معرفی افزونه Aksimet Spam در وردپرس

آشنایی با قابلیت های افزونه Aksimet Spam Protection

افزونه Aksimet Spam دیدگاه های شما را در برابر پایگاه‌ داده عظیم خود بررسی کرده و شما و وبسایتتان را در برابر محتوای مخرب حفاظت می‌کند.شما می‌توانید جفنگ‌ های شناسایی شده توسط اکیسمت را در بخش دیدگاه‌ها در پنل مدیریتی خود مشاهده کنید.هم چنین افزونه Aksimet Spam ویژگی هایی نیز دارد که در زیر به آن اشاره می کنیم.

ویژگی های افزونه اکسیمت اسپم

به طور خودکار همه نظرات را بررسی می کند و مواردی را که به نظر می رسد هرزنامه باشند را فیلتر می کند.

هر نظر دارای تاریخچه وضعیت است، بنابراین شما به راحتی می توانید ببینید که کدام نظر توسط اکسیمت گرفته شده یا پاک شده است و توسط یک ناظر اسپم شده یا غیرفعال شده است.

URL ها در بدنه دیدگاه نمایش داده می شوند تا لینک های پنهان یا گمراه کننده را نشان دهند.

مدیران می توانند تعداد نظرات تأیید شده را برای هر کاربر مشاهده کنند.

 

افزونه Aksimet Spam

 

یکی از ویژگی های افزونه Aksimet Spam این است که بلافاصله بدترین هرزنامه را مسدود می کند، این کار عامل صرفه جویی در فضای دیسک شما و سرعت بخشیدن به سایت شما می باشد.

پیشنهاد مطالعه: شروع به ساخت سایت با Sites

این افزونه همچنین به 72 زبان ترجمه شده و افزونه ای پرکاربرد و محبوب می باشد که می توانید آن را از مخزن وردپرس یا از طریق لینک آخر این مطلب دانلود کنید.پس از نصب و فعال شدن، از شما خواسته می شود تا یک کلیدAPI برای استفاده از افزونه از سایت Aksimet.com دریافت کنید. این کلیدها برای وبلاگ های شخصی رایگان هستند. هم چنین اشتراک های پولی برای مشاغل و سایت های تجاری موجود است.

نصب های فعال 5+ میلیون
نسخه وردپرس 5.0 یا بالاتر
آزمایش شده تا 5.8.1

https://wordpress.org/plugins/akismet/

چند روش نصب قالب وردپرس

نصب قالب وردپرس چگونه است؟ همانطور که میدانید وردپرس پر استفاده‌ترین سیستم مدیریت محتوا در جهان برای ساخت وب سایت‌ها است. به احتمال زیاد اگر

ادامه مطلب »
پشتیبانی سایت وردپرسی شما

کارشناسان شرکت چکاوک شهر با بیش از 10 سال سابقه در زمینه طراحی سایت، تسلط کامل به پلاگین ها، توابع وردپرسی، قالب ها شمارا در رفع مشکلات پیش آمده و پشتیبانی دوره ای یاری می کند. کافیست با ما تماس بگیرید

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + 15 =