پلاگین WP Light Tours Builder

پلاگین WP Light Tours Builder

– پلاگین فولدر راهنما یک پلاگین به طور کامل کاربردی و آیتم استعمال در کلیه وب سایت های وردپرسی میباشد. به وسیله این پلاگین کاربردی و مدل براحتی می توانید امکان: ایجاد کرد پوشه های راهنما در وبسایت وردپرسی خویش فعال سازی فرمایید.

 

این سورس از خصوصی منابع تکثیر یافته در Elements Envato بوده که فارغ از ایفا لایسنس کد و بصورت تماما کدباز و آزاد قابلیت و امکان به کار گیری بروی نامحدود تارنما را خواهید داشت. فعالیت با این پلاگین بسیار راحت میباشد و نیازی به کانفیگ خاصی ندارد. این سورس تا این لحظه سهم فروش بالایی را در مارکت های گوناگون جهان به خویش تخصیص داده میباشد.

 

همانگونه که می دانید سیستم قوی وردپرس بعنوان یکی‌از منعطف ترین CMS های دنیا برای هر عملکردی یک پلاگین به خصوص و کاربردی داراست که به راحتی می توانید فارغ از حتی یک خط کدنویسی و حتی شناخت با نرم‌افزار نویسی در لهجه های متعدد ، و تنها با نصب آن ؛ المان یا این که قابلیت و امکان موردنظر را در وبسایت خویش ساخت و ساز فرمائید

ویژگیهای این پلاگین:

 

آزمایش گردیده بروی پایانی نسخه وردپرس

پشتیبانی بی نقص از HTML5 و CSS3

هماهنگی بدون نقص با امکان ریسپانسیو – Responsive

پشتیبانی بی نقص از همگی مرورگرها

قابلیت و امکان پشتیبانی از ورژن های متفاوت PHP

امکان پشتیبانی از وردپرس فارسی

عدم نیاز به کدنویسی و فعالیت با کدها

فارغ از نیاز به اضافه کردن کد به function.php پوسته

دارنده پیکربندی و پارامتربندی توسعه یافته

دارنده پشتیبانی استایل های متفاوت

امکان استعمال در همگی پوسته ها و قالب های وردپرسی

قابلیت و امکان به کارگیری در قالب های بدون پول و پریمیوم

و ده ها قابلیت و امکان دیگر….

 

 

معرفی پلاگین Light Tours Builder

راهنمای یوزرها/پیشخوان مدیران در سایت:

شما قدرتمند خواهید بود با این پلاگین هم برای مخاطب های معمولی(در ورقه معمولی وبسایت) تور های بخصوصی پباده سازی نمایید و هم در قسمت پیشخوان ورد پرس وبسایت خویش برای مدیران خویش تورهای راهنمای خاص اضافه فرمایید.

 

قابلیت و امکان اکران تصاویر و متن:

دز قسمت متن میتوانید بطور بی نقص به تجهیزات ویرایشگر متن دسترسی داشته باشید، و میتوانید نوشته های خویش را بلد فرمایید، رنگ متن را تغییر و تحول دهید یا این که تصاویر خویش را اضافه نمائید. با این عمل شم و درحال حاضر بهتری از اجرای تور به استفاده کننده خویش القا نمایید

 

اکران المان های خاص یک برگه:

دقیقا روی نصیب/نصیب/المان متبوع خویش، تو‌را انجام نمایید. دقیقا به عبارتی نصیب از متن/نوشته/تیتر و یا این که هر بخش از تارنما خویش را به استفاده کننده/مخاطب آرم دهید.

 

اجباری و از روی اراده بودن تورها:

شما گزینش کننده این زمینه می باشید که مخاطب بطور اجباری این تور را مشاهده نماید و یا این که نه. برای ساخت این قابلیت و امکان بایستی یک آیتم برای مسدود شدن پنجره تور به برگه اکران تور اضافه نمایید. شما تمامی چیز را در اختیار گرفتن میکنید.

 

اکران تورها برای هر نقش(تالیف کننده، استفاده کننده، مدیریت و…) بصورت جدا از هم:

برای هرمورد از نقش های جانور در تارنما خویش یا این که تور جدا از هم تنظیم نمائید تا هر نقش از وظایف یا این که تجهیزات قسمت خویش خوب با خبر گردد و یا این که میتوانید شیوه نامه خاص، برای هریک از نقش های وب سایت خویش مشخص و معلوم نمایید.

 

اعمال شدن در طول کلیک روی یک عنصر خاص:

با به کارگیری از این قابلیت و امکان میتوانید معین نمائید استفاده کننده شما وقتی که روی یک قسمت خاص از وبسایت شما کلیک نماید، تور راهنما برای مخاطب شما اعمال خواهد شد و پروسه تور همان طور که شما پباده سازی کردید برای شغل بر به اکران در آید.

 

تکرار در اعمال شدن یکبار یا این که هر توشه:

گه گاه نیاز میباشد که تنها یکبار یک تور به استفاده کننده شما اکران داده خواهد شد اما مجال هایی هم میباشد که موضوعی در تارنما شما صورت می‌دهد که نیاز میباشد یک تور راهنما با هر توشه ورود مخاطب به کاغذ وبسایت شما به اکران نهاده خواهد شد.این پلاگین قابلیت این را به شما میدهد که معلوم نمایید تور راهنما یکبار برای استفاده کننده اکران داده گردد یا این که هر توشه با ورود به یک شیت خاص یا این که کلیک روی یک المان خاص اکران داده گردد.

 

ساخت و ساز تور مذاکره:

با به کارگیری از این قابلیت و امکان شما می‌توانید یک موقعیت سوال جواب برای استفاده کننده خویش ساخت فرمائید. به این صورت که مخاطب شما 2 گزینش خواهد داشت، با تعیین آیتم آری فرآیند تور راهنما برای مخاطب اکران داده گردد و با تعیین مورد نه کلیه پروسه کل گردیده و تور خاتمه پیدا می نماید.

 

اجرای تور برای هرکدام از نقش های تارنما بصورت جدا از هم و تخصصی:

گهگاه نیاز می‌باشد تنها برای یک نقش خاصی در تارنما خویش تور راهنمای ساخت نمایید و برای سایر نقش های سایت شما تور اکران داده نشود. این پلاگین این امکان را به شما می‌دهد که برای هرکدام از نقش های جانور توی وب سایت خویش یک تور راهنمای خاص تنظیم فرمایید و صرفا برای به عبارتی نقش تور اکران داده گردد.

 

باطن ریزی و برون بری پیکربندی تنها با یک کلیک:

شما برای پباده سازی یک تور راهنما مجال خاصی نیاز ندارید و به راحتی قابل تشکیل داد است اما همین فرصت کوتاه هم برای شما و ما گرانبها است و میتوانید وقتی که تور های خویش را پباده سازی کردید از روش سیستم برون بری یک حامی از فرایند و تورهای راهنمای خویش بگیرید و یا این که حمایت کننده خویش را وارد پلاگین نمایید، تنها با یک کلیک به آسانی باطن ریزی و برون ریزی را جاری ساختن دهید.

 

سفارشی سازی رنگ ها:

شما میتوانید رنگ بندی متن تیتر گفت‌و‌گو، رنگ روند متن، رنگ متن راهنمای ابزار یا این که حتی مشخص و معلوم نمائید که از فونت داخلی پلاگین استعمال شود یا این که از فونت پوسته سایت شما استعمال شود.

 

عدم نیاز به کد نویسی و شغل با کدها:

کل کد نویسی های این پلاگین را ما برای شما اجرا داده ایم و شما نیاز به حتی یک خط کد نویسی ندارید و فارغ از نیاز به علم خاص کد نویسی میتوانید از این پلاگین به کار گیری نمائید، خیالتان شل.

 

اکران متن بر روی شیت تارنما:

هنگامی که فعالیت بر وارد وبسایت شما میگردد یک متن که شما آن را پباده سازی کردید برای استفاده کننده نشان داده میشود. شما میتوانید از این متن هم تحت عنوان خوش آمد گویی به کارگیری فرمائید و هم تحت عنوان اعلان نمایشی اولیه تارنما خویش به کاربر اکران دهید.

 

تنوع نوع اکران:

شما می‌توانید تور های خویش را به طرز های متعدد به استفاده کننده خودتان اکران دهید و این عمل منجر می گردد کاربر هر توشه با مشاهده تور های غیر تکراری جذابیت خاص وبسایت شمارا عالی فهم و شعور نماید.

پشتیبانی سایت وردپرسی شما

کارشناسان شرکت چکاوک شهر با بیش از 10 سال سابقه در زمینه طراحی سایت، تسلط کامل به پلاگین ها، توابع وردپرسی، قالب ها شمارا در رفع مشکلات پیش آمده و پشتیبانی دوره ای یاری می کند. کافیست با ما تماس بگیرید

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − 15 =