معرفی افزونه JetPack وردپرس

آشنایی با امکانات افزونه JetPack

ابزارهای امنیتی، بازاریابی و ابزارهای طراحی، ابزارهایی هستند که  افزونه JetPack به شما ارائه می دهند.

این افزونه توسط متخصصان وردپرس ساخته شده تا سایت های وردپرسی را ایمن تر و سریع تر کرده و به شما در افزایش ترافیک کمک کند. ما از سایت شما محافظت می کنیم تا بتوانید سایت خود را مدیریت کنید. جت پک سکیوریتی (JetPack Security) امنیت سایت وردپرس را برای استفاده آسان و جامع شامل پشتیبان گیری خودکار در زمان مشخص، بازیابی، محافظت از هرزنامه و بدافزارها فراهم می کند که تعدادی از این ویژگی ها رایگان است.

دلایل محبوبیت افزونه JetPack

فضای ذخیره نا محدود برای پشتیبان گیری شما و تنظیمات مناسب، همراه با ویژگی های بی نظیر باعث می شود این افزونه برای سایت های فروشگاهی ساخته شده توسط Woocommerce نیز بسیار مناسب باشد و محبوبیت بسیاری داشته باشد.

با استفاده از گزارش فعالیت، می توانید هر نوع تغییری را توسط هر شخصی در سایت ببینید که این امر برای تعمیر و نگهداری، اشکال زدایی و عیب یابی عالی است.

افزونه JetPack

 

ویژگی های مهم افزونه جت پک وردپرس

در صورت خرابی و ایجاد مشکل در سایت، با دریافت ایمیل، می توانید سایت خود را در هر لحظه زیر نظر داشته باشید.

استفاده از احراز هویت 2 عاملی برای محافظت بیشتر سایت.

به روز رسانی خودکار افزونه ها برای نگهداری و مدیریت آسان تر سایت.

با افزونه JetPack، سرعت سایت را سریع افزایش دهید، این افزونه هم چنین شبکه تولید محتوای شما را بهینه می کند هم چنین زمان بارگذاری صفحات شما کاهش می یابد.

افزونه JetPack

Lazy Load، به معنای بارگذاری آرام تصاویر می باشد، بدین صورت که تا زمانی که بازدیدگنندگان به جایی که در صفحه تصاویر قرار دارند، حرکت نکنند، تصاویر لود نمی شوند که باعث بیشتر شدن سرعت لود شدن صفحات سایت می شود.

این افزونه جستجوی پیشرفته و سفارشی را مهیا می کند، که باعث می شود بازدید کنندگان محصولات و مقاله های خود را سریعتر بیابند و با فیلتر کردن مناسب و فوق العاده، به هرآنچه می خواهند دست یابند.

توصیه می شود از WP Super Cache، برای سرعت نهایی سایت وردپرس استفاده کنید.

نصب های فعال 5+  میلیون
نسخه وردپرس 5.7 یا بالاتر
آزمایش شده تا 5.8.1
نسخه PHP 5.6 یا بالاتر

https://fa.wordpress.org/plugins/jetpack/

پیشنهاد مطالعه: اهمیت پلاگین SSL در سئوی سایت

پشتیبانی سایت وردپرسی شما

کارشناسان شرکت چکاوک شهر با بیش از 10 سال سابقه در زمینه طراحی سایت، تسلط کامل به پلاگین ها، توابع وردپرسی، قالب ها شمارا در رفع مشکلات پیش آمده و پشتیبانی دوره ای یاری می کند. کافیست با ما تماس بگیرید

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − پانزده =