تهران، بلوار فردوس غربی سازمان برنامه جنوبی کوچه بغیری ساختمان اداری ارکیده

لوگو چکاوک شهر

افزونه WPML

افزونه WPML

افزونه WPML بی تردید یکی از بهترین و قدرتمندترین افزونه‌های کاربردی وردپرس می‌باشد که جهت دوزبانه کردن سایت وردپرس و یا چند زبانه کردن سایت وردپرس بکار می‌رود. با خرید و دانلود افزونه WPML، وردپرس شما به یک وردپرس چند زبانه تبدیل می‌شود. علاوه بر آن افزونه ترجمه سایت WPML دارای چندین افزودنی مختلف می‌باشد که می‌توانید به کمک هریک از آنها هر بخش از سایت خود را چندزبانه نمائید. بنابراین می‌توان گفت؛ ساخت سایت چند زبانه کار چندان پیچیده‌ای نیست، فقط کافیست پلاگین WPML را خریداری نمائید، سپس سایت خود را به کمک افزودنی‌های آن، به یک سایت دو یا چند زبانه تبدیل نمائید. با ما همراه باشید تا شما را با امکانات و ویژگی‌های کامل افزونه چند زبانه WPML آشنا کنیم.

افزونه WPML

پلاگین وردپرس wpml

اکثر وب سایت‌های آموزشی، شرکتی، فروشگاهی، خبری و…ترجیح می‌دهند از افزونه ترجمه سایت WPML استفاده نمایند تا یک وب سایت بین المللی چند زبانه داشته باشند. به این ترتیب آنها قادر هستند مخاطبان و کاربران بیشتری از سرتاسر دنیا به وب سایت خود جذب نمایند تا علاوه بر افزایش ترافیک وب سایت، یک رتبه بالاتر در گوگل کسب کنند. اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که می‌خواهید وب سایتتان بین المللی باشد تا تمامی مردم جهان بتوانند از محتویات و خدمات سایت‌تان استفاده نمایند، باید از افزونه‌های چند زبانه کردن سایت وردپرس استفاده نمائید.

بررسی افزونه چند زبانه WPML

امروزه یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین افزونه‌های دوزبانه کردن سایت وردپرس و یا چند زبانه کردن سایت وردپرس، افزونه WPML می‌باشد که از سال ۲۰۰۷ کار خود را آغاز کرده است. کارکردن با این افزونه نسبت به سایر افزونه‌های چند زبانه کردن سایت وردپرس بسیار ساده و آسان‌تر است که شما قادر هستید خیلی ساده بعد از نصب پلاگین، ساخت سایت چند زبانه را آغاز نمائید. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید تا افزونه به صورت خودکار و تنها در چند دقیقه اقدام به ترجمه محتویات سایت شما نماید.

کلام نهایی

بررسی کردیم که چگونه می‌توانیم در ورد پرس به دانلود افزونه WPML بپردازیم. این افزونه به راحتی به ما در ترجمه کردن سایت به زبان دلخواه‌مان کمک می‌کند. کافی است زبان مورد نظرمان را انتخاب کنیم تا در عرض چند دقیقه محتویات سایت به زبان دلخواه ما تبدیل شود. افزودن این افزونه به صفحه وردپرس خود را جدی بگیرید چرا که این افزونه بسیار کاربردی است و قطعا شما به آن احتیاج پیدا خواهید کرد. پس در این مقاله به چگونگی دانلود کردن افزونه WPML اشاره کردیم و آموزش دادیم که چگونه آن را برای خود قابل استفاده کنید و به صفحه خود اضافه کنید. امیدواریم که این آموزش مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

مقالات مرتبط:

خطای ۵۰۲ المنتور هنگام ویرایش صفحه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

فهرست مطالب

معیارهای یک سایت حرفه ای