معرفی ویژه افزونه سئو وردپرس seo yoast pro

معرفی پلاگین yoast

امروزه یکی شایسته ترین و معمولی ترین راهکارهای ارتقاء بازدیدکنندگان وب سایت، سئو و ارتقاء رنک وب سایت در گوگل میباشد. متخصصان بهینه ساز راهکارهای زیادی را برای سئوی وبسایت شما ارائه می‌دهند البته همان طور که میدانید اعمال شغل به وسیله این متخصصان مستلزم صرف مخارج بسیار زیاد میباشد در شرایطی‌ که شما با داشتن یک وب سایت وردپرسی به راحتی می‌توانید سئوی وب سایت خویش را با یک پلاگین seo مانند یوآست ارتقاء دهید و شایسته ترین منزلت گوگل در صفحه اولیه را به خود اختصاص دهید.

ارتقا رنک وب سایت در گوگل با افزونه سئوی وردپرس یواست

پلاگین سئوی وردپرس Yoast پرمیوم با اسم تجاری Yoast سئو Premium شایسته ترین، قدرتمندترین پلاگین وردپرس برای بهبود سئوی وب سایت شما همانند یک ماهر است که به شما کمک می نماید تا خطاهایی که در کاهش امتیاز seo اثر گذار می باشند را اصلا اجرا ندهید. همینطور به کمک پلاگین پرمیوم Yoast میتوانید شایسته ترین لغت های کلیدی را برای محتوای وب سایت خود در نظر بگیرید و با رعایت اصول بهینه سازی در قسمت تیتر، خلاصه، تعداد لغات، پیوند مقاله، به کارگیری از هدینگ ها و … سئوی وب سایت خویش را ارتقا داده و در لیست نتیجه های نخست گوگل قرار بگیرید. پلاگین یوآست seo پرمیوم به صورت اتومات تغییرات انجام یافته در نشانی لینک و پیوند مطالب شما را تشخیص داده و به مکان آنکه بازدیدکنندگان شما با مراجعه به نشانی های قبل با خطای 404 مواجه شوند، آن‌ها‌ را به نشانی جدید منتقل می نماید. این عمل در امتیازدهی بهینه سازی حائز اهمیت بسیار متعددی میباشد و با توجه به‌ این اهمیت، پروسه جابجایی بوسیله افزونه به طور کاملا اتومات اعمال می‌شود. از سایر تجهیزات هوشمندانه پلاگین سئوی وردپرس Yoast پشتیبانی از بررسی زنده و سریع محتوای مطالب شما و ارائه راهکارها و هشدارهای مایحتاج جهت seo محتوا قبل از نشر آن میباشد.

نصب هم زمان ورژن بدون ‌پول و پرمیوم پلاگین yoast

یوآست سئوی پرمیوم ورژن 16 و فراتر مستلزم نصب ورژن بدون پول پلاگین بهینه سازی یوآست روی وب سایت شما میباشد (از این پس هر دو پلاگین می بایستی روی وب سایت شما فعال باشند یعنی هم پلاگین یوآست بهینه سازی بدون ‌پول و هم پلاگین مبلغی آن). نصب و فعالسازی پلاگین به طور خود کار از مخزن وردپرس ایفا می‌شود.

ویژگی پلاگین یواست seo

دقت بسیار بالا

 یوآست اعلام کرده با تکثیر ورژن 13.5 از پلاگین yoast سئو همواره از دو ورژن انتها وردپرس پشتیبانی خواهد کرد. در شرایطی که که از ورژن های کهن وردپرس به کارگیری میکنید همینطور جهت فعالسازی کالا می بایست به طبع ورژن PHP وب سایت شما ورژن 7 و فراتر باشد (در اکثر سرورها همین ورژن فعال میباشد و ورژن های خصوصی 5.6 به طور کامل منسوخ شد‌ه‌ است.)

پیشنهادات پیوند داخلی

این روز ها لینک و پیوند سازی داخلی بین مطالب مربوط به یکدیگر، به عنوان مثال پلاگین یوآست به شما این قابلیت را می‌دهد تا به راحتی لیستی از مطالب مربوط به مطلبی که در حال نگارش آن می باشید را مشاهده، و با شیوه کشیدن و ول کردن یا این که اسکن کردن سریع لینک و پیوند مقاله مربوطه، از آنان میان محتوای مقاله خویش به کار گیری فرمائید و پیوند سازی داخلی را قدرتمندتر از قبل اعمال دهید. این یک فیچر با ارزش برای پلاگین های بهینه سازی میباشد که یوآست آن را دارا میباشد.

بلوک های ساختار یافته HOW-TO و FAQ در کوتنبرگ

با جستجوی بعضی وب سایت ها در گوگل، لیستی از سوال و جواب ها (FAQ) در پایین صفحه نمایش داده می شود یا این که در مورد های دیگر در‌ پی نحوه اجرا یک عمل می باشید و در گوگل جزئیات و روند اجرا آن فعالیت (HOWTO) به شما نشان داده میشود. این دو اسکیما که داده های ساختار یافته را به گوگل نشان می‌دهند تا وب سایت شما به صورت متمایزی میان نتیجه ها بدرخشد بوسیله بلوک های مهیا یوآست در ویرایشگر گوتنبرگ قابل ساخت ‌و‌ ساز می باشند.

پس همین حال با یوآست، سئوی وب سایت خویش را متحول نمایید و از توان بی سابقه بلوک های ساختار یافته برخوردار گردید.

تولید نقشه وبسایت بصورت اتومات

وبسایت مپ ( sitemap ) یکی‌ از روش هایی میباشد که شما میتوانید وب سایت خویش را به موتور های کاوش بشناسانید و به او بگویید دقیقاً اجزاء وب سایت شما چه چیزی می باشند و کجا قرار دارند. این قابلیت پیش از این با پلاگین های دیگری اضافه میشد البته پلاگین seo وردپرس ، پلاگین Yoast سئو امروز کلیه تجهیزات مایحتاج را در پوسته یک پلاگین برای شما محیا ساخته است و کافی میباشد برای داشتن یک نقشه وب سایت نسخه پرمیوم و فارسی آن را از مخزن وردپرس اخذ و نصب نمائید.

مشخصات و مزایای Yoast بهینه سازی چیست؟

Yoast سئو به شما کمک می نماید تا محتوای خویش را برای گوگل و بازدیدکنندگان باصرفه فرمائید ، با ارائه راحل ها و تجزیه و ارزیابی خوانایی هنگام تایپ کردن و …..

همینطور شما می‌توانید به صورت خودکار یک پوشه CSV ساخت نمایید که نمای کلی از لغات کلیدی ، URL ، نمره خوانایی و یا این که تیتر را در دست شما قرار میدهد. بدین ترتیب به راحتی می‌توانید مشاهده کنید که چه چیزی را بایستی تغییر دهید.

آیا پلاگین یواست برای سئو آیتم خوبی میباشد؟

Yoast سئو از 11 سال پیش دوست داشتنی ترین پلاگین بهینه سازی در وردپرس بوده است. در واقع ، بیشتر از 11 میلیون دانلود و سکو 5 ستاره داراست! در حالی که پلاگین ها و ابزارهای وردپرس seo را آسوده می نمایند ، البته همچنان به مقداری همت نیاز است. کامپیوترها هنوز برای تایپ کردن عنوان های دیدنی یا این که گزینش کلمه های کلیدی مطلوب به اندازه کافی توسعه یافته نیستند ، براین اساس میباشد که‌ این پروسه را به طور دستی ایفا دهید. بدین ترتیب ، آیا یوآست برای seo بهینه سازی آیتم خوبی میباشد؟ جواب مثبت میباشد ،چون این پلاگین مراحل نظارت را معمولی می نماید.

نسخه پریمیوم یوآست

در ورژن پریمیوم پلاگین yoast قابلیت و امکان تعیین یک سری واژه و کلمه کلیدی وجود دارد و تفاوت ورژن مجانی و ورژن پولی یا این که پریمیوم آن در بخش های مختلفی میباشد که قادر است در seo سایت شما تاثیر بخش اعظمی داشته باشد. پلاگین yoast سئو بطور بی نقص فارسی سازی گردیده و به راحتی هرکسی می‌تواند سایت خویش را توسط آن در موتور های کاوش بالا پیروز شود. پلاگین بهینه سازی وردپرس قابلیت و امکان تمایز وب سایت های فردی و شرکتی را دارا است و بطور حرفه‌ای وب سایت شما را کامل می نماید.

پشتیبانی سایت وردپرسی شما

کارشناسان شرکت چکاوک شهر با بیش از 10 سال سابقه در زمینه طراحی سایت، تسلط کامل به پلاگین ها، توابع وردپرسی، قالب ها شمارا در رفع مشکلات پیش آمده و پشتیبانی دوره ای یاری می کند. کافیست با ما تماس بگیرید

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − چهار =