تهران، بلوار فردوس غربی سازمان برنامه جنوبی کوچه بغیری ساختمان اداری ارکیده

لوگو چکاوک شهر

خطای Network Connection Refused by the Server

خطای Network Connection Refused by the Server

خطای Network Connection Refused by the Server هنگامی نمایش داده می شود که اتصال شما به سرور اصلی سایت به دلایل مختلفی شکل نگیرد. برای حل این ارور ابتدا فایروال خود را خاموش کنید.

رفع خطای Network Connection Refused by the Server در سایت وردپرسی

در بسیاری از موارد Firewall و آنتی ویروسی که روی دستگاه شما نصب شده است مانع ایجاد ارتباط بین کاربر و سرور می شود و به همین خاطر این ارور نمایش داده می شود. در سیستم عامل ویندوز با ورود به کنترل پنل و کلیک روی گزینه System and Security وارد بخش امنیت دستگاه خود می شوید. با ورود به این بخش با امکانات متنوعی روبرو خواهید شد که یکی از آن ها Windows Defender Firewall نام دارد. با کلیک روی این بخش می توانید فایروال دستگاه تان را خاموش کرده تا اگر مانعی برای ارتباط شما و سرور وجود دارد رفع شود.

استفاده از سایت کمکی

همچنین می توانید با مراجعه به سایت Downforeveryoneorjustme.com ببینید سایت مدنظر تنها برای شما قطع است یا برای همه افراد قطع می باشد. در صورتی که وبسایت مورد نظر برای همه غیر فعال باشد، با پیام It’s Not Just You! Your Web Site Looks Down From Here روبرو خواهید شد، در غیر این صورت پیام It’s Just You. Your Web Site Is Up برای شما نمایش داده خواهد شد.

پاک کردن کش

در کنار این موارد، پاک کردن کش در برخی مواقع باعث رفع این ارور می شود. وجود کش سایت در مرورگر شما یکی از عواملی است که می تواند دسترسی سیستم شما به یک سایت را قطع کرده و ارور یادشده را نشان دهد؛ بنابراین سعی کنید در هنگام مواجه با این خطا حافظه کش مرورگرتان را پاک کرده و دوباره وارد سایت شود.

رفع خطای Network Connection Refused by the Server توسط مدیر سایت

شما به عنوان مدیر سایت نقش زیادی در رفع و حل این خطا ندارید و تنها می توانید با پیکربندی صحیح سرور و استفاده از سرویس های میزبانی باکیفیت، احتمال قطعی سرور سایت تان را به حداقل برسانید. در همین راستا پیشنهاد می کنیم خدمات و سرویس های آپ سرور را برای سایت خود انتخاب کنید تا تجربه کیفیت بالا و پشتیبانی همه جانبه را داشته باشید.

مقالات مرتبط:

آموزش رفع خطای ۴۰۸ Request Timeout

دیدگاه‌ خود را بنویسید

فهرست مطالب

معیارهای یک سایت حرفه ای