تهران، بلوار فردوس غربی سازمان برنامه جنوبی کوچه بغیری ساختمان اداری ارکیده

لوگو چکاوک شهر

افزونه WooCommerce Remind Me یادآوری به مشتری

افزونه WooCommerce Remind Me

افزونه WooCommerce Remind Me یادآوری به مشتری، یک افزونه ووکامرس بسیار کاربردی و محبوب است که می تواند روی عملکرد فروش شما تاثیر مثبتی داشته باشد. وقتی که کاربر وارد وب سایت شما می شود و قصد خرید یک محصول را دارد، هنگامی که با کلمه اتمام موجودی روبه رو می شود، بلافاصله ممکن است وب سات شما را ترک کند و شما مشتری خود را از دست خواهید داد. افزونه Remind me یا همان افزونه یادآوری به مشتری یک آیکون زنگ متحرک است که در کنار محصولات شما قرار می گیرد. این افزونه برای بازدید کنندگان وب سایت شما این امکان را فراهم می کند تا هنگام موجود شدن محصول یک یادآوربه ایمیل کاربر ارسال شود و تا کاربر را از موجود شدن محصول مطلع شود.

ویژگی های افزونه WooCommerce Remind Me

– یادآوری های سفارشی را برای مشتریان خود ارسال کنید
– هنگام موجود شدن محصول، ایمیل یادآوری برای مشتری ارسال می گردد
– هنگام حراج یا کاهش قیمت، ایمیل یادآوری برای مشتری ارسال می گردد
– یک آیکن زنگ متحرک در کنار محصولات قرار می دهد
– موضوع یادآوری را می توانید سفارشی سازی کنید
– اضافه کردن لینک مستقیم به محصول یادآوری شده در ایمیل
– ارسال اتوماتیک ایمیل در صورت موجود شدن کالا
– با پشتیبانی از CSS و تنظیمات آیکون

طریقه کار و امکانات افزونه یادآوری به مشتری

طریقه کاربا افزونه یادآوری به مشتری بسیار ساده است، به این طریق که کنار هر محصول یک آیکن یادآور وجود دارد که در صورت موجود نبودن محصول، کاربر می تواند روی آن آیکن کلیک و مشخصات ایمیل خود را وارد کند. وقتی که محصول شما موجود شد به صورت خودکار یک ایمیل برای آن کاربر ارسال می شود.

همچنین زمانی که شما محصولات خود را به حراج می گذارید یا اینکه قصد دارید تخفیف های ویژه ای به مشتریان خود اعطا کنید، در صورتی که کاربر قبلاً گزینه «تخفیف داشت خبر بده» را کلیک کرده باشد، یک محتوا با موضوعی که شما آماده کرده اید به ایمیل کاربر ارسال می شود. قطعاً این روش یکی از بهترین روش های بازگردانی مشتریان از دست رفته می باشد.

مطالب مرتبط:

خطای ۵۰۲ المنتور هنگام ویرایش صفحه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

فهرست مطالب

معیارهای یک سایت حرفه ای