تهران، بلوار فردوس غربی سازمان برنامه جنوبی کوچه بغیری ساختمان اداری ارکیده

لوگو چکاوک شهر

بهترین ابزار بکاپ گیری وردپرس

ابزار بکاپ گیری وردپرس

ابزار بکاپ گیری وردپرس انتقال وب سایت وردپرس پیچیده است، اما هنگامی که آن را با افزونه ای مانند wordpress Duplicator انجام دهید، این کار به قدری برای شما آسان خواهد شد که قادر خواهید بود این کار را در خواب نیز انجام دهید.

معرفی افزونه داپلیکیتور (Duplicator)

اکثر مردم فکر می کنند که کپی کردن همه پرونده ها و بارگذاری آنها در سرور جدید کاری سخت و دشوار است، اما این فقط نیمی از داستان است در حالی که برای عملکرد یک سایت وردپرس پرونده های موجود در سرور لازم است، شما همچنین باید پایگاه داده را جابجا کنید. بانک اطلاعات جایی است که تمام محتوای وب سایت شما ذخیره می شود.

اما برای رهایی از این دشواری، راه حل هایی وجود دارد، اگر کاربر پیشرو وردپرس خود باشید، توصیه می کنم از افزونه داپلیکیتور برای انتقال وب سایت خود استفاده کنید.

شروع به کار با افزونه Duplicator

اول از همه، Duplicator را در سایت وردپرس خود نصب و فعال کنید. پس از فعال کردن افزونه، در داشبورد وب سایت خود متوجه منوی جدیدی با عنوان “Duplicator” می شوید.

با کلیک بر روی نام Duplicator، با صفحه زیر مواجه می شوید که اولین قدم برای ایجاد یک داپلیکیت از وب سایت شما می باشد:


ایجاد یک بسته جدید ابزار بکاپ گیری وردپرس

در صفحه بعد با پیامی از شما استقبال می شود که می گوید هنوز هیچ بسته ای ایجاد نکرده اید. برای ایجاد یک بسته جدید، از گوشه بالا سمت راست روی پیوند “ایجاد جدید” کلیک کنید. این کار شما را به روند ایجاد بسته سه مرحله ای سوق می دهد.
در این مرحله، باید صفحه ای مانند صفحه زیر را مشاهده کنید:

اطمینان حاصل کنید که “الزامات” به عنوان ” Pass” علامت گذاری شده باشند. در زیر، می توانید نام بسته های تکراری WordPress و برخی از گزینه های سطح پیشرفته را انتخاب کنید. البته من هیچ تغییر دیگری به جز نام بسته را توصیه نمی کنم.

مقالات مرتبط:

افزونه پرداخت اقساطی ووکامرس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

فهرست مطالب

معیارهای یک سایت حرفه ای