تهران، بلوار فردوس غربی سازمان برنامه جنوبی کوچه بغیری ساختمان اداری ارکیده

لوگو چکاوک شهر

رفع ارور ۵۰۳ المنتور در هنگام بروزرسانی و انتشار

در این مقاله قصد داریم به این مسئله بپردازیم که چرا گاهی هنگام رفرش کردن صفحه یا رفتن به صفحه‌ای ارور ۵۰۳ می‌گیریم و می‌پردازیم به اینکه چگونه به رفع ارور ۵۰۳ المنتور در هنگام بروزرسانی و انتشار بپردازیم. این ارور ممکن است شما را با حس ناامیدی مواجه کند و یا باعث شود حس کنید نمی‌توانید کاری که می‌خواستید را انجام دهید.

بنابراین بیایید تا با بررسی این مشکل و گفتن چند راه کار ساده بتوانیم از پس این ارور بربیاییم. حل کردن این مشکل از یک سری راه‌حل‌های پشت سر هم و مرتب تشکیل شده است که با انجام دادن آن‌ها می‌توانید از رفع ارور ۵۰۳ المنتور در هنگام به روزرسانی و انتشار اطمینان پیدا کنید. برای اطلاع از این راه‌حل‌ها در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

ممکن است هنگام سرچ و یا رفرش با چنین صفحه ای مواجه شوید

مشکل دیگری که پیش می آید این است که هنگام سرچ در صفحه هیچ اتفاقی در صفحه المنتور نمی افتد. در واقع به این صورت به نظر می‌رسد که شما دارید یک صفحه‌ای را رفرش می‌کنید و یا سرچ می‌کنید که هیچ نتیجه ای در بر ندارد و چیزی نمایش نمی‌دهد. بنابریان برای این مشکل بیش‌تر از سمت سرور می‌باشد و  مشکلات دیگر که به آن اشاره خواهیم کرد. می‌توانید از روش زیر وارد عمل شوید و بتوانید مشکل خود را برطرف کنید. پس در بند بعد حتما قدم‌های رفع مشکل عکس العمل نشان ندادن صفحه المنتور را پیگیری کنید.

رفع ارور ۵۰۳ المنتور گام به گام

حال به بررسی این موضوع می پردازیم که چگونه باید به رفع ارور ۵۰۳ المنتور بپردازیم. حال در این بند به اینکه چگونه می توان قدم به قدم به رفع این خطا پرداخت می پردازیم.

  1. در صورت استفاده از افزونه‌های کش ابتدا کش سایت را پاک کنید.
  2. کلا افزونه کش را غیر فعال کنید.
  3. وارد قسمت المنتور > تنظیمات > پیشرفته شوید و تغییر روش بارگذاری ویرایشگر را فعال کنید.
  4. در فایل wp-config موجود در هاست خود کد define(‘WP_MEMORY_LIMIT’, ‘۲۵۶M’); را وارد کنید و ذخیره کنید.
  5. ورژن پی‌اچ‌پی خود را ارتقا دهید.
  6. پلاگین‌های غیر ضرروری به جز المنتور و المنتور پرو را غیر فعال کنید اگر درست شد به ترتیب افزونه‌ها را تست کنید تا مشکل را بیابید.
  7. المنتور را پاک و یا آپدیت کنید.
  8. افزونه‌های دیگر را آپدیت کنید.
  9. قالب المنتور خود را تغییر دهید.
رفع ارور 503 المنتور هنگام بروزرسانی و انتشار
رفع ارور ۵۰۳ المنتور هنگام بروزرسانی و انتشار

در نهایت بگوییم که در این مقاله با دو مشکل آشنا شدیم. اولین مشکل ارور ۵۰۳ المنتور در هنگام بروزرسانی و انتشار بود که به دنبال رفع آن بررسی کردیم که چه راهکار‌هایی وجود دارد. همینطور بررسی کردیم مشکل دیگری که پیش می‌آید این است که هنگام سرچ در صفحه هیچ اتفاقی در صفحه المنتور نمی‌افتد. همچنین برای این مشکل راه‌حل‌هایی ارائه شد و از قدم‌های گفته شده برای رفع مشکل ۵۰۳ برای رفع این مشکل نیز می‌توانستید استفاده کنید.

بنابراین هنگام به وجود آمدن این مشکل نگران نشوید و دست و پای خود را گم نکنید، چرا که هر چه قدر هم اروری نا‌شناخته و بی‌نام و نشان باشد می‌توانید با استفاده از سرچ کردن آن در گوگل از راه‌کار‌های موجود برای آن ارور آگاه شوید. به این صورت بود که به رفع ارور ۵۰۳ در المنتور هنگام بروزرسانی و انتشار پرداختیم. امیدواریم که این مقاله برای شما کارآمد بوده باشد.

همچنین مقالات مرتبط را بخوانید: رفع خطای The Link You Followed Has Expired، افزودن تایمر به محصول ویژه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

فهرست مطالب

معیارهای یک سایت حرفه ای