تهران، بلوار فردوس غربی سازمان برنامه جنوبی کوچه بغیری ساختمان اداری ارکیده

لوگو چکاوک شهر

آموزش رفع خطای ۴۰۱ Unauthorized

آموزش رفع خطای 401 Unauthorized

آموزش رفع خطای ۴۰۱ Unauthorized ، خطایی است که در گروه خطاهای کد ۴xx رخ می دهد و می تواند علل مختلفی داشته باشد. این خطا به مانند خطای ۴۰۰ اشکال مختلفی به خود می گیرد و با شکل های مختلفی به کاربر نمایش داده می شود:

۴۰۱ unauthorized

http Error 401 – Unauthorized

Authorization Required

راهکار رفع خطای ۴۰۱ Unauthorized

معمولا در سایت هایی که نیاز به ورود کاربر با استفاده از یوزر نیم و پسورد است، این خطا بیشتر نمایش داده می شود. هنگامی که با این ارور مواجه شدید باید بدانید به دنبال بارگذاری صفحه ای هستید که قابلیت و مجوز دسترسی به آن را ندارید. آموزش رفع خطای ۴۰۱ Unauthorized بنابراین اولین کاری که در مواجه با خطای ۴۰۱ Unauthorized بایستی انجام دهید این است که نام کاربری و پسوردتان را چک کنید تا معتبر و صحیح باشد.

کاربران زیادی گزارش داده اند پس از ورود موفقیت آمیز با استفاده از نام کاربری و پسورد به سایت مدنظرشان بازهم خطای ۴۰۱ Unauthorized برای آن ها نمایش داده می شود. اگر این اتفاق افتاد و پس از ورود به سایت بازهم با این خطا مواجه شدید نشان دهنده این است که حساب کاربری شما به دلایل مختلفی نامعتبر است.

خطای ۴۰۱ Unauthorized هم می تواند از سوی کاربر رخ دهد و هم می تواند به دلیل اشتباهاتی که مدیر سایت انجام می دهد رخ دهد. اگر نام کاربری و پسورد را صحیح وارد کردید و مطمئن هم هستید اکانت شما هیچ مشکل و محدودیتی ندارد، به احتمال زیاد صفحه ای که پس از ورود اطلاعات به آن ریدایرکت می شوید صفحه ای اشتباه است. برای حل این مشکل با مدیر سایت تماس بگیرید تا مشکل حل شده را رفع نماید.

مقالات مرتبط:

خطای access denied در xampp

دیدگاه‌ خود را بنویسید

فهرست مطالب

معیارهای یک سایت حرفه ای