تهران، بلوار فردوس غربی سازمان برنامه جنوبی کوچه بغیری ساختمان اداری ارکیده

لوگو چکاوک شهر

رفع خطای The Link You Followed Has Expired

چه عواملی باعث شده که ارور The Link You Followed Has Expired بگیرید؟ یا با ارور پیوندی که دنبال می کنید منقضی شده اشت مواجه شوید. و در پی آن به دنبال رفع خطای The Link You Followed Has Expired بگردید. برای رفع خطای The Link You Followed Has Expiredبا ما همراه باشید.

این خطا معمولا زمانی اتفاق می‌افتد که شما می‌خواهید یک تم وردپرس یا یک افزونه را از قسمت مدیر وردپرس در وب سایت خود بارگذاری کنید. اما متوجه می‌شوید لینکی که دنبال کردید منقضی شده است.

رفع خطای The Link You Followed Has Expired
رفع خطای The Link You Followed Has Expired

رفع خطای The Link You Followed Has Expired

شرکتهای میزبان وردپرس تنظیماتی دارند که اندازه پرونده‌هایی را که می‌توانید از داخل منطقه مدیر وردپرس بارگذاری کنید کنترل می‌کند. آنها همچنین تنظیماتی دارند که اجرای طولانی مدت اسکریپت‌ها را متوقف می‌کند. با مراجعه به رسانه » افزودن صفحه جدید می‌توانید حداکثر بارگذاری اندازه پرونده را مشاهده کنید.

نحوه اضافه کردن پرونده

رفع خطای لینکی که دنبال می کنید منقضی شده است

این محدودیت‌ها وب سایت شما را ایمن‌تر کرده و عملکرد کلی سرور میزبانی وردپرس شما را بهبود می‌بخشد. اگر این تنظیمات خیلی کم باشد یا بخواهید پرونده بزرگتری را بارگذاری کنید، خطاهایی مانند خطای تمام شده حافظه یا خطای بیش از حداکثر زمان اجرا را مشاهده خواهید کرد. با این حال، اگر می‌خواهید یک تم یا افزونه وردپرس را بارگذاری کنید، خطای “The Link You Followed Has Expired” را مشاهده خواهید کرد. با این اوصاف بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه به رفع خطای The Link You Followed Has Expired بپردازیم.

رفع The Link You Followed Has Expired

سریع‌ترین راه برای رفع خطا افزایش اندازه بارگذاری پرونده، حافظه PHP و محدودیت‌های زمان اجرا برای وب سایت شما است. روش‌های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد. ما همه آنها را به شما نشان خواهیم داد و شما می‌توانید یکی از مواردی را که در محیط میزبانی شما کار می‌کنند راحت تر انتخاب کنید.

روش ۱. افزایش محدودیت در پرونده functions.php

این روش آسان‌تر است، اما یک نقطه ضعف دارد. اگر پوسته وردپرس را تغییر دهید سایت شما به محدودیت‌های قبلی باز می‌گردد. اگر قصد تغییر تم خود را دارید، یکی از دو روش دیگر که در زیر توضیح داده شده را امتحان کنید. به سادگی کد زیر را به پرونده functions.php قالب وردپرس خود اضافه کنید.

@ini_set( ‘upload_max_size’ , ‘120M’ );

@ini_set( ‘post_max_size’, ‘120M’);

@ini_set( ‘max_execution_time’, ‘300’ );

PHPCopy

می‌توانید مقادیر را در upload_max_size و post_max_size افزایش دهید تا بیش از فایلی باشد که می‌خواهید بارگذاری کنید. همچنین باید max_execution_time را به زمانی که فکر می‌کنید بارگذاری فایل طول می‌کشد، افزایش دهید. اگر مطمئن نیستید می‌توانید این مقدار را دو برابر کنید.

روش ۲. با افزایش محدودیت‌ها در پرونده htaccess به رفع خطای The Link You Followed Has Expired بپردازید.

اگر نمی‌خواهید کدی را به پرونده توابع موضوع خود اضافه کنید، می‌توانید روش htaccess را امتحان کنید. برای این روش، باید فایل htaccess. را با استفاده از سرویس گیرنده FTP یا برنامه File Manager در cPanel ویرایش کنید. به سادگی با استفاده از FTP به وب سایت خود متصل شوید و فایل htaccess. را ویرایش کنید.

افزایش محدودیت‌ها در پرونده htaccess

اکنون باید کد زیر را در پایین پرونده htaccess. خود اضافه کنید.

php_value upload_max_filesize 128M

php_value post_max_size 128M

php_value max_execution_time 300

php_value max_input_time 300

PHPCopy

فراموش نکنید که تغییرات خود را ذخیره کرده و فایل را به وب سایت خود بارگذاری کنید.

روش ۳. با افزایش محدودیت‌ها در پرونده php.ini رفع کنید

فایل php.ini یک فایل پیکربندی است که توسط PHP و WordPress استفاده می‌شود. شما باید با استفاده از سرویس گیرنده FTP به سایت وردپرس خود متصل شوید و به دنبال فایل php.ini در پوشه اصلی سایت خود باشید. بیشتر کاربران در یک حساب میزبانی مشترک هستند، بنابراین ممکن است آن را در پوشه اصلی سایت خود پیدا نکنند. در این صورت شما باید یک فایل خالی php.ini با استفاده از یک ویرایشگر متن ساده مانند Notepad ایجاد کنید و آن را در وب سایت خود بارگذاری کنید. اکنون فایل php.ini را ویرایش کرده و کد زیر را به آن اضافه کنید.

upload_max_filesize = 128M

post_max_size = 128M

max_execution_time = 300

PHPCopy

فراموش نکنید که تغییرات خود را ذخیره کرده و فایل را به وب سایت خود بارگذاری کنید. اکنون می‌توانید به وب سایت خود مراجعه کرده و سعی کنید فایل تم یا پلاگین را بارگذاری کنید. خطا از بین می‌رود و شما باید بتوانید پرونده را بارگذاری کنید. اگر اینگونه نیست، سعی کنید محدودیت‌های فایل را افزایش دهید تا با اندازه پرونده‌ای که می‌خواهید بارگذاری کنید مطابقت داشته باشد.

مقالات مرتبط دگیر سایت را از دست ندهید: افزونه فیلتر محصولات ووکامرس، افزونه پرداخت اقساطی ووکامرس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

فهرست مطالب

معیارهای یک سایت حرفه ای