تهران، بلوار فردوس غربی سازمان برنامه جنوبی کوچه بغیری ساختمان اداری ارکیده

لوگو چکاوک شهر

افزونه گردونه شانس ووکامرس (Woocommerce Lucky Wheel)

افزونه گردونه شانس ووکامرس

افزونه وردپرس Woocommerce Lucky Wheel یکی از محبوب ترین افزونه های کاربردی وردپرس می باشد که به کمک آن می توانید اطلاعات مهم کاربران خود را در قبال اعطای یک کد هدیه و تخفیف به آنها، دریافت کنید. این افزونه گردونه شانس برای ووکامرس یک کدهدیه را به ایمیل مشتریانتان ارسال می کند که همین موضوع باعث می شود شما بتوانید ایمیل های کاربران سایت خود را جمع آوری کنید تا در آینده از آنها جهت تبلیغات و ایمیل مارکتینگ استفاده نمائید. در واقع؛ افزونه ووکامرس Lucky Wheel به مشتریان شما این امکان را می دهد که ایمیل های خود را وارد کرده و با چرخاندن گردونه شانس، شانس خود را برای برنده شدن یک کوپن تخفیف یا … امتحان کنند. با ما همراه باشید تا شما را با امکانات و ویزگی های بیشتر این افزونه آشنا کنیم.

بررسی افزونه وردپرس Woocommerce Lucky Wheel

روش های خلاقانه مختلفی وجود دارد که شما می توانید به کمک آنها علاوه بر جذب ترفیک بیشتر، فروش خود را هم افزایش دهید. یکی از روش هایی که امروزه بسیار پرطرفدار شده و بسیاری از وب سایت های بزرگ در حال استفاده کردن از آن برای بهبود تجربه کاربران می باشند، درج یک گردونه شانس در وب سایت می باشد تا کاربر بتواند شانس خود را برای برنده شدن یک هدیه مانند: کد تخفیف و… امتحان کنند. افزونه های مختلفی جهت ایجاد گردونه شانس ارائه شده است که یکی از آنها افزونه وردپرس Woocommerce Lucky Wheel می باشد.

افزونه ووکامرس Lucky Wheel یکی از بهترین و محبوب ترین افزونه های گردونه شانسی می باشد که تاکنون ارائه شده است. این افزونه در بستر ووکامرس کار می کند که شما می توانید به کمک آن، ترافیک وب سایتتان را افزایش دهید. این پلاگین گزینه های مختلف سفارشی سازی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید به کمک آنها یک گردونه شانس بسیار جذابی را در سایتتان پیاده سازی کنید. این افزونه گردونه شانس برای ووکامرس طرح های تشویقی مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید به کمک آنها اطلاعات مهم مشتریان از جمله ایمیل آنها را جمع آوری کنید تا بتوانید در آینده از آنها جهت فروش بیشتر محصولاتتان استفاده کنید.

امکانات افزونه Woocommerce Lucky Wheel

۱- امکان جمع آوری ایمیل کاربران

افزونه ووکامرس Lucky Whee طرح های تشویقی مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید به کمک آنها اطلاعات مهم مشتریان از جمله ایمیل آنها را جمع آوری کنید تا بتوانید در آینده از آنها جهت فروش بیشتر محصولاتتان استفاده کنید.

۲- جذب مشتریان بیشتر

این افزونه گردونه شانس برای ووکامرس یکی از بهترین و مدرن ترین روش هایی است که می توانید به کمک آن کاربران مختلفی را به سایت خود جذب کنید.

۳- ارسال ایمیل به مشتریان برنده

زمانی که مشتری با چرخاندن گردونه شانس، برنده یک هدیه می شود، یک ایمیل تبریک برای آن ارسال می شود که ممکن است محصولات مرتبط دیگری هم به پیوست برای آن ارسال گردد.

۴- پشتیبانی از شورتکد اختصاصی

افزونه وردپرس Woocommerce Lucky Wheel از شورتکد اختصاصی پشتیبانی می کند به گونه ای که شما می توانید گردونه شانس خود را در هرقسمت از وب سایتتان برای کاربران نمایش دهید.

۵- تنظیم بخش های مختلف گردونه

شما می توانید در هر قطعه از گردونه، یک پیشنهاد دلخواه درج کنید. همچنین شما می توانید احتمال برنده شدن کاربر را به صورت درصد مشخص کنید.

۶- کوپن های منحصربفرد

شما می توانید ایمیل، دسته بندی، محصولات، شرایط دریافت تخفیف، محدودیت استفاده از کد تخفیف و… را به دلخواه خود سفارشی سازی کنید.

افزونه گردونه شانس ووکامرس

پنجره گردونه شانس Woocommerce Lucky Wheel

نوع کوپن: می توانید نوع کوپن را برای هر قطعه از گردونه انتخاب کنید. شما می توانید از ۶ نوع کوپن از جمله: کوپن موجود، درصد تخفیف، تخفیف روی محصول ثابت، تخفیف روی سبد خرید و… استفاده کنید.
برچسب: در افزونه وردپرس Woocommerce Lucky Wheel می توانید برای هر قطعه یک برچسب دلخواه تایپ کنید تا آنها به کاربران نمایش داده شوند.
تنظیم ارزش هر قطعه: می توانید ارزش هر قطعه را به دلخواه تنظیم کنید.
احتمال برنده شدن: شما قادر هستید احتمال برنده شدن کاربران را بر اساس درصد پیکربندی کنید. کل احتمال برنده شدن قطعات باید ۱۰۰٪ باشد.
تنظیم رنگ پس زمینه: افزونه ووکامرس Lucky Wheel به شما این امکان را می دهد تا رنگ بندی قطعات مختلف گردونه شانس را به دلخواه خود سفارشی کنید.
رنگ خودکار: به افزونه اجازه دهید تا رنگ‌های قطعه را به‌طور خودکار انتخاب کند.
کلون قطعه: یک قطعه با مقدار یکسان برای همه گزینه ها کلون کنید.
حذف قطعه: شما می توانید یک قطعه از گردونه را به طور کامل حذف نمائید.
شرح چرخ: می توانید برای چرخاندن گردونه یک توضیح دلخواه وارد کنید. همچنین می توانید تصاویر را به توضیحات اضافه کنید.
پس‌زمینه: می توانید برای پس زمینه از تصویر یا یک رنگ دلخواه استفاده کنید.
متن دکمه چرخش: می توانید یک متن دلخواه برای دکمه چرخش گردونه تایپ کنید. به عنوان مثال: همین حالا گردونه را بچرخون و شانس خود را برای برنده شدن امتحان کن.

افزونه گردونه شانس برای ووکامرس

رنگ دکمه چرخش: دکمه چرخاندن را با رنگ متن و پس زمینه دلخواه طراحی کنید.
مرکز چرخش: رنگی را برای ناحیه مرکز چرخش انتخاب کنید.
دوباره نمایش داده نشود: با فعال کردن این گزینه، گردونه شانس را برای مدت زمان مشخص از مشتریان خود پنهان کنید.
پنهان کردن خودکار گردونه پس از اتمام چرخش: افزونه وردپرس Woocommerce Lucky Wheel به شما این امکان را می دهد تا پس از یک بار چرخش موفق، گردونه شانس را از کاربران خود به صورت خودکار پنهان کنید.
تصویر پس زمینه مرکز چرخش: شما می توانید یک تصویر دلخواه را در مرکز گردونه شانس خود قرار دهید. شما می توانید از لوگوی خود در این قسمت استفاده کنید.
رنگ حاشیه گردونه: رنگ حاشیه چرخش گردونه را سفارشی کنید.
مدت زمان چرخش گردونه: زمان چرخش گردونه را قبل از توقف به دلخواه وارد کنید و نتیجه را به کاربرنمایش دهید.

مقالات مرتبط:

افزونه Wallet Woocommerce بهترین کیف پول الکترونیکی ووکامرس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

فهرست مطالب

معیارهای یک سایت حرفه ای