معرفی پلاگین affiliatewp

معرفی پلاگین affiliatewp

پلاگین AffiliateWP یک پلاگین کاربردی بازاریابی ماهر و همیاری در فروش وردپرس با کاربری سهل و آسان و قابل پشت گرمی میباشد که ابزارهای بازاریابی همکارفروش را که برای رویش تجارت و درآمدزایی بیشتر نیاز دارید را در دست شما قرار می دهد. با نصب پلاگین بازاریابی حرفه‌ای به مرتبه فراتر، ارتقاء ترافیک، درآمدزایی بیشتر خواهید رسید. با نصب پلاگین مارکتینگ AffiliateWP برای وردپرس میتوانید یک تجارت تبلیغاتی و بازاریابی فعال سازی نمایید.

اشکار می باشد که در حالتی که شما صاحب و مالک یک فروشگاه آنلاین یا این که حتی طراح وبسایت و یا این که هر فعالیت دیگری می باشید، هنگامی شغل شما پیشرفت میکند که تبلیغات بیشتری جاری ساختن داده باشید. در بعد از ظهر امروز تبلیغات اثرگذار و غرض دار شایسته ترین راه و روش تبلیغات و جذب مشتری و کسب بهره بیشتر از تجارت میباشد. این پلاگین وردپرس دارنده یک داشبورد مدیریتی تماماً انعطاف‌پذیر میباشد که به شما تجهیزات متعددی در زمینه‌ی سفارشی‌سازی میدهد، درواقع شما می توانید مطابق با نیاز خویش، طرح و تجهیزات مختلفی را اضافه و یا این که معدود نمایید.

ویژگی های کلیدی افزونه

ادغام کامل با افزونه های فروشگاه ساز
گزارش واقعی از عملیات های انجام شده
ایجاد انواع کمیسیون ها و نرخ های بازاریابی
کاملا حرفه ای با حساسیت بالا
نصب و راه اندازی آسان
به همراه 37 افزونه جانبی
مدیریت و تنظیمات آسان
سفارشی سازی و ایجاد تغییرات دلخواه
ادغام خودکارو اتوماتیک
استفاده نامحدود از افزونه
امکان تایید دستی فروش ها و…
ثبت نام آسان و پنل کاربری آسان برای کاربران
پنل مدیریت جدا برای مشاهده آمارهای موجود
لینک های ارجاع دهنده
شورت کدهای ساده
برنامه ریزی ایمیل ها
ایجاد آدرس های وابسته
تنظیم کوکی یا ایجاد بازه زمانی
ذخیره رمزهای وارد شده
عملکرد فوق العاده و قدرتمند
اکسپورت داده ها با فرمت CSV

پلاگین AffiliateWP چه طور فعالیت می نماید ؟
شما برای تولیدات یا این که خدماتی که می‌خواهید بفروشید یک لینک ارجاع را به اشتراک میگذارید یا این که آن را به یک بنر گرافیکی، تصویر و یا این که تبلیغ متنی در سایت خویش اضافه می‌کنید.

همیاران فروش در تارنما شما شغل بازاریابی حرفه‌ای خویش را استارت می نمایند و درخواست می‌دهند تا بعد از تحلیل بوسیله مدیریت وب سایت پذیرش شوند و برای هر همکار فروش لینک و پیوند منحصر در چنگ آن ها قرار می‌گیرد تا توسط آن کمیسیون آن‌ها احتساب گردد و بصورت همیاری در فروش به شما امداد نمایند.

مرحله انتها این میباشد که همیاران فروش شما با استعمال از پیوند منحصربه‌فرد خویش هر کدام از تولید ها وبسایت شما رو تبلیغ نمایند. مشتری روی لینک و پیوند همکارفروش کلیک می نماید و به فروشگاه اینترنتی شما هدایت میشود و از مغازه شما خرید می نماید. همکارفروش از فروش، کمیسیون اخذ می نماید و به تبلیغ مغازه شما ادامه میدهد.

هنگامیکه ورود و بازدید از لینک و پیوند اختصاصی همکار فروش اجرا می‌گیرد پلاگین بازاریابی حرفه‌ای به طور اتومات بازدید را تصویب میکند و در‌صورتی‌که که بازدید باعث به خرید خواهد شد مقدار کمیسیون برای همکارفروش به حساب آوردن میشود.

یکی قابلیت و امکان‌ های پلاگین AffiliateWP قابلیت ترکیب با ووکامرس میباشد که‌این مسئله شغل را تا حد متعددی برای شما شل می‌نماید. خصوصیت دیگر این پلاگین، قابلیت و امکان تصویب اتومات کمپانی‌های متعلق میباشد، یعنی شما این قابلیت را دارید که کمپانی‌های متعلق را حتی پیش از ایجاد کرد یک اکانت کاربری به‌شکل خود کار استخدام نمائید.

آیتم دیگری که در‌این افزونه دارای اهمیت میباشد، داشبورد کاربری بسیار ماهر میباشد که به شما این قابلیت را میدهد برای همیاران خویش یک داشبورد قادر بسازید.

علاوه بر موردها گفته‌گردیده شما این قابلیت و امکان را نیز خواهید داشت که کلیه کمیسیون‌ها را به‌طور هم‌زمان مبنی بر مبلغ انباشته شده توزیع فرمایید.

خصوصیت های پلاگین بازاریابی حرفه‌ای وردپرس
فعال‌سازی سهل وآسان: پلاگین بازاریابی شما در پهنا یک دقیقه و با بی آلایش ترین طریق ممکن نصب و فراهم استعمال می‌شود.
پیگیری ظریف بازاریابی: این پلاگین به صورت قابل اتکا ارجاع های بازاریابی را حتی با سرور هایی که دارنده خاطر تهاجمی می باشند را ردیابی می نماید.
فارغ از تداخل: پلاگین AffiliateWP هیچ مشکلی با پلاگین های مغازه ساز و پلاگین های عضو گیر ندارد و به راحتی با آنان تعامل می نماید.
گزارش گیری حقیقی وواقعی: این پلاگین فارغ از هیچ وقفه ای و در کمترین فرصت ممکن نهایی گزارشات بازار یابی شما‌را اعم از نام نویسی کنندگان ، فروش، ارجاعات و… را اعلام می نماید.

یکپارچگی بی نقص: به صورت یکدست با 22 پلاگین دوست داستنی بیزنس الکترونیک، عضویت، فرم و فاکتور وردپرس ترکیب می شود.
امکان بازاریابی نامحدود: پلاگین بازاریابی حرفه‌ای امکان عضوگیری بی غایت حساب بازاریابی، فروش و خدمت را دارا است.
قابلیت و امکان اطلاع رسانی نامحدود: این پلاگین قابلیت و امکان اضافه کردن بی غایت بنر بازاریابی و یا این که لینک و پیوند های متنی برای سرعت رواج اطلاع رسانی شما میباشد.
پیگیری کدتخفیف: بضاعت اتصال کد های تخفیف به اکانت های بازاریابی خاصی آماده میباشد.

مدیر آسوده: فعالیت با بالاترین تجهیزات بازاریابی مانند عمل با نصیب گزارشات، بازنویسی بازاریابی های فردی و مدیر حساب های تصویب نامی و.. مهیا میباشد.
خالق خودکار حساب بازاریابی: این قابلیت و امکان وجود دارااست که یوزرها به طور خود کار بضاعت نام نویسی را داشته باشند.
قابلیت و امکان پذیرش دستی درخواست حساب بازاریابی: قابلیت پذیرش بوسیله رئیس وب سایت، پذیرش به صورت خودکار و یا این که دستی وجود داراست.
گوشه و کنار کاربری بازاریابی: داشبوردی در دست یوزرها نصیب بازاریابی جای دارد که URL های هر متاع را می قدرت بازیابی کرد، خلاقیت ها را پیدا کرد و…
ارجاع لینک و پیوند: یوزرها قسمت بازاریابی قابلیت ارجاع پیوند خویش و ایجاد دوباره پیوند را دارا‌هستند.
اشکال نرخ ارجاع: تعیین فی مابین نرخ اثبات و اشکال نرخ ارجاع درصدی، بر طبق هر جنس.
نام نویسی راحت: پلاگین بازاریابی حرفه‌ای دارنده فرم معمولی ای در نصیب نام نویسی میباشد.
لینک و پیوند های بازاریابی:درافزونه بازاریابی حرفه‌ای این قابلیت وجود داراست که لینک و پیوند ها را کوتاه و قشنگ کنیم و یا این که به صورت معمولی در اختیار بگذاریم.

تهیه تاریخ انقضای کوکی: درین پلاگین این قابلیت وجود داراست که هر تعداد روز دلخواه خودتان را برای نگه داری کوکی ها تهیه و تنظیم نمائید.
کد های کوتاه بی آلایش: استعمال از کد های کوتاه هماهنگ با وردپرس در کاغذ فرم لاگین ، نام نویسی و لینک و پیوند ها و …
تهیه و تنظیم دستی پیام ها: کلیه پیام ها اعم از پیام های ارسالی به رئیس، پیام پذیرش یک مخاطب بازاریاب و …
اکسپورت اطلاعات به فرمت CSV: همه گزارشات حسابداری و مالی یوزرها را می قدرت در‌این پلاگین خروجی گرفت.
گزارش های پرداخت: می‌توانید به تک تک ریز پرداخت ها دسترسی پیدا فرمائید.
گسترش نرم افزار نویسی ریلکس: این پلاگین را به راحتی می اقتدار سری سازی کرد .

مخلوط با WP-CLI: در شرایطی‌که از WP-CLI برای کدنویسی نصیب به روزرسانی، اضافه، حذف داده هایتان به کار گیری می‌کنید در پلاگین affiliate این اطلاعات را خواهید روءیت کرد و این پلاگین تماما با WP-CLI تعامل می نماید.
کوشش: AffiliateWP کاملا آزمایش و تشکیل شده و با سرعتی بدور از ذهن در کلیه وبسایت ها اعم از از گرانقدر و کوچک فعالیت می نماید.
به طور کامل فارسی: این پلاگین با مجموع گویش های جهان به صدق عمل می نماید.
تشکیل‌شده برای وردپرس: پلاگین AffiliateWP تماما مخصوص برای وردپرس پباده سازی گردیده و با همه اجزای وردپرس به صدق در تعامل میباشد.
مستندات کلان: این پلاگین تماما از طرف دسته خالق آن حمایت می‌شود.
پشتیبانی جهانی: پلاگین بازاریابی وردپرس دارنده پشتیبانی به هر گویش جهان میباشد.
و صدها خصوصیت کاربردی دیگر …

پشتیبانی سایت وردپرسی شما

کارشناسان شرکت چکاوک شهر با بیش از 10 سال سابقه در زمینه طراحی سایت، تسلط کامل به پلاگین ها، توابع وردپرسی، قالب ها شمارا در رفع مشکلات پیش آمده و پشتیبانی دوره ای یاری می کند. کافیست با ما تماس بگیرید

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + دو =