تهران، بلوار فردوس غربی سازمان برنامه جنوبی کوچه بغیری ساختمان اداری ارکیده

لوگو چکاوک شهر

افزونه همکاری در فروش

افزونه همکاری در فروش

استفاده از افزونه همکاری در فروش، شما می‌توانید بازاریابان مختلفی را استخدام و لینک محصولات خود را در اختیار آنها قرار دهید. از طرف دیگر بازاریاب‌ها می‌توانند لینک محصولات شما را در شبکه‌های مختلف به اشتراک بگذارند تا محصولات شما را به فروش برسانند. در نهایت شما باید یک کمیسیون مشخص شده به بازاریاب پرداخت نمائید. افزونه Ultimate Affiliate Pro بی‌تردید یکی از بهترین پلاگین‌های همکاری در فروش وردپرس می‌باشد که تا به اکنون ارائه شده است. افزونه بازاریابی افیلیت یا همان افزونه همکاری در فروش یک پلاگین برای شرکت‌های بازاریابی می‌باشد. با استفاده از این افزونه بازاریابی چند سطحی وردپرس، می‌توانید مخاطبان بیشتری را به وب‌سایت خود جذب نمائید و با اضافه کردن بازدیدکنندگان زیاد، رتبه‌بندی بهتری در موتورهای جستجو کسب کنید. با ما همراه باشید تا شما را با امکانات و ویژگی‌های بیشتر Ultimate Affiliate Pro آشنا کنیم.

افزونه همکاری در فروش یا Ultimate Affiliate Pro

افزونه همکاری در فروش بی‌شک یکی از بهترین افزونه‌های همکاری در فروش وردپرس می‌باشد که شما می‌توانید با استفاده از آن اقدام به جذب همکاران متعدد نمائید تا آنها محصولات سایت شما را معرفی و به فروش برسانند. در واقع سیستم همکاری در فروش عبارت است از هرکاری که شما انجام دهید تا محصولات شما سریع‌تر و راحت‌تر به فروش برسد.

برای استفاده از این سیستم، بعد از استخدام بازاریاب‌ها، شما لینک‌های محصولات خود را در اختیار آنها قرار می‌دهید، سپس بازاریابان باید آن لینک‌ها را در شبکه‌های مختلف به اشتراک بگذارند. زمانی که بازدیدکننده روی آن لینک بازاریاب کلیک کند، به صورت مستقیم وارد وب سایت شما می‌شود، حال اگر بازدیدکننده خرید خود را نهایی کند، کمیسیون مشخصی باید به بازاریاب پرداخت نمائید.

امکانات افزونه Ultimate Affiliate Pro

۱- پشتیبانی از بهترین ابزارهای بازاریابی ایمیلی

افزونه همکاری در فروش با محبوب‌ترین پلت فرم‌های بازاریابی از جمله: میل پوئت، میلستر، کمپین مانیتور، آی کانتکت و… ادغام می‌شود.

۲- جذب تعداد نامحدود بازاریاب

شما می‌توانید به کمک این افزونه بازاریاب‌های بی‌شماری را در سایت خود استخدام نمائید. در تعداد جذب بازاریاب هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد.

۳- پشتیبانی از بهترین افزونه‌های وردپرسی

افزونه همکاری در فروش با بهترین و محبوب‌ترین افزونه‌های وردپرس سازگاری کامل دارد. افزونه‌هایی مانند: ووکامرس، افزونه‌های عضوگیر، شبکه‌های اجتماعی و…

۴- تعیین مبلغ سفارشی به عنوان پورسانت در بازاریابی با افزونه همکاری در فروش

شما می‌توانید برای محصولات و یا دسته بندی‌های خاص، پورسانت‌های مختلفی برای بازاریاب‌ها در نظر بگیرید.

۵- پیشنهادهای ویژه

شما می‌توانید برای محصولات متفاوت، کمیسیون‌های متفاوتی در نظر بگیرید. همچنین می‌توانید از محصولات ویژه در تاریخ‌های مشخص استفاده نمائید.

نحوه کار با افزونه همکاری در فروش
نحوه کار با افزونه همکاری در فروش

افزونه بازاریابی افیلیت

۶- بازاریابی چند سطحی

با استفاده از افزونه Ultimate Affiliate Pro پلتفرم خود را به یک سیستم MLM تبدیل کنید که باعث افزایش کاربران بیشتر سایت شما شود.

۷- کمیسیون‌های مادام العمر

شما می‌توانید به شرکت‌های زیرمجموعه خود اجازه دهید تا بابت تمام خریدهایی که در آینده رخ می‌دهد، کمیسیون دریافت کنند. همچنین نگران کوکی‌های مرورگر نباشید.

۸- اهدای پاداش به بازاریاب‌ها

شما می‌توانید برای بازاریاب‌های خود پاداش‌های متفاوتی در نظر بگیرید. به عنوان مثال: زمانی که یکی از همکاران شما به یک رتبه مناسب دست پیدا کرد، به آن پاداش اختصاص دهید و یا اینکه می‌توانید برای کاربرانی که قرار است در سایت شما ثبت نام کنند پاداش در نظر بگیرید و…

۹- ارائه بنرهای مختلف در افزونه بازاریابی چند سطحی

در افزونه همکاری در فروش می‌توانید از بنرهای مختلف جهت ارائه با بازاریاب‌ها استفاده کنید. بنابراین هر بازاریاب می‌تواند بنر طراحی شده‌ی شما را با استفاده از کد، شبکه‌های مختلف تبلیغ نماید.

۱۰- پشتیبانی از درگاه‌های پرداخت

با استفاده از درگاه‌های پرداخت مختلف، می‌توانید درآمد بازاریابان را تنها با چند کلیک پرداخت نمائید.

انواع مدل های بازاریابی افزونه آلتیمیت افیلیت

انواع مدل‌های بازاریابی با افزونه همکاری در فروش

– پرداخت به ازای فروش: زمانی که بازدیدکننده از طریق لینک بازاریابی به سایت شما ارجاع داده شود و محصولی را خریداری نماید، شما باید پورسانتی به ازای فروش محصول به بازاریاب پرداخت نمائید.

– دریافت مبلغ با ازای کلیک: در  افزونه همکاری در فروش زمانی که بازدیدکننده روی یکی از لینک‌های بازاریابی کلیک کند، مبغلی به عنوان کمیسیون به ازای کلیک باید به بازاریاب پرداخت نمائید.

– پرداخت به ازای ثبت نام: زمانی که بازدیدکنندگان از طریق لینک بازاریابی به سایت شما ارجاع داده شود و بعد از ارجاع در سایت شما ثبت نام کند، مبلغی به ازای ثبت نام باید به بازاریاب پرداخت نمائید.

– دریافت پرداختی به ازای ۱۰۰۰نمایش: در افزونه همکاری در فروش زمانی که بنرهای تبلیغاتی شما در شبکه‌های مختلف به بیش از هزار با نمایش رسید، می‌توانید مبلغی مشخص به بازاریاب پرداخت نمائید.

همچنین مقاله های مرتبط دیگر : افزونه فیلتر محصولات ووکامرس، افزودن تایمر به محصول ویژه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

فهرست مطالب

معیارهای یک سایت حرفه ای