پلاگین PowerPack | یک پلاگین دوست داستنی و توانمند المنتور

این پلاگین با خصوصیت های زیاد و آپ تو دیت های منظم و فعال، هر روز در هم اکنون رویش و ارتقاست و این فرمان بر محبوبیت آن افزوده میباشد.

با وجود اینگونه دسته فعالِ در درحال حاضر بسط ، تعداد متعددی پلاگین المنتور نیز ارائه میگردد. اکثری از پلاگین های خوب وجود دارا‌هستند که می‌تواند به شما یاری دهد المنتور را به سطح بالاتری از آن چه که میباشد، برسانید.

یکی‌از این پلاگین ها PowerPack for Elementor میباشد.

 

با پلاگین PowerPack بیشتر آشنا بشوید

نگاهی کلی بدین پلاگین مشاهده کرد شمارا برای استعمال خوب گشوده میکند.

پاور پک یک پلاگین مازاد المنتور میباشد که بوسیله IdeaBox Creations تاسیس شده است.

IdeaBox همینطور تولیدکننده پلاگین دوست داستنی PowerPack Beaver Builder نیز است. از آنجایی که این مجموعه تجربه ایجاد کرد پلاگین های ورقه ساز را داراست ، پاورپک را به نحوی ساخته که تحت عنوان یک پلاگین قابل اتکا المنتور به اکانت آید.

این پلاگین بیشتراز 70 ویجت متفاوت را به کاغذ ساز المنتور اضافه می نماید و شما می‌توانید با یادگیری یادگرفتن المنتور با این 70 ویجت وب سایت های ماهر پباده سازی فرمایید .

 

این 70 ویجت می تواند به شما در طراحی سریعتر وب سایت های زیبا با استفاده از المنتور کمک کند < همچنین این افزونه در کنار خرید المنتور پرو میتواند امکانات عالی به سایت شما بدهد.

 

ابزارک های پاورپک المنتور

ابزارک های با صرفه گردیده و سازگار با سئو

پاورپک یک پلاگین خوب میباشد و مطلوب برای افرادی است که در‌پی کسب جايگاه بهتردر seo تارنما خویش میباشند.

این پلاگین امکان استعمال از کدهای اسکیما در صفحه های را به شما می‌دهد و می‌توانید به راحتی به امداد آن، سوال ها متداول یا این که FAQ در وبسایت خویش ارائه دهید.

همینطور قابلیت و امکان اضافه کردن ویجت Breadcrumbs نیز با پاورپک مهیاست.

این ابزارک ها میتوانند به شما در کسب مرتبه خوب با دست‌کم همت یاری نمایند.

 

اکران موقعیت و وضعیت وب سایت

پاور پک یک پلاگین جانبی برای اکرانِ قوانینی از قبیل : نقش استفاده کننده، حالت ورود مخاطب به تارنما، تاریخ، ساعت، نوع سیستم استدلال و مرورگر گزینه استعمال ی آن و …. را به شما می‌دهد.این خصوصیت مطلوب فرصت هایی ست که شما می‌خواهید بخش های خاصی از سایت را محصور نمایید یا این که فرض فرمائید در صورتی‌که می‌خواهید برخی از این وضعیت را صرفا در صفحه ها ، روز ها یا این که محدوده ی تاریخ خاصی اکران دهید.

ابزارک فرم استایلر یا این که استایل دهنده فرم سازها

در پاورپک، 7 فرم استایلر وجود دارااست که‌این قابلیت و امکان را به شما می‌دهد تا فرم های سفارشی گردیده ی خاص و اختصاصی به شخصی را بسازید.

 

* منوی توسعه یافته

ویجت منوی توسعه یافته یکی از دیگر از ابزارک های مهم پاورپک میباشد که برای المنتور معرفی گردیده تا منویی دیدنی و مخاطب پسند در سایت شما ساخت نماید.

این ویجت به شما قابلیت می‌دهد طرح های استاندارد منو ، یعنی طرح های Horizontal و Vertical را با آیتم هایی که اضافه می کنید به یک پباده سازی بزرگ تبدیل فرمایید. ولی آنچه که‌این تفاوت را تولید کرده ، قابلیت و امکان هایی میباشد که برای تولید طرح بندی منوی Off-canvas و مجموع برگه ارائه میدهد.

* فیلتربندی آلبوم تصاویر

آیا تا به حالا به یک سازماندهی عالی برای تصاویر تامل نموده اید؟

پاورپک دارنده ابزارک های بسیار مفیدی برای ساخت آلبوم تصاویر میباشد. این مورد ها طرح بندی های زیادی مانند کانال ای ، موزائیکی و غیره را ارائه می‌دهد.

 

* فیلتربندی و seo آلبوم ویدئوها

اضافه کردن یک کلیپ میتواند سایت شما‌را یک سری ثانیه کُند و یا این که حتی مختل نماید.

هم اکنون فکر کنید در شرایطی که شما یک آلبوم از ویدیو داشته باشید، چه اتفاقی می افتد؟

تماما بدیهی میباشد که سرعت وبسایت شما به واحد سنجش قابل توجهی کاهش میابد. دقیقا اینجاست که پاورپک با این قابلیت و امکان می‌تواند به شما یاری دهد.

این پلاگین ی دیدنی، یک ویجت آلبوم کلیپ با کارایی باصرفه ارائه می‌دهد که میتوانید از آن برای ساخت‌و‌ساز آلبوم های ویدیویی و چرخ فلک ها یا این که شرایط اسکرول به کار گیری نمائید و همچون آلبوم تصاویر فیلتربندی گردیده ، فیلم ها را در مجموعه های متعدد سازماندهی کرده و فیلترها را ایفا نمایید.

همینطور میتوانید ویدیوهایی را از Youtube ، Vimeo و Daily Motion نیز اضافه نمایید.

 

* جعبه یا این که باکس پاپ آپ

این ابزارک قابلیت اکران محتوا ، تصویر ، ویدیو ، فرم ، پوسته ذخیره گردیده با آیتم های متعدد را به طور پنجره های بازشو متعدد به شما ارائه می دهد.

* افکت های پیوند

چنانچه از کال تو اکشن ها برای فراخوانی استفاده کننده در اجرا یک فعالیت خسته گردیده اید مسلما از افکت های لینک و پیوند دهی خوشتان می‌آید.

در مجموع این ابزارک شامل10 افکت خوشگل و متفاوت میباشد، که جلوه های شناور زیبایی را روی لینک و پیوند ها و دکمه های شما اضافه می نمایند.

* تیتر های فانتزی

با این ابزارک شما قابلیت افزودن رنگ های شیب دار یا این که تصاویر دورنما را به عنوان ها متن خویش دارید.

* کد های تخفیف یا این که کوپن

در شرایطی‌که وبسایت فروشگاهی دارید و محصولاتی را در سایت خویش می فروشید ، این ویجت مطلوب شماست.

ویجت کد کوپن به شما قابلیت و امکان میدهد کدها و پیشنهادات تخفیف را در جای‌جای از تارنما خویش به اکران بگذارید.

در‌حالتی که شما یک استفاده کننده المنتور میباشید که پیرو گروه عظیمی از ابزارک ها و ویجت های تازه و جذاب میباشد ، پاورپک المنتور پلاگین ای میباشد که مسلماً مطلوب شماست و بایستی آن را خریداری نمایید.

این پلاگین از المنتور مفاد متعددی را برای شیت ساز به ارمغان میاورد و به شما امداد می نماید تا صفحه ها قشنگ را سریعتر پباده سازی وسفارشی سازی نمائید.

علاوه بر این مورد ها، به روزرسانی های منظمی که‌این پلاگین دارااست، سبب می‌شود ویجت های جدیدی به تیم بیفزاید و شما‌را از جست و جوی بار افزودنی های دیگر معاف نماید.

پشتیبانی سایت وردپرسی شما

کارشناسان شرکت چکاوک شهر با بیش از 10 سال سابقه در زمینه طراحی سایت، تسلط کامل به پلاگین ها، توابع وردپرسی، قالب ها شمارا در رفع مشکلات پیش آمده و پشتیبانی دوره ای یاری می کند. کافیست با ما تماس بگیرید

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − 1 =