکته جالب اینکه افزونه انتقال سایت دبلیو پی استیجینگ پرو تمام این کارها را بدون افت سرعت و بسیار سریع انجام می دهد که در نوع خود یک مزیت فوق العاده محسوب می شود.

سوال بعدی کاربران این است که دبلیو پی استیجینگ پرو چه امکانات و قابلیت هایی در اختیارشان قرار می دهد؟ در ادامه به این سوال شما پاسخ می دهیم.

قابلیت های کاربردی افزونه انتقال سایت دبلیو پی استیجینگ پرو

مهم ترین نکته ای که هنگام استفاده از این پلاگین با آن رو به رو می شوید، سرعت بسیار بالا در انتقال اطلاعات است. از طرفی سرعت سایت هنگام انتقال اطلاعات به هیچ عنوان کاهش پیدا نمی کند.

WP Staging Pro امکان هرگونه کپی برداری حرفه ای از داده ها و اطلاعات را برای کاربران و مدیران سایت فراهم می کند. امکان کپی برداری از مقاله ها و پست های سایت با استفاده از پلاگین حرفه ای و قدرتمند WP Staging Pro برای شما به راحتی امکان پذیر است. از دیگر امکانات افزونه انتقال سایت WP Staging Pro می توان به موارد زیر اشاره کرد:

امکان کپی برداری از تمام محتواهای چند رسانه ای که در سایت بارگذاری می شوند.

انتقال هرگونه محتوایی که کپی گرفته شده است.

نمایش نوارهای مربوط به انتقال و کپی برداری اطلاعات

ویرایش دسته جمعی داده ها و اطلاعات از طریق پلاگین WP Staging Pro به راحتی انجام می شود.

آخرین قابلیت این افزونه کاربردی، تنظیمات سفارشی سازی کاربردی است.

به نظر شما نصب و استفاده از افزونه انتقال سایت WP Staging Pro چه مزیت هایی برای سایت های وردپرسی دارد؟ نظراتتان را با ما و دوستانتان به اشتراک بگذارید.

اگر قصد بهینه سازی و سئوی سایتتان را دارید، با کارشناسان واحد مشاوره شرکت در ارتباط باشید.

پشتیبانی سایت وردپرسی شما

کارشناسان شرکت چکاوک شهر با بیش از 10 سال سابقه در زمینه طراحی سایت، تسلط کامل به پلاگین ها، توابع وردپرسی، قالب ها شمارا در رفع مشکلات پیش آمده و پشتیبانی دوره ای یاری می کند. کافیست با ما تماس بگیرید

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + پنج =