تهران، بلوار فردوس غربی سازمان برنامه جنوبی کوچه بغیری ساختمان اداری ارکیده

لوگو چکاوک شهر

افزونه WooSwatches انتخاب رنگ و سایز محصولات ووکامرس

افزونه WooSwatches

افزونه WooSwatches یک افزونه انتخاب رنگ و سایز محصولات ووکامرس می باشد که با استفاده از آن می توانید ویژگی های مختلفی مانند: رنگ، سایز، برند و تصویر را برای محصولات خود فعال کنید. در واقع به جای اینکه چندین محصول را با رنگ بندی، سایزبندی و تصاویر مختلف در سایت ثبت کنید، می توانید تنها یک محصول را ثبت نمائید و سپس با کمک این پلاگین قابلیت رنگ، سایز و تصویر را برای محصولات خود فعال کنید تا مشتریان بتوانند به سادگی خرید خود را انجام دهند. با ما همراه باشید تا شما را با امکانات و ویژگی های بیشتر این افزونه آشنا کنیم.

امکانات افزونه WooSwatches

این افزونه دارای امکاناتی است که کاربر به راحتی می تواند از آنها استفاده نماید با ما همراه باشید.

۱- نمایش تصاویر یا رنگ ها در حالت معمولی

شما می توانید تصاویر یا رنگ ها را در همه اندازه های معمولی به کاربران نمایش دهید. همچنین شما قادر هستید از دو حالت گرد یا مربع برای نمایش آنها استفاده کنید.

افزونه WooSwatches

۲- نمایش ویژگی ‌های محصول در زیر عنوان محصولات در صفحات آرشیو

می ‌توانید نمونه‌ هایی از هر یک از ویژگی‌ های محصول را در زیر عنوان محصولات در صفحات آرشیو فروشگاه، دسته بندی و برچسب ها نمایش دهید. زمانی که کاربر نشانگر موس را روی هر نمونه قرار دهد، تصاویر محصول با تصویر شناور نمونه جایگزین می ‌شود.

۳- تنظیمات تصویر یا رنگ بندی برای هر ویژگی افزونه WooSwatches

این افزونه انتخاب رنگ و سایز محصولات ووکامرس دارای یک پنل تنظیمات با رابط کاربری بسیار ساده ای می باشد که به شما این امکان را می دهد رنگ، تصویر یا گزینه های دیگر را در کمترین زمان ممکن تنظیم کنید.

مقالات مرتبط:

افزونه گردونه شانس ووکامرس (Woocommerce Lucky Wheel)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

فهرست مطالب

معیارهای یک سایت حرفه ای