تهران، بلوار فردوس غربی سازمان برنامه جنوبی کوچه بغیری ساختمان اداری ارکیده

لوگو چکاوک شهر

رفع مشکل خالی بودن قالب بعد از درون ریزی در المنتور

رفع مشکل خالی بودن قالب بعد از درون ریزی در المنتور

درون ریزی دموها یکی از قابلیت‌های خوب افزونه صفحه ساز المنتور است که در نسخه پروی آن در دسترس طراحان وب سایت قرار گرفته است. رفع مشکل خالی بودن قالب بعد از درون ریزی در المنتور استفاده از قالب ها، بلوک ها و دموهای آماده نگاه و طرز فکر شما را نسبت به سبک طراحی و آشنایی با المان­ ها متعدد المنتور و به کار بردن آنها تغییر می‌دهد.

با الگوهای از پیش آماده المنتور قدرت در دستان شماست. استفاده از این دموها علاه بر اینکه سرعت شما را در طراحی سایت‌های استاندارد و حرفه ای افزایش می دهد، در آموزش و یادگیری طرح های خلاقانه نیز می‌تواند به شما کمک کند.

یکی دیگر از مزیت های استفاده از دموهای المنتور صرفه جویی در وقت است. چون شما پایه و اساس طراحی را در اختیار دارید. فقط لازم است آن را ویرایش و سفارشی سازی کنید تا به طرح دلخواه تان نزدیک شوید.

نسخه اورجینال افزونه المنتور پرو توسط ابزار وردپرس ارائه شده است. در این نسخه تمامی امکانات افزونه از جمله درون ریزی دموها، الگوهای ساخت هدر و فوتر و سازنده تم فعال است تا شما به راحتی بتوانید نسبت به طراحی سایت در کمترین زمان و به طور استاندارد اقدام کنید.

این مشکل تقریبا همانند مشکل php zip extension not loaded در المنتور است که باید مشکل را از سمت سرور حل کنید.

۴ روش رفع مشکل خالی بودن قالب بعد از درون ریزی در المنتور

  1. ابتدا باید از هاستیگ خودتون سوال کنید که ZipArchive روی سرور هاست شما فعال است یا خیر ؟ در صورت عدم فعال بودن برای شما فعال کنند .
  2. مموری هاست یا محدوده حافظه PHP خود را روی ۲۵۶MB تنظیم کنید . برای مشاهده سایز فعلی حافظه در پنل پیشخوان وردپرس روی ابزار ها > سلامت سایت و سپس تب اطلاعات کلیک کنید و در آخر در قسمت سرور محدوده حافظه PHP را مشاهده کنید .
  3. پی اچ پی خود را چک کنید و بالاتر از نسخه ۷ تنظیم نمایید .برای مشاهده نسخه php خود میتوانید همانند مشاهده حافظه در قسمت سرور، نگارش php را مشاهده کنید و در صورت پایین تر بودن از ۷ در هاست خود آن را بالاتر از ۷ ببرید.
  4. در صورت عدم رفع مشکل در منوی المنتور در روی تنظیمات کلیک کنید و وارد تب پیشرفته شوید، تغییر روش بارگذاری ویرایشگر یا Switch the loader method را فعال کنید.

ارور PHP Zip extension not loaded در المنتور

دیدگاه‌ خود را بنویسید

فهرست مطالب

معیارهای یک سایت حرفه ای